edycja stopki - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 21

Temat: edycja stopki

  1. #11
    Bywalec papugam awatar
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    189
    Punkty
    11

    Domyślny

    Hej
    Dziękuje Rybik. Faktycznie proste jak metr sznurka w kieszeni;) kombinowałem chwile ale tak to jest jak chce sie wywazac otwarte dzwi. Dzieki jeszcze raz. Mam jeszcze jedno chyba juz trudniejsze pytanie. Umiesciłem zmine jezyków strony (joomfish) w mainmenu. i powiedzmy ze nie zabardzo mi sie to widzi. I teraz moje pytanko czy dało by sie tak zrobić to własnie w stopce. Chce tam umiescic dwa linki Web Site Disclaimer, Privacy Policy Notice i chiałem tam umiescic flagi ze zmiana jezyka na stronce (oczywiscie bedzie tam komponent joomfish).
    Z góry za Wasza pomoc dziekuje
    Michał

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    wstaw w ten obszar pozycję modułu i umieść tam moduł stopki (włąsny użytkownika) i moduł zmiany języków
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #13
    Bywalec papugam awatar
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    189
    Punkty
    11

    Domyślny

    Hej
    Zrobiłem wszystko tak jak mowiliście i ok linki chodza wszytko jest ok. Stworzyłem nowy moduł jest i wszystko gra. Tylko nie moge dowolnie przesowac madułu i linki w stopce. Przy edycji tworze tabel czy bez tabeli daje wyrównaj do lewej i tekst zatrzymuje sie tak na 40% strony i nie dam rady ruszyc bardziej w lewo. Próbowałem robić marginesy z prawej nic. Probowałem dawac lewy margines ujemny i nic nie dam rady tego przesunac. Zdziwiła mnie jedna rzesz ze w katalogu includes mam dwa pliki: footer.php i footer-.php myślałem ze jeden jest odpowiedzialny za prawda drugi za lewa. ale tez nic nie dam rady nic umiescic w footer-.php (nie pokazuje sie nic na stronie). Wydaje mi sie ze gdzies w indeks.php jest zablokowane tzn wyrównanie do któregos elementu ale nie bardzo moge sie tego dopatrzec. Jak ktos ma jakis pomysł to prasze o pomoc
    Pozdrawia
    Michał

  5. #14
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. wyedytuj plik footer.php i usuń z niego znacznik
    (albo zastąp zwykłym
    czy też np.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #15
    Bywalec papugam awatar
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    189
    Punkty
    11

    Domyślny

    Hej
    Niestety zrobiłem wszystko to co pisałes. I nic nie pomogło. Dodałem nowa klase do css i tam ja ustawiałem. Na pewno zrobiłem to dobrze bo kolor czcionki mogłem zmieniac i wielkość a niestety ruszyc w lewo bardziej sie nie dało. Bede probował edytowac indeks.php bo wydaje mi sie ze tam tkwi problem sa pewnie zrobione kolumny. Zobacze jak ktos ma inny pomysł to chetnie poczytam a oswoich dokonaniach bede pisał Za uwagi dzieki.
    Pozdrawia
    Michał
    Mr. Crowley, what went down in your head
    Mr. Crowley, did you talk to the dead
    Your lifestyle to me seemed so tragic

  7. #16
    Bywalec papugam awatar
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    189
    Punkty
    11

    Domyślny

    Hej
    Moze juz przynudzam ale w koncu znalazłem. W indeks.php na stopke była zadeklarowana była tabela:





    background="templates/celebration/images/footer.jpg"
    style="padding-left:200px;padding-top:45px;"> ?>

    i oczywiscie w style padding-left było 430px i dlatego nic sie nie dalo zrobic ani w footer.php ani w css bo zdeklarowaniu klasy najwazniejsze ze chodzi.
    Dziekuje za pomoc
    Michał
    Mr. Crowley, what went down in your head
    Mr. Crowley, did you talk to the dead
    Your lifestyle to me seemed so tragic

  8. #17

    Domyślny

    Witam!
    Może pomożecie wyregulować moją stopkę Niestety nie jestem geniuszem w HTML'u oraz w stylach CSS Ale do rzeczy - mam problem z wyśrodkowaniem mojej stopki na mojej stronie. Póki co przygotowałem dwie stopki. Górna stopka to standardowy moduł footer, którego w ogóle nie mogę przesunąć (modyfikując plik CSS templatki). Drugi moduł (ten na samym dole strony) stworzyłem sam. Jak widać tam udało mi się ustawić tekst po środku (nie działa tylko kolor czcionki w dwóch zamieszczonych tam odsyłaczach). Pomożecie mi wyśrodkować tą górną stopkę? lub włączyć kolor czcionki w linkach w drugiej dolnej stopce? Jeśli jedna ze stopek zacznie działać jak należy usunę drugą i wszystko będzie fajnie bo póki co żadna ze stopek nie działa :/ Liczę na jakąkolwiek pomoc. Pa
    Nie zadzieraj z K-Paul'em bo Cię piekło pochłonie!

  9. #18

    Domyślny

    Już nieważne. Poradziłem sobie
    Nie zadzieraj z K-Paul'em bo Cię piekło pochłonie!

  10. #19
    Debiutant
    Dołączył
    23-07-2009
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    po zmianach w footer.php na stronie głównej nic się nie zmienia dalej jest standardowy text czym może to byś spowodowane?? wersja 1.5.13

  11. #20
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A ten wątek jest zamieszczony w kategoriach poświęconych 1.5?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •