prosba o pomoc przy instalacji na Yoyo.pl
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: prosba o pomoc przy instalacji na Yoyo.pl

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-01-2007
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny prosba o pomoc przy instalacji na Yoyo.pl

    Witam

    Wgrałem pliki na ftp. Moj host to Yoyo.pl
    Zacząłem instalację, jestem na etapie ustalania nazwy hosta, nazwy bazy danych itp ...

    niestety nie potrafie tego ustwić...
    prosze o pomoc

    taki błąd mi wyskakuje:
    Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/sites/yoyo.pl/a/u/auto-portal/includes/database.php on line 287

    Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/sites/yoyo.pl/a/u/auto-portal/includes/database.php on line 289

    Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/sites/yoyo.pl/a/u/auto-portal/includes/database.php on line 290

    Warning: database() [function.database]: Unable to access /var/www/sites/yoyo.pl/a/u/auto-portal/includes/../configuration.php in /var/www/sites/yoyo.pl/a/u/auto-portal/includes/database.php on line 86

    Warning: database(/var/www/sites/yoyo.pl/a/u/auto-portal/includes/../configuration.php) [function.database]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/sites/yoyo.pl/a/u/auto-portal/includes/database.php on line 86

    Warning: database() [function.include]: Failed opening '/var/www/sites/yoyo.pl/a/u/auto-portal/includes/../configuration.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/sites/yoyo.pl/a/u/auto-portal/includes/database.php on line 86
    Ostanio edytowane przez palmak : 23-01-2007 19:33

  2. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    nazwe bazy, usera i haslo ustawiasz Ty - chyba ze yoyo cos narzuca - nie wiem, bo tam nie zagladam. W kazdym badz razie do instalacji musisz miec juz te dane, aby przejsc do kolejnego kroku.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •