włączyłem se w jomla 1.5 formularz i czy da sie jakoś zmienić ten angelski napis na
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 16

Temat: włączyłem se w jomla 1.5 formularz i czy da sie jakoś zmienić ten angelski napis na

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2013
    Wpisy
    47
    Punkty
    2

    Domyślny włączyłem se w jomla 1.5 formularz i czy da sie jakoś zmienić ten angelski napis na

    Witam włączyłem se w jomla 1.5 formularz http://webmaster-portfolio.y0.pl/ind...&id=1&Itemid=9 i mam takie pytanko czy da sie jakoś zmienić ten angelski napis "Show or Hide Form Contact" na polski formularz kontaktowy ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-10-2011
    Wpisy
    37
    Punkty
    11

    Domyślny

    Witam,

    Następnam razem proszę jakoś lepiej tytułować topic ;)

    Ściąnij sobie notepad ++, Później control plus F -> znajdź w plikach, Wpisuje te słowo i szukasz po plikach joomla tego słowa. Zapewnie znajdzię i poprostu zamieniasz treść z Angielskiego na Polski.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2013
    Wpisy
    47
    Punkty
    2

    Domyślny

    robie tak i tylko wyskakuje taki komunikat

    Cant't find the text:
    ""Show or Hide Form Contact""

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-10-2011
    Wpisy
    37
    Punkty
    11

    Domyślny

    Hmm.. a może w Panelu joomla jest gdzieś możliwość zmiany nazwy ? Czasami nazwa komponentu jest tak dziwnie nazwana i nazwa siedzi w bazie danych a nie w plikach

  6. #5
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @szaiba - panie webmaster
    - proszę przekaż wyrazy współczucia dla klientów jeżeli nie potrafisz tego zmienić sam
    - grzecznościowo możliwe zmiany tekstu:
    a. moduł może nie posiadać polskich plików językowych i trzeba je po prostu dorobić
    b. moduł może mieć wpisywany tekst ręcznie wewnątrz konfiguracji
    c. moduł może mieć "na sztywno" wpisany tekst w plikach i wówczas trzeba go tam podmienić

    Spraw mi natomiast przyjemność i ....
    - wypowiedzi pisz w języku polskim bez naleciałości
    - Joomla jest nieodmienną nazwą własną i tego się trzymaj
    - popracuj trochę nad swoją wiedzą na temat Joomla, bo na chwilę obecną twoja witryna raczej nie należy do webmasterskich
    Pzdr
    P.S.Przenoszę se ten wątek do działu Joomla 1.5 bo ten w którym se napisałeś to Joomla 1.6-1.7-2.5.x

  7. #6
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    @szaiba i Ty się mienisz webmasterem? Do tego oferujesz strony oparte na Joomla, a nie masz pojęcia jak przetłumaczyć frazę językową? Poza tym powinno być "sobie" a nie "se". Pomijam już fakt że stawiasz stronę na oprogramowaniu które jest już niewspierane...

    Co do pytania to szukaj rozwiązania w plikach .ini. Czy to jest standardowy formularz Joomla? Bo raczej nie wydaje mi się.

  8. #7
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @szaiba - wiesz - naszła mnie taka myśl - daj może swoją "stronę" do oceny na forum - sądzę że może być ciekawie (i nie tylko )
    Pzdr

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2013
    Wpisy
    47
    Punkty
    2

    Domyślny

    no a co ci sie w tej stronie nie podoba ? żeby się miało każdemu podobać to musiała by być na każdego inna strona.

  10. #9
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @szaiba - proszę uprzejmie:
    Nie podoba mi się:
    1. To że jest wykonana na niewspieranej już wersji CMS. (Jak to się ma do:"Joomla łatwej w nawigacji dla internautów opartej o najnowsze technologie
    W swoich projektach stawiam przede wszystkim na funkcjonalność estetykę oraz jak najlepsze wykonanie stron."??)

    2. To że ma błędy ortograficzne i nie tylko, przykłady: "Zapraszam też do zapoznania się z moją oferto","Mając stronę możesz tylko zyskać ponieważ informujesz świat że jesteś i oferujesz różnegorodzaju usługi " .
    3. To że stoi na darmowym serwerze z reklamami.
    4. Genialna stopka - przeczytaj to co napisałeś i to co jest po prawej.
    5. To że strona ma masę błędów - zerknij na: wrzuć na (to pierwszy z brzegu przykład).
    6. Nie działający facebook (przynajmniej w FF).


    Natomiast bardzo podoba mi się szczerość tego zdania:
    "Mam nadzieję, że zaufają mi Państwo i powierzą realizację swoich stron, abym mógł poprawiać swoje umiejętności i wzbogacać doświadczenie."
    Ale czy aby na pewno w czasie przeszłym powinno być to zdanie "Na początku było ciężko, mała wiedza mnie ograniczała."?

    No i mam propozycję:
    Rozszerz zakres ocen w ankiecie aby mieć pełne spektrum postrzegania twojej strony.

    Kończę - mam jeszcze kilka innych spraw.
    Pzdr

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2013
    Wpisy
    47
    Punkty
    2

    Domyślny

    @Gall Anonim no bez przesady jedna reklama j już ci przeszkadza na różnych stronach jest jeszcze więcej . a facebook działa bo wszystko sprawdzam jak robie . a w stopce co ci źle ?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. czy w jomla 1.5.14 jest formularz kontaktowy
    przez szaiba na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 04-03-2013, 10:05
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 23-10-2012, 15:31
  3. componentheading, czy da się to jakoś ugryźć?
    przez XnIcRaM na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 06-12-2010, 21:01
  4. Jak zmienić ten napis?! Pomocy!
    przez Kukis0908 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 09-10-2010, 14:31
  5. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 09-02-2006, 23:12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •