Mam taką stronkę:
http://student.agh.edu.pl/~mpatyna/index.php

Nie wiem czy to wina szablonu czy może jakiś mój błąd (na serwerze są zainstalowane 3 inne szablony, które jednak niepoprawnie wyglądają), a w tym dopiero na końcu uwidocznił mi się ten defekt w oczach, więc nie opłaca mi się szukać znów jakiegoś darmowego, bo ten był lekko modyfikowany grafika, czcionki, aby były PL, ale właśnie, czemu wyświetla mi się na stronie głównej nad tekstem:

Witaj na stronie poświęconej krainie…


Brak grafiki element? Tam nic nie było dodawane, więc nie wiem czy to szablon ma w sobie coś czy Joomla dodaje, ale jak chcę sprawdzić źródło to wywala błąd skryptu . Nie wiem, co to jest, ale na pewno nie pochodzi od mojej strony gdyż szablon był modyfikowany, ale głównie grafiki i w kodzie CSS tylko zmiana czcionki na PL więc nic samemu nie zostało uszkodzone.

Druga sprawa
mam zainstalowany dodatek do galerii PHOCA GALLERY, ale jak w nim zmienić albo gdzie w opcjach, aby nie były wyświetlane pod każdą grafiką GALERIA TAJLANDIA, GALERIA TAJLANDIA, bo brzydko to wygląda i nie jest to potrzebne.

To jest mój pierwszy taki projekt pierwsza styczność z Joomla tylko dla celów zaliczeniowych tak, więc czy to, co zostało stworzone w oczach innych nadaje się na zaliczenie?

Wiem, że dużo zależy od szablonu, ale to miała być prosta stronka, a dobre szablony są płatne a więc prosty szablon i prosta koncepcja strony, ale czy spełnia założenia?

Czy te linki do innych stron można nazwać zakładkami, bo w zadaniu było dodać kilka zakładek, a w jedną z nich nazwać projekt i opisać proces tworzenia strony. Ale zakładki w joomla nie były tworzone tylko, jako menu, potem podpięte pod nie artykuły tak, więc dobrze jest to zrobione? Nie rozróznam różnicy między menu a zakładki. Zakładki kojarzą mi się na stronach www jako specjalnie przygotowane grafiki men, które wyglądaą jak zakładki /linka/linkb/linkc/ ale czy to o to samo chodzi?


Z góry dziękuję za pomoc ;-)