Dostosowanie, modyfikacja szablonu.
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Dostosowanie, modyfikacja szablonu.

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-01-2013
    Skąd
    Warmińsko-Mazurskie
    Wpisy
    21
    Punkty
    2

    Domyślny Dostosowanie, modyfikacja szablonu.

    Witam. Przepraszam z góry jeżeli już gdzieś powstał taki temat ale szukałam odpowiedzi i nie mogłam znaleźć.Tak więc od paru dni zaczęłam tworzyć stronę na joomli 2.5 wcześniej tylko i wyłącznie administrowałam stroną więc się skusiłam na stworzenie od podstaw. A więc wykupiłam na gavik.com templatke która mi się spodobała, powoli doszłam do wszystkiego postawiłam stronę na serwerze ale tu już zaczynają mi się schody aby dopasować wszystko tak jak bym chciała, menu główne dopasowałam mniej więcej ale mam problem z resztą. Adres strony to www.noravideos.pl/joomla/ więc pytanie jak mam zrobić aby w tych okienkach pojawiło na stronie głównej pojawiły się moje wybrane zdjęcia lub po prawej jest małe menu z facebookiem jak tu np coś wstawić innego? w tym i dalszym etapie jestem zielona więc proszę o pomoc i liczę na wyrozumienie. Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-01-2013
    Skąd
    Warmińsko-Mazurskie
    Wpisy
    21
    Punkty
    2

    Domyślny

    juz pierwszy problem rozwiązany drugi w sumie też tylko teraz zrodziło się pytanie jak powyłączać te wszystkie komentarze tweetnij itp w artykułach ?

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-01-2013
    Skąd
    Warmińsko-Mazurskie
    Wpisy
    21
    Punkty
    2

    Domyślny

    Znalazłam moduł który nazwalam boczne menu ale nie wiem zupełnie jak mam stamtąd wyrzucić ten panel logowania i facebooka po zalogowaniu wygląda tak Załącznik 6244 czy ktoś mi może pomóc jak to zmienić ?

Podobne tematy

  1. Dostosowanie do szablonu
    przez phpbbpro na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 19-02-2008, 15:36

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •