Dzień dobry, długo nie miałem problemu i nagle stało się.

Używam komponent CKForms V1.3.5 , jeszcze na starowince 1.5.26 (Działa ok, dlatego na chwilę obecną nie ma potrzeby migracji na 2,5)

Problem mam dziwny, pomimo wzorcowych ustawień w joomla w konfiguracji globalnej - Typy MIME, FTP-a jak i samego komponentu CKForms przesyła mi jedynie załączniki w .txt żadne inne typu .jpg .gif .pdf .rar .zip nie wysyła.

W ustawieniach w CKForms , katalog (tam gdzie zapisują się plik na serwerze)ustawiłem nawet na CHMOD 777 i dalej to samo.

Czy ktoś może miał podobny problem?

Przejrzałem niemal wszystkie wątki na tym forum, był podobny problem lecz chodziło o właściwe ustawienie katalogu docelowego w konfiguracji CK Forms - ale to nie to.


Podaje link http://design.mpolska.eu/zamawiam-wizytowki


Jeśli może ktoś pomóc, będę wdzięczny

Z poważaniem Janek

P.S.

Co ciekawe - Dałem opcję zapisu "DATA" >> Wyświetl dane - Tak żeby tworzyła mi się baza danych i owszem tworzy się

Przykład 1
-------------------------------l/design/tmp/wiz-85x55_51a7e1854ad68.jpg << pomimo że się generuje coś takiego w katalogu docelowym tego nie widać

Przykład 2

-------------------------------l/design/tmp/wiz-85x55_51a7e1854ad68.txt <<< i tu ciekawa rzecz - jak daje załącznik w pliku textowym w katalogu pojawia się plik.


Nie wiem co to może być - z pewnością moja niewiedza