Kupiłem i zainstalowałem szablon activity oparty na Gantry Frameworks (Joomla 2.5.8) na kompie z zainstalowanym WAMP serwerem Apache 2.2.2, PHP 5.3.13 MySQL 5.5.24. Zarówno witryna jak i zaplecze wyświetla się OK. Uzupełniłem treść i poustawiałem szablon za pomocą Gantry (panel z suwakami wyświetlał się tak jak powinien. Nadmieniam że instalację Joomla i szablonu wykonałem na zasadzie quickstart (jeden przycisk pełna instalacja Joomla 2.5.8 z szablonem activity, Gantry i innymi dodatkami). To samo wykonałem na serwerze home.pl na którym mam wykupiony hosting i domenę. Wyświetlanie witryny z szablonem activity działa poprawnie. Joomla też w całości pracuje ok. Natomiast jak wchodzę w Rozszerzenia/Szablony/ i chcę wejść w ten konkretny szablon aby przejść do panelu Gantry wyświetla mi się Warning : strpos () [ function.strpos ]: Empty delimiter w / Biblioteki / bramowych / core / gantry.class.php on line 1600 a zamiast panelu z suwakami wyświetla mi się zamazany tekstowy obraz opisu suwaków, jedno na drugim. Czy ktoś miał podobny problem i jak go mogę rozwiązać?