Szkoła - komponent Basic School dla J! 2.5.x - Strona 6
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Wyniki 51 do 60 z 80

Temat: Szkoła - komponent Basic School dla J! 2.5.x

  1. #51
    Debiutant jajcek2006 awatar
    Dołączył
    11-10-2012
    Wpisy
    9
    Punkty
    4

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Bazyl Zobacz wiadomość
    I co teraz?

    Bo odczytuje Twój post, że nie chcesz się podzielić swoim gmeraniem, a przeciwnie, co sugeruje mejl?!
    Pisałem już we wcześniejszych postach ,że wyniki gmerania udostępnię szkołom (przez kontakt e-mail) stosującym komponent. Ponieważ nie jestem nauczycielem nie znam zawiłości i zależności jakie dziennik ma realizować - dlatego demo i oczekiwanie na wnioski i pomysły nauczycieli.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #52
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jajcek2006 Zobacz wiadomość
    Pisałem już we wcześniejszych postach ,że wyniki gmerania udostępnię szkołom (przez kontakt e-mail) stosującym komponent. Ponieważ nie jestem nauczycielem nie znam zawiłości i zależności jakie dziennik ma realizować - dlatego demo i oczekiwanie na wnioski i pomysły nauczycieli.
    Sądzę, że właściwym miejscem dla udostępnienia udoskonalonego przez Ciebie komponentu będzie jego publikacja w naszej "plikowni". Dałoby to większe szanse na szersze konsultacje i pomysły oraz wnioski do Twoich modyfikacji nie tylko dla zgłaszających się do Ciebie drogą @. Taką też mamy u nas praktykę, by upubliczniać w pełnym słowa tego znaczeniu rezultaty własnych lub zapożyczonych i udoskonalonych rozwiązań, bo taka jest idea wolnego i otwartego oprogramowania.

  4. #53
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-05-2008
    Wpisy
    32
    Punkty
    12

    Domyślny

    Gdzie w szablonie zmienić, by uczniowi wyświetlała się średnia ważona. Obecnie uczeń ma średnią arytmetyczną a nauczyciel ważoną.
    Pozdrawiam.
    Ostanio edytowane przez gim2ost : 20-01-2014 15:35

  5. #54
    Debiutant jajcek2006 awatar
    Dołączył
    11-10-2012
    Wpisy
    9
    Punkty
    4

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez gim2ost Zobacz wiadomość
    Gdzie w szablonie zmienić, by uczniowi wyświetlała się średnia ważona. Obecnie uczeń ma średnią arytmetyczną a nauczyciel ważoną.
    Pozdrawiam.
    components/com_basicschool/views/studentcard/tmpl/markcard.php odkomentować linię 38

    $mW = explode('|', $row->markweight!='' ? $row->markweight : '||||||||||||||||||||||||||||||||||' );

    Pozdrawiam.

  6. #55
    Debiutant
    Dołączył
    18-02-2010
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam wszystkich.
    Komponent jest świetny, używałem go przez kilka lat jeszcze w wersji Joomla 1.5. Obecnie przeprowadzam migrację do wersji 3, a konkretnie zainstalowałem wersję 3.2.1. Oczywiście chciałbym go meć (basic school) także w tej wersji. Najpierw próbowałem zainstalować go z paczki o nazwie com_basicschool_2.5pl_for_J.1.5.zip, ale niestety instalator wywalił błąd o nieznalezieniu plikiu xml. Potem zainstalowałem go z linku z pierwszego postu tego wątku i o dziwo się zainstalował, lecz po wybraniu w menu komponenty otrzymuje błąd z klasycznym błędem 404 i informajcą o nieznalezieniu komponentu.
    W związku z powyższym mam pytanie czy te wersje które przedstawiłem nie będa działać z joomlą 3? A może ktoś ma już zainstalowany w tej wersji.
    Z góry dziekuję za informacje w tej sprawie.
    Pozdrawiam.

  7. #56
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie będą!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #57
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-03-2011
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, mam problem z tym dzienniczkiem. Joomla 2.5 plik instalacyjny z pierwszego posta. Jak zaloguję się do panelu Ucznia i chciałbym przejrzeć oceny np z 1 półrocza to wylogowuje mnie i każe jeszcze raz wpisać imię i nazwisko oraz login i tak jest za każdym razem. Co może być przyczyną ?

  9. #58
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-03-2011
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Co do problemu to w przeglądarce internet explorer działa wszystko dobrze. Na chrome wylogowuje.

  10. #59
    Debiutant jajcek2006 awatar
    Dołączył
    11-10-2012
    Wpisy
    9
    Punkty
    4

    Domyślny

    Wstępnie skończyłem pracę nad "zastępstwami".Ta część jeszcze nie jest dokładnie przetestowana.Jak ktoś chce zaaplikować do swojego dziennika to w plikach może być konieczna zmiana przedrostka nazw tabel na właściwy. I do waszej bazy trzeba dodać ze dwie tabele.
    Zgodnie z obietnicą (żeby nie było że nie chcę się podzielić pracą) Proszę o wyrozumiałość - jestem amatorem nie programistą jak autor. Plik spakowanej (akeba) joomla 2.5 i dziennika do pobrania tu

  11. #60
    Debiutant jajcek2006 awatar
    Dołączył
    11-10-2012
    Wpisy
    9
    Punkty
    4

    Domyślny

    Odp. dla pepi911

    A sprawdź uprawnienia do plików całego folderu Joomla a szczególnie właściciela i grupę.Jeśli to linuxowy apache to właściciel i grupa powinny być http. Tyle przychodzi mi do głowy.

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Szkoła - komponent BasicSchool v.2.0
    przez R&R na forum Własne rozwiązania
    Odpowiedzi: 547
    Ostatni post/autor: 01-02-2015, 01:55
  2. Basic school - oceny liczbowe
    przez gimgoszczanow na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 05-12-2011, 12:55
  3. szablon dla szkoły
    przez rybka434 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 25-06-2011, 13:11
  4. komponent school - PROBLEM
    przez KOKO na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 26-02-2007, 23:39
  5. komponent szkoła 1.3
    przez biala3 na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 10-03-2006, 19:15

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •