Jak sie pozycjonuje strone ? - Strona 6
Strona 6 z 14 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Wyniki 51 do 60 z 139

Temat: Jak sie pozycjonuje strone ?

  1. #51

    Domyślny

    z racji, że jestem póki co "zielony" w tym trochę informacji z tego zaczerpnąłem strona po stronie coś daje;)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #52

    Domyślny

    A jest jakiś nowszy poradnik ? Ten niestety ma 3 lata. Technika idzie do przodu i jestem pewien, że pojawiło się dużo nowszych i lepszych opcji na pozycjonowanie.

  4. #53

    Domyślny

    Nie licz na aktualne porady. Teraz to na czuja się robi wszystko. Pingwin, panda i inne aktualizacje spowodowały, że trudniej jest coś pewnego powiedzieć.
    "Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu..." - król Julian

  5. #54

    Domyślny

    wpierw musisz sie znac na podstawach....

  6. #55
    Debiutant
    Dołączył
    16-12-2013
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Jeżeli nawet znasz podstawy to i tak masz małe szanse na skuteczną promocję. Ja jestem po studiach IT a i tak wolę korzystać z usług www.f*****a.pl i jestem z nich zadowolony w 100%
    ----
    edit tomaszek83: forum to nie miejsce na marketing szeptany...
    Ostanio edytowane przez tomaszek83 : 16-12-2013 23:03

  7. #56
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-08-2009
    Wpisy
    37
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wyszukiwarka google (i każda inna) swoje wyniki prezentuje według "jakości" stron. Czyli na górze najlepsza jakościowo, a im dalej w dół tym strony gorsze, a na samym końcu totalny syf.
    Na logikę- jak zmierzyć "jakość" tekstów?
    Odpowiedź jest tylko jedna- tekst jest tym wartościowszy, im więcej (innych) tekstów się na niego powołuje.
    Jeśli ktoś ma inny pomysł na zmierzenie jakości tekstu to niech go tutaj przedstawi. Nie ma chętnych? To idziemy dalej.
    Jak zobaczyć w środowisku internetowym, ile tekstów powołuje się na daną stronę?
    Banalnie proste- LINKI do tego tekstu. Czy to pingwin, czy panda, to ZAWSZE w pozycjonowaniu najważniejsze będą linki do Twojej witryny. Im więcej ich będzie i z im lepszych źródeł pochodzą- tym lepiej. Oczywiście ich przyrost musi wyglądać na "naturalny", czyli mniej więcej regularny przyrost w danym okresie czasu. Jak w poniedziałek zdobędziecie 0 linków, a we wtorek tysiąc, to od razy google pokapuje się że coś jest nie tak i efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Tak więc- zdobywać linki. Na początek mogą być z katalogów stron i forów.
    ---
    Drugą rzeczą jest SEO, czyli optymalizacja witryny. Google dużo bardziej ceni witryny o adresach np. firma.eu/produkt/specyfikacja , aniżeli adresy typu firma.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=3
    Koniecznie wykorzystywać maksymalną ilość miejsca w meta title, dla KAŻDEGO linka używać anchor text, podobnie jak i do każdego obrazka czy pliku. Meta keywords też nie zaszkodzi uzupełnić. Dla słów kluczowych stosować wyróżnienia (np. pogrubienia), nie unikać dla nazw rozdziałów stosowania znaczników H1, H2 itp.
    Pozycjonowanie jest LOGICZNE ! Trzeba tylko swoim działaniami "podpowiedzieć" wyszukiwarce, że to nasza strona powinna być na samej górze wyników wyszukiwania.

  8. #57
    Debiutant
    Dołączył
    12-01-2014
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zeki Zobacz wiadomość
    Nie licz na aktualne porady. Teraz to na czuja się robi wszystko. Pingwin, panda i inne aktualizacje spowodowały, że trudniej jest coś pewnego powiedzieć.
    Wszystko zależne od branży w której chce się stronę wypromować. Porady, a w zasadzie ludzi służących pomocą także można w sieci znaleźć (sprawdzone).

  9. #58
    Debiutant
    Dołączył
    29-01-2014
    Wpisy
    5
    Punkty
    2

    Domyślny

    Polecam zapoznać się z literaturą na temat pozycjonowania, później znaleźć odpowiednie fora i czytać czytać czytać. Nie ma jednej porady jak pozycjonować. Trzeba tak naprawdę wymyślić swój plan działania.

  10. #59

    Domyślny

    To jest magia, bo nikt nie wie jak dobrze pozycjonowac, wszystko odbywa sie na czuja.. - sam algorytm w google zna kilka osób i jest pilnie strzezony - za takie informacje trzeba placic milioony

  11. #60

    Domyślny

    ^Jestem hipsterem, ogolnie strona jest gotowa i nie jest medialna, dlatego nie ma sensu jej aktualizować

Strona 6 z 14 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. jak zareklamowac strone ?
    przez ivka na forum Off topic
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post/autor: 09-10-2013, 13:55
  2. Nie mozna sie zalogowac - wracam na strone logowania
    przez docxxx na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post/autor: 25-04-2011, 18:41
  3. pozycjonuje katalog template, dlaczego?
    przez adamjav na forum Różne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 11-05-2010, 16:11
  4. jak dodac nowa strone(czysta strone, nie artykul)?
    przez kangurrr na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 10-09-2009, 00:04
  5. Czy da sie za pomoca Joomla zrobic strone ktora pelnila by funkcje telewizji internet
    przez Arkadiusz na forum Pomysły, sugestie, propozycje, oczekiwania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 10-01-2007, 18:42

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •