Wyświetlanie parametrów i dodawanie nowych pól
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Wyświetlanie parametrów i dodawanie nowych pól

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-03-2006
    Wpisy
    89
    Punkty
    10

    Domyślny Wyświetlanie parametrów i dodawanie nowych pól

    Podczas dodawania nowego produktu można dodać długość, wysokość, szerokość oraz wagę uzupełniając to jednostkami miar. Mam jednak pytanie: dlaczego virtuemart nie wyświetla tych informacji na karcie produktu? Czy mozna to jakoś uaktywnić, a jeżeli można to jak?

    I drugie pytanie. W jaki sposób można do karty produktu dodać kolejne pola typu kolor, rozmiar (nie myślę tu o atrybutach, bo to jest chyba wszystkim znane), zwykłe pola pobierające dane z pliku CSV (jak np. opis, cena, symbol, nazwa)?

    Proszę o pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-03-2006
    Wpisy
    89
    Punkty
    10

    Domyślny

    Co do wyświetlania wymairów udało mi się po 12 h (nie mając pojęcia o php) uzyskać to co na załączonym jpg "flypage1" (zaznaczone czerwoną ramką). Nie wiem teraz co dalej, aby dodać jednostki miar, poszczególną nazwę wymiarów oraz umieścić to pod opisem. W załączniku umieściłem też pliki shop.product_details oraz flypage. Co mam zmienić w kodzie i gdzie? Czy mogę prosić o pomoc?

    Odnośnie dodawania pół to wiem tylko, że trzeba wstawić w odpowiednie miejsce tabelę w bazie danych (to umiem), a następnie zmodyfikować plik shop.product_details i flypage )tego niestety nie umiem). Wiem, że wielu użytkownikom pomogło by to bo szukają rozwiązania. Czy może ktoś objaśnić "sposób" na dodanie pól na karcie produktu?
    Attached Images Attached Images
    Załączone pliki Załączone pliki

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    08-03-2007
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny parametry

    niestety nie pomoge ale za to przyłącze sie do prosby... podpowiedzcie jak dodac wartosci parametrów! o ile wprowadzenie nowego parametru, jego nazwy i opisu nie sprawilo mi wiekszego problemu o tyle dodanie jego wartosci na potrzeby zaawansowanego wyszukiwania juz mnie przeroslo. mozna zrobic to dla kazdego produktu osobno, albo bezposrednio w bazie danych, no ale chyba nie tedy droga przy duzej ilosci... moze temat byl juz poruszony, ale nie udalo mi sie znalezc nic na ten temat... dzieki za pomoc

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •