SKLEPY - proszę o profesjonalne doradztwo ;) - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 31

Temat: SKLEPY - proszę o profesjonalne doradztwo ;)

  1. #21
    Bywalec ugly kid joe awatar
    Dołączył
    09-11-2012
    Skąd
    C:\WINDOWS\Wirusy i Trojany
    Wpisy
    342
    Punkty
    18

    Domyślny

    w zasadzie nie mam nic więcej do dodania, do tego co w wielkim skrócie napisał gall, ale faktycznie nie ma się co rozpisywać na tak postawioną odpowiedź jakiej udzieliłeś @presta
    moje nowe alter ego

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Przeglądacz Presta awatar
    Dołączył
    17-03-2012
    Skąd
    Polska
    Wpisy
    38
    Punkty
    6

    Domyślny

    @Gall Anonim - na to czy Klient swobodnie / intuicyjnie będzie poruszał się po sklepie nie wpływu platforma sklepowa a jej odpowiednie dostosowanie wg potrzeb. Co do sukcesywności -> osiągnięcia odpowiednich rezulatów sprzedaży ... decyduje o tym wiele czynników i platformę sklepową stawiałbym raczej na końcu .. jeśli się nie "rozkracza". Presta w wydaniu 1.5 jest jeszcze bardziej rozwinięta.
    Budowa sklepów PrestaShop | http://www.selljus.pl

  4. #23
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Tak, naturalnie @Presta, Presta w wydaniu 1.5 jest jeszcze bardziej rozwinięta, masz rację i ze względu na fakt iż brak mi jakichkolwiek konkretnych argumentów niosących ze sobą możliwość konstruktywnej polemiki czuję ze nie powinienem się już więcej wypowiadać
    Pzdr

  5. #24
    Przeglądacz Presta awatar
    Dołączył
    17-03-2012
    Skąd
    Polska
    Wpisy
    38
    Punkty
    6

    Domyślny

    @Gall Anonimodczucia na dzień dzisiejszy..., jako osoby postronnej / nie jako sprzedawca.
    MultiStore .. O wiele bardziej przejrzyste zaplecze sklepu. Wzrosła wygoda dodawania produktów / kategorii .. z czym najczęściej styka się sprzedawca + obsługa zamówień
    - jeszcze nie jest w pełni stabilna
    Budowa sklepów PrestaShop | http://www.selljus.pl

  6. #25
    Bywalec ugly kid joe awatar
    Dołączył
    09-11-2012
    Skąd
    C:\WINDOWS\Wirusy i Trojany
    Wpisy
    342
    Punkty
    18

    Domyślny

    aha, ale żeby wrzucić coś do koszyka, nadal trzeba czekać pół minuty. z multistore poczekamy minute. to ja szybciej ogarnę zakupy u biedrony. sorry osobo postronna
    moje nowe alter ego

  7. #26
    Przeglądacz Presta awatar
    Dołączył
    17-03-2012
    Skąd
    Polska
    Wpisy
    38
    Punkty
    6

    Domyślny

    masz na myśli to, że presta ma do bani proces realizacji zakupu ?
    Budowa sklepów PrestaShop | http://www.selljus.pl

  8. #27
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-07-2011
    Wpisy
    30
    Punkty
    10

    Domyślny

    widze ze teamt w koncu nabral jakiegos rozruchu ;) dziekuje, nie wiedzialem nawet ze niektore sklepy potrzebuja bardzo duzo czasu zeby dodac produkt do koszyka.. 0_o

    jak tak czytam to mam pewne uwagi:
    ma byc w miare szybki - na tyle ze potencjalny kupiec nie bedzie odczuwal dyskomfortu..
    sklep ma byc przede wszystkim przejrzysty, prosty i intuicyjny dla klienta, - nie koniecznie dla admina, bo ja zrobie kilka kategorii oraz wprowadze produkty.
    interesuje mnie opcja powiadomien dla klienta - na jakim etapie jest dane zamowienie
    ostatnio dodane produkty, najlepiej sprzedajace sie, oraz jakie jeszcze produkty byly najczesciej kupowane wraz z aktualnie przegladanym produktem
    no i co z jezykami i tlumaczeniem? robic recznie czy mozna to jakos opanowac? - czy ktos ma ochote mi pomoc w budowie sklepu? rzecz jasna nie za darmo a za pewne wzgledy.. - szczegoly na priv. - branza motoryzacyjna

  9. #28
    Bywalec ugly kid joe awatar
    Dołączył
    09-11-2012
    Skąd
    C:\WINDOWS\Wirusy i Trojany
    Wpisy
    342
    Punkty
    18

    Domyślny

    @panda86, a w między-czasie, skocz do pośredniaka i wystękaj o te 40 000, które oferują na start. może ... włączając w to całą infrastrukturę, zmieścimy się w twoim koncercie życzeń. i daruj nam, swoje "pewne względy".
    moje nowe alter ego

  10. #29
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-07-2011
    Wpisy
    30
    Punkty
    10

    Domyślny

    kilka postów wyżej zadeklarowałeś że już nie będziesz się udzielał w wątku, więc zrób tą przyjemność wszystkim i dotrzymaj słowa. Twoje posty od samego początku naprawdę niczego nie wnoszą.. jeżeli jara Cie rosnąca liczba "wpisów" to poszukaj sobie innego tematu. Nie chcesz pomóc, nie potrafisz to się nie udzielaj! Jest jeszcze całe mnóstwo użytkowników oprócz Ciebie, naprawdę ;) a jeżeli chcesz zarobić to idź do pracy.

    Wiem że jest szereg dodatków do Joomli, które spełnią moje oczekiwania, niestety nie mam zbytnio czasu żeby je szukać i testować a do końca miesiąca muszę uruchomić sklep...

  11. #30
    Bywalec ugly kid joe awatar
    Dołączył
    09-11-2012
    Skąd
    C:\WINDOWS\Wirusy i Trojany
    Wpisy
    342
    Punkty
    18

    Domyślny

    no, to powodzenia. jak to mówią hejterzy ... thumbs up
    moje nowe alter ego

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Darmowe profesjonalne kursy.
    przez tenbartek na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 09-10-2010, 23:08

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •