Jak sie pozycjonuje strone ? - Strona 4
Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Wyniki 31 do 40 z 139

Temat: Jak sie pozycjonuje strone ?

  1. #31
    Bywalec
    Dołączył
    03-02-2013
    Wpisy
    101
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dzieki nie wiem jeszcze czy się na ten szablon skuszę bo znając juz rzeczywistość to się namordowałem zanim joomlę uruchomiłem, i jako że obecnie pozostało mi tylko artykuły pisać to już był by koniec z tym mordowaniem się, a ty mi podrzuciłeś kolejna robotę, ale tak jak pisałem, w jampie przetestuję czy łatwo będzie mi ogarnąć ten szablon.
    A takie pytanie mam, jak to jest? domyślam się że zarabiasz na sprawach www a teraz za free ?


  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Nie podrzuciłem Ci roboty, tylko wykonałem ją dla Ciebie sam przed podrzuceniem. Twoim zadaniem może być tylko sprawdzenie nazw dostępnych pozycji modułów i aktualizacja swoich modułów do zastosowanych w moim szablonie nazw pozycji modułów. Wspomniałem wcześniej, że jest to jednie wstępny szkic szablonu, zbudowanego w prosty sposób ale z wszelkimi aktualnie obowiązującymi zasadami. Do przetestowania tego szablonu nie potrzeba robić nic poza jego zainstalowaniem. Jedyną robotą może być dla mnie dostosowanie wyglądu szablonu do Twoich oczekiwań, ewentualne zmiana nazw pozycji modułów na te, stosowane w Twoim obecnym szablonie.
    Co do Twoich domysłów na temat moich źródeł dochodu odpowiem, że staram się oczywiście wspomóc mój budżet emeryta zleceniami związanymi ze sprawami www, ale uwzględniam Twoje wcześniejsze wyjaśnienia na temat Twojego budżetu i stad moja bezinteresowna oferta pomocy. Można ją uznać za moją cegiełkę dorzuconą do Twojego projektu, który mi się spodobał. Zawsze też pozostaje Ci możliwość dokonania darowizny na rzecz naszej Fundacji PCJ "Otwarte Źródła".

  4. #33
    Bywalec
    Dołączył
    03-02-2013
    Wpisy
    101
    Punkty
    2

    Domyślny

    No to miło z Twojej strony. A w moim projekcie co dokładnie się podoba ? Czy może całość ? Myślałem jakis czas temu o wsparciu ale pomyślałem sobie tak- są biedniejsi, którzy bardziej potrzebuja niż ja, ale to napewno nie jesteście wy. I dlatego powiedziałem sobie, że jak mi się kiedyś uda z moim projektem, że będzie jaki kolwiek zarobek wtedy co zadziałam, wtedy będe mógł zainwestować, kombinować, a teraz sam walcze z projektem, a prywatnie sam walcze o pieniądz na chleb, i nie jest łatwo. Z mebli jest dobra kasa, ale nie jeśli się jest młodym tatą i na etacie


  5. #34
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-01-2011
    Wpisy
    43
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, tu pan znajdzie parę interesujących artykułów na temat seo http://www.joomla-cms.com.pl/pl/seo-...m-seo-ppc.html może to panu pomoże.

  6. #35
    Bywalec
    Dołączył
    03-02-2013
    Wpisy
    101
    Punkty
    2

    Domyślny

    No i jestem na pierwszej stronie w google po wpisaniu słów "jak zrobić meble"


  7. #36

    Domyślny

    Fraza łatwa i o niskiej konkurencyjności ale wyszukań ma ponad 3500 miesięcznie. Powoli możesz o sprzedaży reklam myśleć.

    Linkuj ją dalej bo to może być bonus dla nowej strony i polecisz za jakiś czas w niebyt. Nie musisz zbytnio szaleć z linkami z uwagi na łatwść frazy ale za to staraj się z różnych miejsc dawać.
    "Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu..." - król Julian

  8. #37
    Bywalec ugly kid joe awatar
    Dołączył
    09-11-2012
    Skąd
    C:\WINDOWS\Wirusy i Trojany
    Wpisy
    342
    Punkty
    18

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zeki Zobacz wiadomość
    Powoli możesz o sprzedaży reklam myśleć.
    hue hue hue ... dobre. ubawiłem się z rana.
    moje nowe alter ego

  9. #38
    Bywalec
    Dołączył
    03-02-2013
    Wpisy
    101
    Punkty
    2

    Domyślny

    Nie ukrywam że chciałbym, aby mi się ten serwis rozkręcił, ale do reklam jeszcze mam daleką drogę, choć w sumie to zależy jak mi pójdzie produkcja artykułów.
    Na razie mam tylko dwie rzeczy w głowie w kwestii meblesam.pl Głównie to pisanie dobrych artykułów, bo uważam to jako najmocniejszą siłę rozruchową mojego serwisu, a dodatkowo myślę nad stroną główną, która powinna wzbudzić w jak największej ilości internautów, czyli nie tylko hobbystów i majsterkowiczów ale i w młodszych i starszych osobach i nawet w kobietach, zaciekawienie i chęć zaglądnięcia głębiej, a i nawet chęć powrotu w przyszłości. Na oko widzę, że zrobienie takiej strony, będzie bardzo trudnym "psychologicznym" wyczynem, za który nawet nie wiem jak się zabrać. Wiem tylko, że ten wyczyn może się udać tylko wtedy, jeśli spełnię dobrze główną powinność, czyli napisanie dużej ilości dobrych artykułów.


  10. #39
    Bywalec
    Dołączył
    03-02-2013
    Wpisy
    101
    Punkty
    2

    Domyślny

    No ja nie wiem czy już nie moge myśleć. o reklamach. Wczoraj patrzyłem na AdTaily i tam były strony z poniżej 1000 wejść na miesiąc. A ja jak mam od połowy miesiąca zamontowany google analytics to jest już 1500 wizyt i 150 Unikalnych wejść. No ale nie wiem nie znam się


  11. #40
    Przeglądacz
    Dołączył
    16-03-2013
    Skąd
    WWL
    Wpisy
    60
    Punkty
    3

    Domyślny

    A polowa to wejscia z forum joomla a wracajac do sprawy AddWords to mylicie sie w sprawie ze to pozycjonowanie. AddWords jest reklama i nie ma nic wspolnego z pozycjonowaniem. Reklama jest skuteczna lecz droga jesli ktos zainwestowal 300 zl i nie kontynuowal reklamy to drogo wychodzi. Cena za reklame maleje wraz ze zwiekszeniem sie wejsc na.strone. A nie ma to wplywu na pozycjonowanie poniewaz byloby to nieuczciwe wzglegem innych stron ktore nie.wykupuja reklamy. Sorki za bledy ale pisze z tableta.
    Jak będę umiał to pomogę, ale najpierw patrz wyszukiwarkę.

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. jak zareklamowac strone ?
    przez ivka na forum Off topic
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post/autor: 09-10-2013, 14:55
  2. Nie mozna sie zalogowac - wracam na strone logowania
    przez docxxx na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post/autor: 25-04-2011, 19:41
  3. pozycjonuje katalog template, dlaczego?
    przez adamjav na forum Różne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 11-05-2010, 17:11
  4. jak dodac nowa strone(czysta strone, nie artykul)?
    przez kangurrr na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 10-09-2009, 01:04
  5. Czy da sie za pomoca Joomla zrobic strone ktora pelnila by funkcje telewizji internet
    przez Arkadiusz na forum Pomysły, sugestie, propozycje, oczekiwania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 10-01-2007, 19:42

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •