Nie mogę dostać się do zaplecza Joomla 2.5.11 - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 39

Temat: Nie mogę dostać się do zaplecza Joomla 2.5.11

  1. #21
    Bywalec KES awatar
    Dołączył
    13-05-2011
    Wpisy
    408
    Punkty
    63

    Domyślny

    Raczej to nie on Ci generuje błąd że nie możesz się zalogować.
    Czyściłeś cache przeglądarki i joomla ( public_html/cache) ?
    Oraz czy przed tą dziwną sytuacją bawiłeś się w configuration.php ?
    W sumie możesz zmienić swoje hasło w bazie danych tabela #__user odszukujesz siebie haszujesz nowe hasło md5('nowe_hasło')

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Debiutant
    Dołączył
    12-02-2011
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    nie bawiłem się żadnymi plikami konfiguracyjnymi, bo - jak wspomniałem - jestem stosunkowo zielony... zrobiłem serwis z gotowych modułów, ot cała filozofia.
    Czyściłem cache, przejrzałem przeglądarkę i cały system na obecność wirusów i innych śmieci - strzeżonego Pan Bóg strzeże.
    Walczyłem z nowym hasłem za pomocą Ratuj Admina - nowe hasło też nie zadziałało.
    Myślałem już, aby rozwalić wszystko i postawić na nowo ale miałbym za mało czasu (raptem pół nocy), a mam sporo wejść i nie chcę wystraszyć użytkowników.
    Nadal jestem w czarnej dupie i to na samym dnie... :-(

    - - - Updated - - -

    przypomniało mi się coś... w sobotę nadałem koledze prawa Moderatora, może to? Namotać to nic nie namotał, bo to tylko Moderator na forum ale może zrobił się konflikt w Community Builder, nie wiem?
    Skasuję go w PHP Admin i zobaczę czy to coś zmieni. To największa zmiana, bo nawet nic w sobotę nie instalowałem

    - - - Updated - - -

    nic z tego... próbowałem zalogować się jako inni użytkownicy i także kicha

    - - - Updated - - -

    szukam po omacku... a jakby wyłączyć tę linię? Na pewno istnieje komenda, która to dezaktywuje...

  4. #23
    Bywalec KES awatar
    Dołączył
    13-05-2011
    Wpisy
    408
    Punkty
    63

    Domyślny

    @pawelcs a nie masz zainstalowanego pluginu/komponentu który mógł dodać Twoje IP do czarnej listy i nie pozwala Ci się zalogować ?
    np.: Admin Tools Pro, AdminExile?

  5. #24
    Debiutant
    Dołączył
    12-02-2011
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja nic takiego nie instalowałem i nic o tym nie wiem... może coś takiego wchodzi w skład Community Builder? Nie mam bladego pojęcia...
    Jestem coraz bliższy decyzji, aby położyć cały serwis ale z drugiej strony czytam, że nie ja jeden mam taki problem, więc to bardziej wina Joomli 2.5, a nie poszczególnych doinstalowanych komponentów...
    Męczę jeszcze "InformatykaIT", który się pochwalił, że znalazł rozwiązanie problemu, zobaczymy

    - - - Updated - - -

    wspomnę jeszcze, że przez prawie 2 lata pracowałem na Joomli 1.5 i wszystko chodziło bez problemów... zachciało mi się - psia mać - innowacji! :-D

  6. #25
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    @pawelcs gdzie masz hosting? Czy jak zrobisz kopię serwisu i odpalisz ją np. lokalnie na JAMP to także nie działa logowanie? Podejrzewam że Twój błąd może leżeć w ustawieniach hostingu.

  7. #26
    Debiutant
    Dołączył
    12-02-2011
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    serwis trzymam na cba.pl
    W sobotę wszystko chodziło i było cacy, a w niedziele już nie? Kontaktowałem się z administratorami cba.pl i zapewniają, że nie było żadnych zmian na serwerach...

    - - - Updated - - -

    próbowałem też logować się jako inni użytkownicy i nadal nic

  8. #27
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    cba.pl... to chyba wszystko wyjaśnia. Serwer jest darmowy? Dla testów przerzuć jeszcze serwis lokalnie na JAMP i sprawdź czy pójdzie. Jeśli tak to masz winowajcę.

  9. #28
    Debiutant
    Dołączył
    12-02-2011
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    przed chwilą skasowałem jeden z profili i zarejestrowałem się jeszcze raz.
    Proces rejestracji - bez przeszkód, e-mail potwierdzający - bez przeszkód, weryfikacja - bez przeszkód, profil widoczny przez PHPMyAdmin, zalogowanie się na dane z nowego profilu - kicha...

  10. #29
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    A czy ja piszę nie wyraźnie, proszę zrobić kopię serwiu i odpalić ja lokalnie z wykorzystaniem JAMP-a. Hosting na cba.pl już nie raz płatał figle. I jakieś zapewnienia administratorów z cba jakoś nie robią na mnie wrażenia. Darmowy hosting to darmowe problemy.

    Powtórzę raz jeszcze. Proszę sprawdzić czy logowanie bedzie działać na localhoście. Jak sprawdzić i powiesz że nadal nie działa to będziemy szukać dalej. Na chwilę obecną na 99% obstawiam winę hostingu.

  11. #30
    Debiutant
    Dołączył
    12-02-2011
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    będę próbował... mam też drugą stronę na cba.pl - www.bicester.c0.pl (poprzednia wersja serwisu, trzymam ją jako żródło artykułów) i na tę stronę i zaplecze loguję się bez żadnego problemu. Jedyna różnica to to, że stary serwis chodzi na Joomli 1.5, a nowy na 2.5

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Nie mogę dostać się do panelu
    przez Madame Lee na forum Instalacja rozszerzeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 10-08-2008, 08:54
  2. Nie mogę się dostać do apnelu administracyjnego.
    przez kaszczor na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 22-01-2008, 14:16
  3. Nie mogę dostać się do panelu administracyjnego
    przez jokrasa na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 17-12-2007, 22:09
  4. Nie mogę dostać się do strony
    przez Barito na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 02-10-2007, 23:42
  5. Nie mogę dostać się do panelu admina
    przez mrx1 na forum Różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 06-03-2007, 19:51

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •