"Lubię to" pod artykułami w K2. Jak umieścić przyciski na stronie głównej?
Wyniki 1 do 1 z 1

Temat: "Lubię to" pod artykułami w K2. Jak umieścić przyciski na stronie głównej?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    06-12-2012
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    "Lubię to" pod artykułami w K2. Jak umieścić przyciski na stronie głównej?

    Witam, mam stronę w Joomla (2.5.9), na komponencie K2 (2.5.4). Chciałabym pod każdym artykułem umieścić przyciski "Lubię to" itd. Są one w domyślnej konfiguracji K2, jednak pokazują się dopiero po otworzeniu danego artykułu (kliknięciu w tytuł). Mi natomiast chodzi o to, żeby były one widoczne już na stronie głównej, gdzie mam umieszczane artykuły (pełna treść) ze wszystkich kategorii. Zresztą w przeglądzie artykułów z danej kategorii przyciski serwisów społecznościowych również nie wyświetlają się od razu, tylko po przejściu do konkretnego artykułu. Szukam rozwiązania już od kilku dni i nie mogę znaleźć, dlatego też postanowiłam napisać tutaj.

    Chodzi mi o coś takiego, jak NA TEJ STRONIE. Pisałam do jej autora, użył on wtyczki VagrantWeb Social Buttons. Problem w tym, że kiedy zainstalowałam i włączyłam ją u siebie, moja strona przestała działać. Po wyłączeniu wszystko od razu wróciło do normy.

    Po długich poszukiwaniach (i instalacjach) trafiłam również na plugin E-max Social Share Buttons. Jest on bardzo łatwy w użyciu, tyle, że działa jak te domyślne przyciski serwisów społecznościowych z K2 - wyświetla je dopiero po wejściu w artykuł. Nawet, kiedy napis {socialsharebuttons} (który "wywołuje ten plugin") umieszczę w treści artykułu, na stronie głównej wyświetli się po prostu sam napis, natomiast po wejściu w artykuł w tym samym miejscu widoczne są już przyciski. Napis {socialsharebuttons} umieściłam również w Artykuły -> Parametry -> Społeczność -> Kod 'przycisku społecznościowego', jednak wciąż skutkuje to tym samym, przyciski są widoczne dopiero po wejściu w artykuł.

    Jak sprawić, aby przyciski były widoczne również na stronie głównej?
    MOJA STRONA

    Bardzo proszę o pomoc!
    Ostanio edytowane przez Nicole : 01-04-2013 22:33

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 06-06-2012, 16:50
  2. Treść newsa/artykułu "przykryta" zawartością strony głównej
    przez Prawoprosto na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 18-06-2011, 15:23
  3. "Title" na stronie głównej - jak to usunąć.
    przez dragonos na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 13-10-2010, 22:52
  4. Jak skasować napis "zmieniony" pod newsami i artykułami
    przez quarion_blass na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 14-12-2007, 13:30
  5. "Napisz komentarz" na stronie głównej - jak usunąć?
    przez chloe na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 21-08-2007, 13:05

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •