Aktualizacja Joomli z poziomu 1.5.12 na 2.5
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Aktualizacja Joomli z poziomu 1.5.12 na 2.5

  1. #1
    Debiutant KrzychuB awatar
    Dołączył
    25-06-2013
    Skąd
    Nowy Sącz
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Aktualizacja Joomli z poziomu 1.5.12 na 2.5

    Witka. Jestem nowy na forum i z góry przepraszam za błędy jeśli jakieś napisze. Ogólnie to nigdy w życiu nie miałem styczności z Jooomla. Ale jakiś czas temu znajomy zrobił Nam główną stronę forum właśnie w Joomli. Teraz on już się tym nie zajmuje tylko ja. A ja tylko miałem styczność z phpBB by przemo. Dlatego proszę jeśli ktoś może o pomoc w zaktualizowaniu Joomli z 1.5.12 na 2.5 wiem że raczej mam dość starą wersję ale nie wiedziałem o tym wcześniej do dziś. Gdyż wpierniczył się jakiś boot i wysyłał 4000 emaili z z mojego konta.

    Dlatego chce dokonać aktualizacji i zablokowania rejestracji w panelu na joomli żeby inni się nie dostali. Osoby chętne do pomocy zapraszam na priv bądź gg 1479417


    Ps. Jeśli ten post łamie w jakiś sposób regulamin to przepraszam Administracje.
    www.sdmteam.pl

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Hmmm. Nie łamie. Tyle, że zdaje się nie do końca wiesz, o co prosisz, więc dobrze byłoby sprecyzować.
    1. Informacje o tym, jak dokonać migracji takiej wersji Joomla, są w Sieci, także tu na forum, wiec raczej Ci ich nikt powtarzać nie będzie. Zmartwię Cię jedynie, ze nie są to informacje z serii krok po kroku i wszystko wiadomo.
    2. Albo wykonasz pracę sam czy z pomocą jakiejś bratniej znanej Ci duszy, albo musisz się skierować działu zleceń. Migracja tak starej wersji Joomla na dodatek uszkodzonej (zhakowanej) to zadanie niełatwe, wymagające i wiedzy, i doświadczenia. Nie wyobrażasz sobie, np. że przez kilka lat nie remontowałeś swojego samochodu czy mieszkania, co się dało, zostało zniszczone, a Ty idziesz na forum i prosisz, żeby osoby chętne do pomocy zgłosily Ci się na priv albo gg
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant KrzychuB awatar
    Dołączył
    25-06-2013
    Skąd
    Nowy Sącz
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dla mnie najważniesze zeby booty mi sie nie wpierniczaly a nie wiem jak to na joomli zrobic
    www.sdmteam.pl

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Kolego jeśli ktoś zawładnął Twoją witryną, a Ty nadal nie rozumiesz, co się stało i pleciesz androny o jakichś botach, to nie jesteś w ogóle gotowy do zajmowania się tą stroną. Zleć naprawę fachowcowi i dowiedz się od niego, jak dbać o witrynę, żeby historia nie powtórzyła się po raz kolejny.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Debiutant KrzychuB awatar
    Dołączył
    25-06-2013
    Skąd
    Nowy Sącz
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dobra wiem że to nie booty ;) Zhakowala mi to jakaś ruska (chyba) organizacja o nazwie Ayyildiz Team Hack znaleźli jakąś dziurę i nadpisali pliki index oraz porozsyłali spam mailowy. Obecnie jestem na etapie ozdyskania wygladu strony po skasowaniu plików przez znajomego admina który prowadzi serwer i domeny. Chciałbym na pewno jakoś zabezpieczyć te stronę przed ponownym atakiem tylko co zrobić. Aktualizacja sama da coś czy trzeba coś jeszcze zrobić. Proszę o cierpliwość do mnie
    www.sdmteam.pl

  7. #6

  8. #7
    Wyjadacz ekumi awatar
    Dołączył
    10-11-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    514
    Punkty
    48

    Domyślny

    Jeżeli zamierzasz wykonać migrację strony, to daruj sobie odzyskiwanie jej wyglądu w wersji 1.5.x, ponieważ po wykonaniu migracji i tak będziesz musiał robić to jeszcze raz.

Podobne tematy

  1. Aktualizacja Akeeba z 3.3.12 do 3.3.13
    przez Majster na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 29-01-2012, 17:51
  2. Aktualizacja z 1.0.12 do 1.0.13
    przez jaromiko na forum Aktualizacje wersji 1.0.x
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 15-12-2007, 13:58
  3. Aktualizacja z 1.0.12+Admin-pl-beta2 na 13-pl - brak napisów w panelu
    przez Darek na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 06-08-2007, 22:30
  4. Aktualizacja do 10.0.12
    przez ksiadz na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 16-07-2007, 08:46
  5. Problem z logowanie do joomli 1.0.11 i 12 na strefa.pl
    przez sake1 na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 03-03-2007, 21:01

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •