Cookiesowa dyrektywa UE? Dodatek jak ogarnąć to na stronie. - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 12 z 12

Temat: Cookiesowa dyrektywa UE? Dodatek jak ogarnąć to na stronie.

  1. #11
    Debiutant
    Dołączył
    31-05-2011
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuję za odpowiedź Panie Zwiastun.
    Z Pana wypowiedzi wynika, że funkcja, którą Pan pełni to pouczanie innych. Forum jest po to by wyjaśniać i pomagać tym, którzy nie mają tak zupełnego pojęcia o projektowaniu stron jak Pan. Jestem laikiem, dziewczyną bez wykształcenia informatycznego. No i co z tego? Jednak mam na tyle odwagi i rozumu, by stworzyć stronę samemu. W moim wypadku kombinowanie, tak jak to ujęto, to główny sposób na rozwiązanie niektórych problemów.
    Wracając do mojej poprzedniej wiadomości, jesli Pana wiedza jest tak duża, to powinien się domyslić, że miałam na mysli umieszczenie gotowego skryptu cookies <script type="text/javascript" src="ścieżka do pliku/polcookie.js"></script> na mojej stronie. Nie wiem gdzie należy go umieścić. Więc stąd prośba o pomoc.

    Ciekawa.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Skypty Javascript można osadzić w głównym pliku szablonu za pomocą standardowego znacznika HTML - script. (Przykład: http://wiki.joomla.pl/Slimbox_na_swoją_stronę_Joomla!!)

    -------------
    Cytat Wysłane przez ciekawa Zobacz wiadomość
    Wracając do mojej poprzedniej wiadomości, jeśli Pana wiedza jest tak duża, to powinien się domyslić
    Nie jestem, Szanowna Pani/Panienko, jasnowidzem.

    Cytat Wysłane przez ciekawa Zobacz wiadomość
    Z Pana wypowiedzi wynika, że funkcja, którą Pan pełni to pouczanie innych. Forum jest po to by wyjaśniać
    Pouczanie, uczenie, wyjaśnianie - proszę sobie posprawdzać w słownikach, czy aby nie są to wyrazy bliskoznaczne.

    Cytat Wysłane przez ciekawa Zobacz wiadomość
    Jestem laikiem, dziewczyną bez wykształcenia informatycznego. No i co z tego? Jednak mam na tyle odwagi i rozumu, by stworzyć stronę samemu.
    A co to ma do rzeczy? Moi uczniowie tworzyli strony internetowe w klasie VI szkoły podstawowej. Nie byli informatykami tudzież mieli dość rozumu, bo odwaga to tu raczej do niczego potrzebna nie jest. Od tworzenia strony, zwłaszcza za pomocą takiego narzędzia, jak Joomla, do samodzielnego pisania kodu stron jest trochę kilometrów do przebycia. Nie znaczy to, że dla Ciebie czy dla kogokolwiek za trudne. Ale to inna kwestia.

    Jak dodawać skrypty JavaScript do kodu Joomla, opisano wiele razy w różnych miejscach. Do tego, by znaleźć te informacje, nie trzeba ani wykształcenia informatycznego, ani zbytniego rozumu, ani tym bardziej odwagi. Jeśli się tego nie wie, wystarczy zapytać, a nie kombinować.

    Kombinowanie to jedna z metod rozwiązywania problemów i uczenia się. Tyle, że aby kombinować, też trzeba znać jakieś podstawy. Forum, niestety, nie jest od tego, by ich uczyć.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne tematy

  1. Jak odnaleźć dodatek, który odpowiada za dany element na stronie.
    przez henry na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 05-06-2012, 15:32
  2. Filtrowanie na stronie dodatek
    przez martyna2902 na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 02-04-2012, 09:36
  3. Dodatek działający podobnie jak na stronie getprice
    przez Assur92 na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 05-01-2012, 08:50
  4. dodatek forum na stronie internetowej
    przez hanni na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 12-01-2010, 21:34
  5. dyrektywa Open_basedir
    przez jaca15 na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 25-02-2007, 21:20

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •