Jak sie pozycjonuje strone ? - Strona 2
Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 139

Temat: Jak sie pozycjonuje strone ?

  1. #11

    Domyślny

    zwiastun a jakich tu tajemnych zwrotów użyłem?
    Linkowanie - zdobywanie linków z różnych miejsc w necie
    Filtry - kary od Googla za nienaturalne linkowanie(czyli w praktyce każde)/inne przewinienia polegajace na obniżeniu pozycji
    Niszowa fraza no wiadomo mało popularna, sporadycznie wpisywana w wyszukiwarki
    Chyba, że tanie dojarki są niezrozumiałe - to jest przykład bardzo niszowej frazy - czegoś takiego chyba nikt nie wpisuje w wyszukiwarki.

    @opawelq
    też tak kiedyś myślałem Wyobraź sobie, że na produkt, który oferuje kilku sprzedawców w Polsce (chyba nawet poniżej 10 a i to obecnie bo kilka lat temu było to ze 3-4 firmy) nie łapałem się nawet na 60 czy 70 stronę wyników. Pomimo tego, że robot był na stronie i zaindeksował produkt. Dopiero przyłożenie linków zdecydowanie zmieniło sytuację. Twoje przeczucia są zgodne z tym co gadają w google a zupełnie sprzeczne z doświadczeniem. To wygląda tak, że na jakiś czas dostaniesz bonusa dla nowej strony i pojawisz się w wynikach może nawet na pierwszej stronie. Potem bonus się kończy i znikasz.
    "Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu..." - król Julian

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zeki Zobacz wiadomość
    Wyobraź sobie, że na produkt, który oferuje kilku sprzedawców w Polsce (chyba nawet poniżej 10 a i to obecnie bo kilka lat temu było to ze 3-4 firmy) nie łapałem się nawet na 60 czy 70 stronę wyników
    To musiałeś nieźle się postarać, by nie być na pierwszej stronie...

  4. #13
    Bywalec
    Dołączył
    03-02-2013
    Wpisy
    101
    Punkty
    2

    Domyślny

    odnośnik to jest link ? a samo słowo, które nie jest linkiem tak jak teraz mam zrobione to może być ?


    Może, nie jesteśmy wredni nie czepiamy się pierdół
    @palyga007


  5. #14

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Bazyl Zobacz wiadomość
    To musiałeś nieźle się postarać, by nie być na pierwszej stronie...
    Sam jestem zdziwiony, ale jako żywo po początkowym bonusie wylądowałem w czarnej d..ziurze :/ Problem się rozwiązał po podlinkowaniu strony więc śmiem twierdzić, że śpiewka o wartościowej treści jest nieprawdziwa (jak sporo twierdzeń googla).
    W ogóle podejrzewałem filtr jakiś ale jak napisałem o rozpatrzenie to strona najpierw wróciła a po kilku dniach mi odpisali, że żadnego filtra nie nakładali O_O
    "Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu..." - król Julian

  6. #15
    Bywalec
    Dołączył
    03-08-2010
    Skąd
    Olsztyn
    Wpisy
    212
    Punkty
    25

    Domyślny

    Jeśli mogę coś doradzić. Zainteresuj się usługą Adwords Google. Załóż tam sobie konto. Zadzwoń do obsługi technicznej Google - rozmowa jak i pomoc techniczna jest bezpłatna. Pomogą stworzyć Ci kampnię reklamową twoją witryny. Zainwestuj parę stówek miesięcznie na Adwords. Efekt pozycjonowania zobaczysz natychmiast.

  7. #16
    Bywalec
    Dołączył
    22-02-2011
    Wpisy
    117
    Punkty
    15

    Domyślny

    Zupełnie się z Toba zgodzę. Najdroższa ale najbardziej skuteczna firma pozycjonerska

    Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  8. #17

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez opawelq Zobacz wiadomość
    a) wbrew pozorom, muszę sam działać.
    no kolega chce sam działać więc rady o korzystaniu z AdWords są zdecydowanie za drogie. Poza tym nawet jak już strona się wypozycjonuje musisz trzymać AdWordsa bo po zdjęciu strona leci w dół ostro. I to nie są pojedyncze przypadki.
    "Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu..." - król Julian

  9. #18
    Bywalec
    Dołączył
    03-02-2013
    Wpisy
    101
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dwa dni temu w google, na frazy "jak zrobic meble" moja strona była na 4 stronie, a dziś jest na trzeciej to juz jest sukces amatora ?
    Poza tym wchodze dziś ma stronę, a tam 22 gości (kilka razy już takie coś widziałem) to też oznacza że sukces sie zbliża małymi krokami ? tym bardziej że od dłuższego czasu nic nowego na stronie się nie pojawia z powodu braku czasu i nawet nie odzywałem się na żadnym forum od kilku dni w celu między innymi reklamy


  10. #19

    Domyślny

    To nie jest jakaś trudna fraza więc jest możliwe, że strona będzie dość wysoko bez specjalnego traktowania. Możesz też mieć bonus dla nowej strony i tak Ci ją wyciągnęło. Co do odwiedzin to masz jakieś statystyki?
    "Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu..." - król Julian

  11. #20
    Bywalec
    Dołączył
    03-02-2013
    Wpisy
    101
    Punkty
    2

    Domyślny

    Statystyki mam tylko joomlowskie. Próbowałem google analytics ale szablon, który mam, jest jakiś pomieszany i nie umiem tego zrobić.


Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. jak zareklamowac strone ?
    przez ivka na forum Off topic
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post/autor: 09-10-2013, 14:55
  2. Nie mozna sie zalogowac - wracam na strone logowania
    przez docxxx na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post/autor: 25-04-2011, 19:41
  3. pozycjonuje katalog template, dlaczego?
    przez adamjav na forum Różne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 11-05-2010, 17:11
  4. jak dodac nowa strone(czysta strone, nie artykul)?
    przez kangurrr na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 10-09-2009, 01:04
  5. Czy da sie za pomoca Joomla zrobic strone ktora pelnila by funkcje telewizji internet
    przez Arkadiusz na forum Pomysły, sugestie, propozycje, oczekiwania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 10-01-2007, 19:42

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •