Ale ciacho! Fundacja wspiera Ciebie - wesprzyj Fundację - Strona 2
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 109

Temat: Ale ciacho! Fundacja wspiera Ciebie - wesprzyj Fundację

  1. #11
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Dzisiaj wprowadziłem poprawkę w CSS i php. Paczka jest już podmieniona.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Debiutant
    Dołączył
    24-03-2013
    Wpisy
    7
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam,

    Proszę o pomoc. Zainstalowałem dodatek Info Ciacho w swojej instalacji Joomla 1.5.26 i stało się to co się stało. Używam komercyjnej templaty JSN Eipc. Po zainstalowaniu zniknęły polskie czcionki. Najlepsze, że dodatek się posypał a z nim cała witryna. Odinstalowanie nic nie daje, a po ponownej instalacji jeśli się wyświetla pasek INFO_CIACHO_INFO czcionki są jeśli się kliknie ukryj BRAK. Jest to ważna dla mnie strona więc po stokroć proszę o pomoc nie wiem sam gdzie już szukać.

    http://www.wpa.ujk.edu.pl

    Pozdrawiam

    Krzysztof Kupczewski

    P.S. W Joomla 2.5.9 jest ok.

    - - - Updated - - -

    Przepraszam,

    Uzupełnienie: zainstalowałem plik ze starej paczki. Zainstalowałem z nowej i nic się nie poprawiło. Do czasu instalacji dodatku witryna działała bez zarzutu. Pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez kkupczewski : 24-03-2013 22:10

  4. #13
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. Wszelkie rozszerzenia przed instalacją w działającej witrynie należy przetestować w instalacji testowej - podstawowa zasada bezpieczeństwa.
    2. Co to znaczy: w Joomla 2.5.9 jest ok? A gdzie nie jest ok?
    3. Cóż z tego, ze podałeś adres strony z problemem, skoro masz na niej tak ważne treści, że wyłączyłeś możliwość korzystania z prawego przycisku myszki. A skoro tak, nie pozostaje Ci nic innego, jak samemu znaleźć rozwiązanie problemu.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #14
    Debiutant
    Dołączył
    24-03-2013
    Wpisy
    7
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam,

    W Joomla 1.5.26 nie jest ok. Prawoklik wyłączyłem ze względu na pliki graficzne, które w dużej ilości są zamieszczane na stronie. Mogę przywrócić prawoklik jeśli potrzeba. Nie potrafię sam sobie poradzić ... niestety ten problem mnie przerósł.

    KK

    P.S. Zainstalowałem dodatek w innej instalacji na Joomla 2.5.9 i działa dobrze.

  6. #15
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Rozumiem, że mam Cię teraz poprosić, żebyś wyłączył. Wybacz, ale należę do tych, co to nie proszą.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #16
    Debiutant
    Dołączył
    24-03-2013
    Wpisy
    7
    Punkty
    2

    Domyślny

    Nie prosisz

    Mogę wyłączyć jutro gdyż wejście na FTP mam tylko z sieci uczelnianej - tak ustawili admini. Wiedziałem, że musisz zobaczyć źródło strony, a napisałem posta aby zasygnalizować problem. Naprawdę proszę o pomoc i tak naprawdę po raz 1 przyszło mi prosić o pomoc ludzi z Forum.

    KK

    P.S. Myślałem, że ktoś miał już podobny problem w J 1.5.

  8. #17
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Dodatek, jak się domyślasz, był przetestowany w najnowszych wydaniach Joomla. W Joomla 1.5.26 działa bez problemu. Możliwe, że masz jakiś konflikt javascript. Spróbuj zmienić na zapleczu kolejność wywoływania dodatku, niekoniecznie pomoże, ale może.

    PS Zdaj sobie sprawę, że wszystkie Twoje pliki graficzne są zapisywane w komputerach użytkowników. Ochrona przez wyłączenie prawego przycisku myszki jest nie tylko naiwna, ale utrudnia korzystanie z witryny.
    Zobacz sobie na dowolnej witrynie, jakie funkcje kryje prawy przycisk myszki i co takiego rzeczywiście wyłączyłeś. Pomijam kwestię, czy na tej stronie są jakiekolwiek grafiki warte kradzieży.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #18
    Debiutant
    Dołączył
    24-03-2013
    Wpisy
    7
    Punkty
    2

    Domyślny

    Masz rację, nadgorliwość ... dopóki się coś nie sypnie to człowiek myśli, że jest super.

    Działa prawoklik - zapomniałem, edycja HTML z poziomu templatki. Możesz zerknąć ??

    - - - Updated - - -

    Zmieniłem kolejność wywoływania dodatku tak jak pisałeś oraz wyłączyłem system cache. Problem zniknął o tyle, że wszystko wróciło do normy ale dodatek nie działa. Odezwę się jutro powalczę może uda mi się czegoś nauczyć. Dzięki.

    Pozdrawiam

    KK
    Ostanio edytowane przez kkupczewski : 24-03-2013 22:48

  10. #19
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Próbowałeś odinstalować dodatek.
    1. Sprawdź, czy na pewno zainstalowałeś wersję dla 1.5
    2. Sprawdź, czy w katalogu administrator/language masz plik języka polskiego pl-PL.plg_system_info_ciacho.ini
    3. Przejrzyj tabelę #__extensions w bazie danych, czy przypadkiem instalacja - odinstalowanie - instalacja nie spowodowała, że są podwojone wpisy w tabeli
    4. Sprawdź ustawienia dodatku - czy podany Id artykułu z info o ciasteczkach, czy to poprawny ID
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #20
    Debiutant
    Dołączył
    24-03-2013
    Wpisy
    7
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witaj,

    No problem w tym, że nie mam takiej tabeli w bazie danych. Resztę sprawdziłem i wszystko jest na swoim miejscu i w takiej wersji jak trzeba.

    Pozdrowienia

    KK

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Fundacja Europa Christiana - poszukiwany wolontariusz
    przez Europa Christiana na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 27-02-2013, 17:05
  2. Fundacja PCJ Otwarte Źródła i nowa witryna
    przez zwiastun na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 05-03-2012, 15:43

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •