Szkoła - komponent Basic School dla J! 2.5.x - Strona 8
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Wyniki 71 do 80 z 80

Temat: Szkoła - komponent Basic School dla J! 2.5.x

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    03-08-2007
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam zainstalowałem tą wersię pod joomla 3.3, komunikat: zainstalowano poprawnie, na zapleczu ikonka jest ale po kliknięciu komunikat: 404 - Nieznany błąd. Może ktoś pomoże.. Kiedyś miałem pod joomla 1.5 i było ok. Wszystkiego dobrego w nowym roku 2015


  2. #2
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Jak widzisz temat wątku to:
    "Szkoła - komponent Basic School dla J! 2.5.x"
    Tak więc obecnie dostępna wersja jest niedostosowana do Joomla 3 a osoba "Prowadząca" projekt zarzuciła dalsze rozwijanie rozszerzenia.
    Q pokrzepieniu serc uchylę jednak rąbka tajemnicy iż po rozmowie telefonicznej za zgodą dotychczas prowadzącego projekt, zostały podjęte przez Jolę prace mające na celu dostosowanie rozszerzenia do wersji Joomla 3 zarówno w kwestii kompatybilności jak i interfejsu użytkownika (tą częścią zajmuje się Qbik). Obecnie rozszerzenie działa w wersji próbnej - przewidywane jest niebawem udostępnienie konta testowego - w celu "wyłapania" przez szersze grono wszelkich niedociągnięć.
    Dalsze informacje z frontu działań niebawem.
    Szczęśliwego nowego roku.

  3. #3
    Debiutant
    Dołączył
    11-01-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam problem z działaniem komponentu. Wszystko działa poprawnie tj: wprowadzanie uczniów, frekwencja, wprowadzanie ocen, wydruki, ale podczas próby wyświetlenia statystyk nie uzyskuję żadnych informacji. Pojawia się ekran na którym znajduje się nazwa klasy, tabela z przedmiotami, strzałki do sortowania, odnośnik do uczniów klasy, ale po kliknięciu w cokolwiek nie uzyskuję żadnej informacji??? Statystyki w przegladaniu ocen działają.
    Wprowadzona Klasa ma 21 przedmiotów i 32 uczniów.

    Bardzo proszę o pomoc ...

  4. #4
    Debiutant
    Dołączył
    11-01-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuję za trop dotyczący statystyk, ale po sprawdzeniu wszystkich dni wraz z dniami wolnymi są zielone "światełka na lewym marginesie". Nie akceptowałem wpisów z dniami wolnymi przypisanymi podczas konfiguracji w kalendarzu.
    To co zauważyłem, a co jest troszkę dziwne to informacja którą widać po wejściu w opcję statystyka. Pojawia się: Dane statystyczne : [Klasa ] (w tym wpisie brak jest nazwy klasy po zielonej Klasa np. [Klasa 1iT]) ???

    Może jakaś inna przyczyna???
    Pozdrawiam

  5. #5
    Debiutant
    Dołączył
    19-01-2015
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam.
    Czy może mi ktoś pomóc odnośnie kopi danych dziennika. Otóż strona szkoły ma nową stronę w joomli i nowy dziennik (nowa baza danych). Jak przegrać dane ze starego dziennika tak by się pokazywały w nowym. Czy jest to możliwe w jakiś sposób czy trzeba zaczynać od zera.

  6. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-06-2011
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    Czy próbował ktoś z Was robić widok tematów lekcji np. za cały miesiąc?

  7. #7

    Domyślny

    Ja próbowałem, używałem wielu rozwiązań i niestety mi się nie udało, jak ktoś coś ogarnął, to podpinam się pod temat i również proszę o info

  8. #8
    Debiutant
    Dołączył
    25-03-2013
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam,
    Czy jest gdzieś ten komponent dla joomla 3

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Podobne tematy

  1. Szkoła - komponent BasicSchool v.2.0
    przez R&R na forum Własne rozwiązania
    Odpowiedzi: 547
    Ostatni post/autor: 01-02-2015, 01:55
  2. Basic school - oceny liczbowe
    przez gimgoszczanow na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 05-12-2011, 12:55
  3. szablon dla szkoły
    przez rybka434 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 25-06-2011, 13:11
  4. komponent school - PROBLEM
    przez KOKO na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 26-02-2007, 23:39
  5. komponent szkoła 1.3
    przez biala3 na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 10-03-2006, 19:15

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •