Pomożcie nowemu z forum, proszę:))
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Pomożcie nowemu z forum, proszę:))

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    27-01-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny Pomożcie nowemu z forum, proszę:))

    Witam, zainstalowałem sobie na stronie najnowszego powerpacka i na forum nie można odczytać posta, kategorie chodza i tak dalej, ale jak sie kliknie na post wyskakuje:

    Warning: main(/home/XXXXXX/public_html/components/com_joomlaboard/template/0/0_view.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/XXXXXX/public_html/components/com_joomlaboard/view.php on line 769

    Warning: main(/home/XXXXX/public_html/components/com_joomlaboard/template/0/0_view.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/XXXXXX/public_html/components/com_joomlaboard/view.php on line 769

    Warning: main(): Failed opening '/home/XXXXXX/public_html/components/com_joomlaboard/template/0/0_view.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/lib/php/PEAR') in /home/XXXXXX/public_html/components/com_joomlaboard/view.php on line 769


    sprawdzałem na serwerze, nie istnieje koncowka tej sciezki czyli
    /0/0_view.php

    nie mam pojecia w czym problem i jak sie za to zabrac, jestem poczatkujacy bardzo prosze o pomoc pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    sprawdz czy w paczce s ktorej wgrywales na serwer jest ten plik, i jezeli tak to go wgraj, czasem przy kopiowaniu na serwer gubia sie pliki

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    27-01-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    dzieki za pomoc, ale nie moglem sie doczekac, wywalilem to forum i zrobilem integracje z SMF. i tez jestem zadowolony

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •