Nie mogę dostać się do zaplecza Joomla 2.5.11 - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Wyniki 31 do 39 z 39

Temat: Nie mogę dostać się do zaplecza Joomla 2.5.11

  1. #31
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    sprawdź stronę czy zadziała lokalnie. Darmowy hosting ma to do siebie że dostajesz w pakiecie darmowe problemy, które pojawiają sie nie wiadomo skąd i nie wiadomo dlaczego.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32
    Debiutant
    Dołączył
    04-07-2013
    Wpisy
    5
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam,

    Mam również problem z logowaniem do Admina ale wykonałem mnóstwo czynności i nadal nie działa, może ktoś miał to samo.

    Odziedziczyłem gotowa stronę jooomla od poprzedniego webmastera, wyglada na to ze dopiero się uczyl lub też eksperymentował ponieważ jest tam mnóstwo baz danych i dużo instalacji joomli a ja mam za zadanie to trochę uporzadkować, ale jest problem z logowaniem na start. Przy probie logowania pojawiał mi się komunikat że nie ma takiego użytkownika itp. wiec sprawdzilem w bazie danych, nazwe pobralem sobie z pliku configuration.php zeby miec pewnosc ze dzialam na wlasciwej, uzytkownik oczywiscie jest, haslo poprawne, dla pewnosci dodalem nastepnego, resetowalem tez haslo z panelu phpmyadmin oraz sprawdzalem czy plugin auth.. jest enabled, nadal nic. Poprosilem administrator webd.pl o przywrucenie baz danych z poprzedniego tygodnia gdy jeszcze logowanie działało i nic. Poustawialem pozwolenia na pliki 644 i foldery 755 oraz configuration.php na 444 i nic (poza zniknieciem bledu, teraz nie wyswietla sie zaden blad tylko odswieza strone). Skorzystalem z pliku ratujadmina i nic.

    Problem w tym ze ktos porobil osobne instalacje joomli na kazdy jezyk wiec mamy instalacje joomla 2.5 w public_html i folder en a tam osobna instalacje jooomla 2.5 (nie wiem po co), obie przestaly dzialac w tym samym czasie. Po nalozeniu pozwolen na instalacje pl komunikat znikal tylko z panelu pl a w en nadal sie znajduje. Nie chce updatowac joomli z ftp poniewaz do konca nie mam pewnosci jaka jest struktura strony i czy strona sie nie posypie albo czy za duzo bledow nie bedzie bo np. jakies dodatki przestana działac. Troche trudna sytuacja. Moze macie jeszcze jakies pomysly? Moze problem z Jooomla 2.5.1? Nie wydaje mi sie zeby zainstalowanie jakiegos dodatku w instalacji pl spowodowalo dokladnie ten sam blad w obu instalacjach, raczej nie mozliwe.

  4. #33
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Hej,

    Dlaczego nie założyłeś nowego tematu?!

    Masz tam kompletny bałagan, więc musisz posprzątać i tyle.

    Cytat Wysłane przez gre157 Zobacz wiadomość
    Moze problem z Jooomla 2.5.1?
    Może, bo już mamy 2.5.11
    ----

    edit: tomaszek83,

    Witaj,
    @Bazylku mamy już 2.5.11 ;)
    Ostanio edytowane przez tomaszek83 : 04-07-2013 11:28

  5. #34
    Debiutant
    Dołączył
    04-07-2013
    Wpisy
    5
    Punkty
    2

    Domyślny

    Ja wzialem ta strone teraz wiec mam nadzieje za za chwile bedzie 2.5.11 (o ile bedzie 2.5 wogole) ale puki co trzeba tam posprzatac a nie wiem od czego zaczac. W miedzyczasie postaram sie wyeliminowac jeszcze kilka rzeczy. Zrobie kopie plikow i wrzuce na swoj serwer razem z importem bazy danych, powinienem wiedziec czy problem nie lezy po stronie webd.pl nastepnie zaktualizuje joomle z poziomu ftp na mojej kopii i zobacze czy sie nie wysypie, jesli nie to sprawa powinna byc jasna, trzeba aktualizowac joomle, jesli sie wysypie to bede dalej kombinowal na tej starej instalacji. Dam znać. Pozdrawiam i dzieki za szybka odpowiedź.

  6. #35
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. Przenieść na serwer lokalny (JAMP, XAMPP).
    2. Zachować sobie kopię, bo pewno trzeba będzie eksperymentować
    3. Uaktualnić do 2.5.11 - najpierw FTP, potem baza danych - jeśli da się zalogować na zaplecze. Jeśli się nie da, wykonać aktualizację bazy danych za pomocą skryptów sql znajdujących się w katalogu administrator/com_admin/sql

    Jeśli to się nie powiedzie
    Zastosować procedurę, jak przy odtwarzaniu witryny po ataku, czyli zainstalować Joomla i wszystkie rozszerzenia, jakie byly (posprawdzać wcześniej - zrobić listę albo z tabeli #__extension, albo przeglądając katalogi komponentów, modułów i dodatków, podpiąć potem starą bazę danych.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #36
    Debiutant
    Dołączył
    12-02-2011
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Problem rozwiązany!
    Zwróciłem się do Admina cba.pl (rkd77) z prośbą o pomoc i naprawił!
    Info od Admina rkd77:
    "ktoś (tm) ustawił w configuration.php $cookie_domain na ',pol-bicester.co.uk';
    Skasowałem ten przecinek i do zaplecza się można się zalogować."
    Nadmieniam, że ja nic nie zmieniałem, bo nawet nie wiem jak ale zainstalowałem kilka dni wcześniej moduł, który informował o plikach cookie i osobiście uważam, że to ten moduł namieszał... głupi przecinek, a ile zamieszania :-)
    Mam nadzieję, że jak ktoś będzie miał ten sam problem co jak, znajdzie tutaj rozwiązanie.
    Swoją drogą będę bronił adminów z cba.pl, bo to nie pierwszy mój problem, a zawsze mi pomogą - to nie reklama, a raczej stwierdzenie faktu z mojego punktu widzenia.
    Każdy ma swoje doświadczenia związane z cba.pl i nie będę z nikim polemizował.
    Dzięki wszystkim za zaangażowanie i pomoc

  8. #37
    Debiutant
    Dołączył
    19-07-2013
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam. Miałem dokładnie ten sam problem z logowaniem do zaplecza. Bazując na waszych informacjach posprawdzałem w configuration.php pod kontem cooki i po zmianie, źle wprowadzonego $cookie_domain = ''; na taką właśnie postać, poszło bez problemu. To był mój błąd, którego nie znalazłbym bez waszych informacji. Napisałem też do administratora webd.pl ale na ten czas jeszcze nie odpisali. Szacun dla administ. z cba.pl. bo to w końcu jego info pozwoliło mi ruszyć w tą stronę.
    Pozdrawiam.

  9. #38
    Bywalec
    Dołączył
    04-03-2011
    Wpisy
    228
    Punkty
    22

    Domyślny

    Ja mam identyczny problem z logowaniem ze stroną http://www.studio-monaliza.pl ale sprawdzałem w configuration.php i nie tam wpisu z $cookie_domain. Po włączeniu display_errors na On pojawia się taki komunikat:
    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mwojtal/domains/studio-monaliza.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/mwojtal/domains/studio-monaliza.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mwojtal/domains/studio-monaliza.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/mwojtal/domains/studio-monaliza.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mwojtal/domains/studio-monaliza.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/mwojtal/domains/studio-monaliza.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426

    Może w tym jest problem?

  10. #39
    Bywalec
    Dołączył
    04-03-2011
    Wpisy
    228
    Punkty
    22

    Domyślny

    Problem już rozwiązałem - nalezało zmienić parametry PHP w ustawieniach hostingu.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne tematy

  1. Nie mogę dostać się do panelu
    przez Madame Lee na forum Instalacja rozszerzeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 10-08-2008, 08:54
  2. Nie mogę się dostać do apnelu administracyjnego.
    przez kaszczor na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 22-01-2008, 14:16
  3. Nie mogę dostać się do panelu administracyjnego
    przez jokrasa na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 17-12-2007, 22:09
  4. Nie mogę dostać się do strony
    przez Barito na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 02-10-2007, 23:42
  5. Nie mogę dostać się do panelu admina
    przez mrx1 na forum Różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 06-03-2007, 19:51

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •