Strona padła dziś nie wiadomo co się stało..
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Strona padła dziś nie wiadomo co się stało..

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-09-2006
    Skąd
    Wlkp
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny Warning: readdir() has been disabled for security-co się stało?

    Witam

    Bardzo proszę o pomoc. Przez pół roku wszystko śmigało bez problemu. Dzis się rozsypało. Po zalogowaniu do panelu admina nie mogę wejść do konfiguracji witryny. Ale najgorsze że na stronie działają tylko artykuły a wszystkie moduły jak np. downlad, szukaj, linki już nie. Słowem wszystkie componenty nie działają. Wywala komunikat:
    "Warning: readdir() has been disabled for security reasons in /home/rekiny/public_html/includes/sef.php on line 299"

    Patrzyłem w ten plik i nadpisałem go, ale nie pomogło. Wszystkie linki w których występuje "option" nie działają bo wyrzuca ten komunikat.

    Strona:
    www.rekinybiznesu.info

    Bardzo proszę o pomoc. Zależy mi na czasie więc jeśli ktoś pomoże to nawet mogę zapłacić niewielką sumę(jeśli ktoś chce pomóc odpłatnie proszę o podanie ceny).

    Moje gg:2938339

    Jeszcze raz serdecznie proszę o pomoc
    Ostanio edytowane przez lukasznnn : 31-01-2007 23:10

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    a nie wlaczyli ci trybu Safe Mode ?

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-09-2006
    Skąd
    Wlkp
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    A gdzie mogę to sprawdzić? Wszedłem do informacji o systemie i tam jest safe mode na off, ale nie wiem czy to pokazuje na bieżąco czy tylko jak było przy instalacji.

    Znalazłem w informacjach o systemie takie coś:
    "PHP działa na::
    Warning: php_uname() has been disabled for security reasons in /home/rekiny/public_html/administrator/components/com_admin/admin.admin.html.php on line 112"

    I jeszcze pytanie bo te funkcje wyglądają jakby były wyłączone.
    disable_functions :

    "readdir, empty, apache_child_terminate, chgrp, chown, diskfreespace, dl, escapeshellarg, escapeshellcmd, exec, fpaththru, get_current_user, getmyuid, highlight_file, ignore_user_abord, leak, link, listen, mysql_list_dbs, open_basedir, passthru, php_uname, popen, posix_ctermid, posix_getcwd, posix_getegid, posix_geteuid, posix_getgid, posix_getgrgid, posix_getgrnam, posix_getgroups, posix_getlogin, posix_getpgid, posix_getpgrp, posix_getpid, posix_getppid, posix_getpwnam, posix_getpwuid, posix_getrlimit, posix_getsid, posix_getuid, posix_isatty, posix_kill, posix_mkfifo, posix_setegid, posix_seteuid, posix_setgid, posix_setpgid, posix_setsid, posix_setuid, posix_times, posix_ttyname, posix_uname, proc_close, proc_get_status, proc_nice, proc_open, proc_terminate, read, readfile, shell_exec, show_source, source, system, virtual, tmpfile"

    Czy tak powinno to wyglądać w informacja o serwerze?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •