Cena brutto i netto
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Cena brutto i netto

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-03-2006
    Wpisy
    89
    Punkty
    10

    Domyślny Cena brutto i netto

    Czy istnieje możliwość pokazania zarówno ceny netto jak i brutto?
    Np.
    Cena brutto - x
    Cena netto - y

    Interesuje mnie to, bo muszę umieścić na stronie cenę detaliczną i hurtową (wykorzystam funkcję podatku VAT), a dodatkowo obie te ceny muszą podlegać rabatom dla określonych grup klientów.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    27-02-2006
    Wpisy
    211
    Punkty
    25

    Domyślny

    Nie jestem pewien, czy dobrze Ciebie zrozumiałem, ale zobacz, czy rozwiązanie proponowane w tym poście na forum VM nie załatwi sprawy.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-03-2006
    Wpisy
    89
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja wykorzystałem to http://virtuemart.net/index.php?opti...&topic=24146.0 do VM 1.0.9 (może komuś się przyda). Działa z tym, że uzyskuję zapis: Cena: xx zł (yy zł). Teraz głowię się jak sformatować font i wielkość aby rozróżnić te dwie ceny. Niezbyt wiem, gdzie szukać stylu tego zapisu.
    To co napisałeś próbowałem, ale to zamienia tylko (w przypadku sprzedaży promocyjne) wielkość zniżki na cenę po zniżce.
    Pozdrawiam

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    27-02-2006
    Wpisy
    211
    Punkty
    25

    Domyślny

    Podejrzyj na flypage - ceny siedzą w znaczniku nagłówków (np. h2 lub h3).
    Wg mnie będziesz musiał dodać do css własne definicje dla odpowiednich nagłówków i umieścić je z takim suffix-em, jaki nadasz w konfiguracji modułu sklepu.

    Tak sobie czytam to, co napisałem i zastanawiam się, czy sam zrozumiałbym co trzeba zrobić... ;)

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-03-2006
    Wpisy
    89
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie mam zupełnie pojęcia o php i html. Staram się szukać na forum virtuemart.net, a potem...metodą prób i błędów ;)
    Potrzebuję jeszcze innej informacji. Mianowicie do opisu dodałem wymiary oraz inne zdefiowane przezemnie pola (kolor, średnica, pojemność, itp.). Jak zrobić aby gdy np. w polu Kolor nie zostało nic wpisane, poporostu ono się nie pokazywało.
    Przykład
    Długość: 32.00
    Szerokość: 22.00
    Wysokość: 18.00
    Kolor: zielony
    Waga: 0.23

    i teraz mam produkt, którego np. niedotyczy kolor i chciałbym aby mi się pokazało
    Długość: 32.00
    Szerokość: 22.00
    Wysokość: 18.00
    Waga: 0.23

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •