Rokgallery joomla 2.5
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Rokgallery joomla 2.5

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    01-03-2013
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny Rokgallery joomla 2.5

    Witam, panowie mam taki problem, mam stronę klubu karpiowego stworzoną przez kolegę, niestety aktualnie nie ma go w kraju. Loguję się do zaplecza i teraz moje pytanie, jak mogę na podstronie Skład stworzyć 8 niezależnych galerii gdzie będą publikowane zdjęcia każdego z kolegów?? Panowie pomóżcie bo nie mogę nigdzie odszukać odpowiednich informacji, może uznacie to za prostacki problem ale nie mam w tym temacie zbyt bogatej wiedzy a nie mam kogo zapytać. Pozdrawiaw.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    21-02-2011
    Wpisy
    117
    Punkty
    15

    Domyślny

    Lepie szybko podaj linka bo zaraz rozszarpia cie na strzępy za jego brak

    Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  4. #3
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Witam.

    @Tomek1984, Komponent RokGallery jest rozszerzenie "klubowym" RocketTheme, a dla członków klubu jest dostarczany support na stronie forum RT. Powiem nawet więcej - dla każdego rozszerzenia jest odrębna kategoria gdzie można znaleźć rozwiązania problemów. I w pierwszej kolejności, właśnie tam powinieneś się udać po rozwiązanie Twojego problemu.

    Jak już, możesz próbować rozwiązać wygląd galerii którą chcesz stworzyć, przez odpowiednie "tagowanie zdjęć". Ale efekt raczej nie będzie w 100% zadowalający. Komponent RokGalley nie ma czegoś takiego jak tworzenie kategorii "nadrzędnej" (głównej) i kategorii "podrzędnych". W komponencie możesz utworzyć jedną kategorię, a później stworzyć w projektancie pozycji menu odnośnik (RokGallery >> Galeery View) i odpowiednio skonfigurować wyświetlanie. Od razu uprzedzę że konfiguracja tego komponentu nie należy do najłatwiejszych.

    Dużo prostszym rozwiązaniem, może okazać się skorzystanie z innego komponentu galerii, np. Phoca Gallery >>, gdzie bez problemu uzyskasz funkcjonalność którą potrzebujesz. Sprawdź sugerowaną przeze mnie galerię Phoca, bo naprawdę może się ona okazać dużo praktyczniejsza w użyciu.

    @Korek1, nie zawsze jest potrzeba podawania linku. Problem kolegi Tomasza, wynika jedynie z braku wiedzy na temat użycia komponentu, który i tak należy rozwiązać z poziomu zaplecza. W sytuacjach gdy wymagane jest podanie linku (jedyna możliwość udzielenia pomocy; nikt z nas nie jest jasnowidzem), staramy się uświadomić użytkowników do stosowania się do zasad opisanych w regulaminie forum. Kary cielesne i lincz, w ostatnim czasie staramy się ograniczać do minimum .

    -----------------------------------------------------------
    Dajnowiec.pl
    - Tworzenie stron internetowych
    WspieramBiznes.pl
    - Twój partner w biznesie!
    Dołącz do NAS na Facebooku




  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    01-03-2013
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny

    Serdecznie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, rozwiązałeś wszystkie moje problemy, temat można zamknąc. Pozdrawiam.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •