Witam .
Zainstalowałęm ten komponent i stworzyłem kategorie artykułów, podałem źródła oraz poustawiałem wszystko na gotowo . Po pobraniu artykułów pojawia się problem z polskimi znakami . W tytule one występują natomiast już w samej treśći ucina polskie znaki dająć np ktry zamiast który itd .Co najzabawniejszę te samo słowo w tytule będzie poprawnie napisane .

W opcjach podmieniłem trochę Alias Characters Replacement modyfikując tak jak powinno być dzięki czemu w tytuł tak jak wspomniałem pojawia się poprawnie . Niestety na treść to nie wpłyneło i pojawia się błędnie .

Jakieś sugestie jak to zrobić by działało ?

Tak wygląda teraz Alias Characters Replacement :

Á|A, Â|A, Å|A, Ă|A, Ä|A, À|A, Ã|A, Ą|Ą, Ć|Ć, Ç|C, Č|C, Ď|D, É|E, È|E, Ë|E, Ě|E, Ê|E, Ì|I, Í|I, Î|I, Ï|I, Ĺ|L, Ł|Ł, Ń|Ń, Ň|N, Ñ|N, Ò|O, Ó|Ó, Ô|O, Õ|O, Ö|O, Ő|O, Ŕ|R, Ř|R, Š|S, Ś|Ś, Ť|T, Ů|U, Ú|U, Ű|U, Ü|U, Ý|Y, Ž|Z, Ź|Ź, Ż|Ż, á|a, â|a, å|a, ä|a, à|a, ã|a, ą|ą, ć|ć, ç|c, č|c, ď|d, đ|d, é|e, ę|ę, ë|e, ě|e, è|e, ê|e, ì|i, í|i, î|i, ï|i, ĺ|l, ł|ł, ń|ń, ň|n, ñ|n, ò|o, ó|ó, ô|o, ő|o, ö|o, õ|o, š|s, ś|ś, ř|r, ŕ|r, ť|t, ů|u, ú|u, ű|u, ü|u, ý|y, ž|z, ź|ź, ż|ż, ˙|-, ß|ss, Ą|Ą, µ|u, Ą|Ą, µ|u, ą|ą, Ą|Ą, ę|ę, Ę|Ę, ś|ś, Ś|Ś, ż|ż, Ż|Ż, ź|ź, Ź|Ź, ć|ć, ł|ł, Ł|Ł, ó|ó, Ó|Ó, ń|ń, Ń|Ń, Б|B, б|b, В|V, в|v, Г|G, г|g, Д|D, д|d, Ж|Zh, ж|zh, З|Z, з|z, И|I, и|i, Й|Y, й|y, К|K, к|k, Л|L, л|l, м|m, Н|N, н|n, П|P, п|p, т|t, У|U, у|u, Ф|F, ф|f, Х|Ch, х|ch, Ц|Ts, ц|ts, Ч|Ch, ч|ch, Ш|Sh, ш|sh, Щ|Sch, щ|sch, Ы|I, ы|i, Э|E, э|e, Ю|U, ю|iu, Я|Ya, я|ya, Ş|S, İ|I, Ğ|G, ş|s, ğ|g, ı|i, $|S, ¥|Y, £|L, ù|u, °|o, º|o, ª|a, æ|a, ø|o, Æ|A, Ø|O, ĉ|c, ĝ|g, ĥ|h, ĵ|j, ŝ|s, ŭ|u, Ĉ|C, Ĝ|G, Ĥ|H, Ĵ|J, Ŝ|S, Ŭ|U, û|u, ÿ|y, œ|oe, Ù|U, Û|U, Ÿ|Y, , Œ|OE, ẞ|SS, æ|a, ð|d, þ|th, Æ|A, Ð|D, Þ|TH, æ|a, ø|o, Æ|A, Ø|O, ă|a, ș|s, ţ|t, ț|t, Ş|S, Ș|S, Ţ|T, Ț|T, İ|i, Ğ|G, I|I, İ|I, Ş|S, û|u, ŵ|w, ẅ|w, ẃ|w, ẁ|w, ŷ|y, ÿ|y, ỳ|y, Û|U, Ù|U, Ŵ|W, Ẅ|W, Ẃ|W, Ẁ|W, Ŷ|Y, Ÿ|Y, Ỳ|Y, ả|a, ạ|a, ă|a, ằ|a, ắ|a, ẳ|a, ẵ|a, ặ|a, ầ|a, ấ|a, ẩ|a, ẫ|a, ậ|a, Ả|A, Ạ|A, Ằ|A, Ắ|A, Ẳ|A, Ẵ|A, Ặ|A, Ầ|A, Ấ|A, Ẩ|A, Ẫ|A, Ậ|A, ẻ|e, ẽ|e, ẹ|e, ề|e, ế|e, ể|e, ễ|e, ệ|e, Ẻ|E, Ẽ|E, Ẹ|E, Ề|E, Ế|E, Ể|E, Ễ|E, Ệ|E, ỉ|i, ĩ|i, ị|i, Ỉ|I, Ĩ|I, Ị|I, ỏ|o, ọ|o, ồ|o, ố|o, ổ|o, ỗ|o, ộ|o, ơ|o, ờ|o, ớ|o, ở|o, ỡ|o, ợ|o, Ỏ|O, Ọ|O, Ồ|O, Ố|O, Ổ|O, Ỗ|O, Ộ|O, Ơ|O, Ờ|O, Ớ|O, Ở|O, Ỡ|O, Ợ|O, ủ|u, ũ|u, ụ|u, ư|u, ừ|u, ứ|u, ử|u, ữ|u, ự|u, Ù|U, Ủ|U, Ũ|U, Ụ|U, Ư|U, Ừ|U, Ứ|U, Ử|U, Ữ|U, Ự|U, ỳ|y, ỷ|y, ỹ|y, ỵ|y, Ỳ|Y, Ỷ|Y, Ỹ|Y, Đ|D