Szkoła - komponent Basic School dla J! 2.5.x - Strona 4
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Wyniki 31 do 40 z 80

Temat: Szkoła - komponent Basic School dla J! 2.5.x

  1. #31
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Masz tam dwie opcje do wyboru:
    1. Możesz pobrać sam komponent Basicschool dla J!2.5.
    2. Możesz pobrać kompletną instalację Joomla!2.5 wraz z w/w komponentem.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32
    Debiutant
    Dołączył
    13-10-2013
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam!
    Jestem nowy jeśli chodzi o ten komponent. Mam takie dwa problemy otóż nic mi się nie wyświetla na stronie głównej nie wiem jak to ustawić. A drugi to, to, iż mam takie dziwne nazwy w panelu komponentu np.
    BS_CONFIG_MANAGER



    i też nie wiem co z tym zrobić. Proszę o pomoc.

  4. #33
    Debiutant
    Dołączył
    07-10-2013
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam, na wstępie gratuluję pomysłu, rewelka! Niestety mam dziwny problem, zapewne trywialny, mianowicie po zalogowaniu do dzienniczka ucznia z frontendu wyświetla mi się pierwszy ekran z danymi osoby zalogowanej, ale po pstryknięci jakiejkolwiek zakładki (np. oceny czy plan zajęć) zostaję z powrotem przekierowany na stonkę startowa dzienniczka gdzie musze od nowa wpisac PIN.
    Link z przekierowania wygląda tak: ...option=com_basicschool&task=BsLogout&Itemid=0
    Wersja joomli 2.5.9 , BasicSchool ver.3.0

    Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem?
    Sprawdzałem cache, ustawienia sesji, wszystko wydaję się być w porządku. Będę wdzięczny za pomoc bo bez rozwiązania tego problemu z dzienniczka będą nici

  5. #34
    Debiutant
    Dołączył
    29-11-2013
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam wszystkich.
    Mam pytanie, zainstalowałem komponent w wersji 3.0 i nie mogę nigdzie znaleźć opcji dodawania tematów lekcji. Czy możecie pomóc?

    Pozdrawiam,
    Tomek

  6. #35
    Debiutant
    Dołączył
    24-11-2013
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny Problem z konfiguracją komponentu w wersji 3.0

    Witam! Jestem nowym użytkownikiem komponentu w wersji 3.0. Mam problem z konfiguracją. Do jakiej grupy musi być przypisany użytkownik Joomla będący nauczycielem? Jako manager nie ma dostępu do komponentu, po zalogowaniu do zaplecza. I drugi problem - jak dodam nauczyciela to jest on automatycznie przypisany, z prawami dostępu do 4 kategorii: administrator, redaktor, administrator klas i administrator przedmiotów. Jak to zmienić? Zależy mi na tym, żeby nauczyciel miał dostęp tylko do komponentu, po zalogowaniu się i miał tylko określone prawa. Po prostu nie chcę, żeby ktoś przez nieuwagę namieszał w stronie
    Pozdrawiam
    Tomasz

  7. #36
    Debiutant
    Dołączył
    03-12-2013
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam

    Gdzie można wpisać zachowanie dla danego ucznia? Nie mogę tego znaleźć

  8. #37
    Debiutant
    Dołączył
    03-12-2013
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam

    Gdzie można wpisać zachowanie dla danego ucznia? Nie mogę tego znaleźć

  9. #38
    Nowicjusz
    Dołączył
    09-06-2012
    Wpisy
    15
    Punkty
    5

    Domyślny

    Tames zacznę trochę od końca. Nauczyciele są przypisani do wszystkich 4 grup ale to czy będzie on należał do danej grupy zależy od Ciebie. Musisz zaznaczyć daną osobę i wtedy jak jest ona podświetlona dajesz zapisz. Jeżeli chcesz wybrać więcej osób przytrzymujesz "Ctrl" i wtedy możesz zaznaczyć więcej osób przypisanych do danej grupy.

    Co do Twojego pierwszego pytania też męczę się z tym problemem bo przypisanie danej osoby do grupy "ADMINISTRATOR BasicSchool:" niestety nie daje takiej możliwości.
    Po wejściu w komponent brak jest ikony "Opcje" w prawym górnym rogu. Komponent nie tworzy też żadnego "Dodatku" gdzie można by poszukać uprawnień. Korzystam też z CommunityBuilder i on mi się wyświetla jako jedyny Komponent dla zarejestrowanej grupy więc ustawienia grup i praw mam dobre.

    Jak komuś uda się rozwiązać ten problem proszę o informację.

  10. #39
    Nowicjusz
    Dołączył
    09-06-2012
    Wpisy
    15
    Punkty
    5

    Domyślny

    Pojawił mi się problem z ocenami. Gdy przechodzę do "Wpisywanie ocen", następnie wybiorę prowadzącego i przedmiot pokazuje mi się coś dziwnego co zamieszczam w załączniku. Podobnie jak klikam na "Przeglądanie ocen". Załączam zdjęcia z wyglądem oraz konfiguracją kalendarza. Dodam, że Frekwencja działa prawidłowo.
    Załącznik 7163 Załącznik 7164Załącznik 7165

  11. #40
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-09-2007
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez brzozabalu Zobacz wiadomość
    Pojawił mi się problem z ocenami. Gdy przechodzę do "Wpisywanie ocen", następnie wybiorę prowadzącego i przedmiot pokazuje mi się coś dziwnego co zamieszczam w załączniku. Podobnie jak klikam na "Przeglądanie ocen".
    Witam, od piątku u mnie występuje coś podobnego po wybraniu polecenie oceny, przeglądanie lub wpisywanie, frekwencja jest ok. Proszę o wsparcie, może ktoś znajdzie chwilę czasu.Załącznik 7171
    php 5.4.22, cgi-fcgi, mysql 5.6.15

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Szkoła - komponent BasicSchool v.2.0
    przez R&R na forum Własne rozwiązania
    Odpowiedzi: 547
    Ostatni post/autor: 01-02-2015, 01:55
  2. Basic school - oceny liczbowe
    przez gimgoszczanow na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 05-12-2011, 12:55
  3. szablon dla szkoły
    przez rybka434 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 25-06-2011, 13:11
  4. komponent school - PROBLEM
    przez KOKO na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 26-02-2007, 23:39
  5. komponent szkoła 1.3
    przez biala3 na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 10-03-2006, 19:15

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •