Witajcie ....

Mam pytanie dotyczące aktualizacji J 3.x do wersji aktualnej. Podczas próby wykonania "grzecznej" aktualizacji z poziomu panelu nic się nie dzieje.... po kliknięciu w klawisz "Zainstaluj aktualizację" na sekundę pojawia się napis "trwa pobieranie pliku instalacyjnego" .... i koniec... Napis znika Joomla nadal w wersji zainstalowanej. Ponieważ serwis z któym się bawiłem jest w stadium wczesnego wdrożenia trochę pokatowałem temat i udało mi się zrobić update ściągając plik aktualizacji na piechotę, wgrywając jego zawartość ftp-em a potem naprawiając bazy.. serwis wstał ale .. przy J produkcyjnej takie metody ciutkę są niemile widziane.

Czy może ktoś z Was miał podobne objawy lub ma pomysł co z tym zrobić ?? - nieco frustrujący jest absolutny brak komunikatu błędu - po prostu nic się nie dzieje

Informacje dodatkowe :

- Serwer na którym stoją feralne serwisy ( a dokładnie sporo więcej ) spełnia wymogi J 3.1.1
- Jeden z równoległych serwisów bez problemu przeszedł aktualizacje do 3.1.0 ( 3.1.1 jeszcze nie było - a w chwili obecnej na nim jeszcze nie trenowałem )
- Odwołanie aktualizacyjne jest ok.... próbowałem pobrać plik z linku na piechotę ... udało się bez problemu
- Próba aktualizacji poprzez "instalacje" pełnej Joomli jako rozszerzenia spowodował zgon serwisu - mój błąd nie próbowałem wtedy naprawić tabel
- Nie pomaga jakiekolwiek czyszczenie plików tymczasowych, naprawy baz itp...
- Przetrenowane na wszystkich dostępnych przeglądarkach