weryfikacja formularza ajax json i problem po przeniesienu strony na joomle - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 17 z 17

Temat: weryfikacja formularza ajax json i problem po przeniesienu strony na joomle

  1. #11
    Bywalec
    Dołączył
    15-10-2011
    Wpisy
    306
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dobra zainstalowałem Joomle (tyle że 2.5 bo 3 nie mogłem) na home i tam wszystko działa czyli straciłem prawie dwa tygodnie szukając błędu którego tak na prawde chyba nie ma :/
    Więc teraz znów pojawia się pytanie... czy to problem z serwerem i z az faktycznie mogą być tu problemy czy może to też od wersji Joomli zależeć?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec KES awatar
    Dołączył
    13-05-2011
    Wpisy
    408
    Punkty
    63

    Domyślny

    Włącz obsługę błędów na serwerze az i zobacz co ci zwraca ten komunikat.

  4. #13
    Bywalec
    Dołączył
    15-10-2011
    Wpisy
    306
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tylko nie do końca mam możliwość, żeby to włączyć z panelu admina przynajmniej ja nic takiego nie widzę.

    Ogólnie to już jestem głupi i nie wiem z czego to wynika. Wczoraj pisałem że na home to działa i faktycznie działa... ale działa tylko wtedy dopóki formularz znajduje się w głównym menu bo jeśli znajdzie się w jakimś podmenu to jest to samo co na az :/ A ścieżka jest jest raczej poprawna. Zresztą plik generuj.pho jest wszędzie wrzucony byle by zadziałało. Nie rozumiem tylko czemu bez cms działa na home na na az nie pomimo że jest dokładnie to samo. Już normlanie mi się niedobrze od tego robi

  5. #14
    Bywalec KES awatar
    Dołączył
    13-05-2011
    Wpisy
    408
    Punkty
    63

    Domyślny

    wrzuć do swojego pliku do którego masz zapytanie ajax:
    Kod PHP:
    error_reporting(-1); 

  6. #15
    Bywalec
    Dołączył
    15-10-2011
    Wpisy
    306
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wrzuciłem, czyli do tego pliku generuj.php ale dzieje się cały czas to samo bo do tego pliku generuj.pho w ogóle to nie włazi tak jakby go nie widziało czy coś.

  7. #16
    Bywalec
    Dołączył
    15-10-2011
    Wpisy
    306
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przed chwilką zainstalowałem sobie jeszcze raz joomle 3.1.1 na nowym koncie ftp na az i dodałem ten formularz pod jedną z głównych pozycji menu a nie podmenu (tak jak miałoby to wyglądać docelowo i tak było pierwotnie) i kurde działa... Załamka jakaś normalnie. Czyli z serwerem jest wszystko ok. Fakt, że musiałem zmienić jedną klasę z public na public static ale to może dla tego, że na home było php5.2 a na az mam 5.4. Nie mniej jednak widać że serwer to obsługuje i jest wszystko ok. Tylko teraz pojawia się pytanie czemu to nie chce działać jeśli nie znajduje się ten formularz pod główną pozycją menu?

  8. #17
    Bywalec
    Dołączył
    15-10-2011
    Wpisy
    306
    Punkty
    10

    Domyślny

    Chyba chwilowo problem rozwiązany. Dla ftpa na którym stała sronka pod joomlą 3.1 było ustawione php 5.3. Wgrałem joomle 2.5 na az na innego ftpa i zadziałało ale domyślenie był ustawiony php 5.2. Już miłem przerabiać wszystko pod joomle 2.5 ale tak od niechcenia przestawiłem sobie dla pierwszego ftpa php z 5.3 na 5.4 i kurde zadziałało... tyle czasu poszukiwań a tu takie coś...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne tematy

  1. Problem po przeniesienu.
    przez wojtekmielec13 na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 18-01-2013, 17:23
  2. Po logowaniu na forum przema przekierowuje na joomle
    przez pistolpete na forum Pomost Joomla «» Przemo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 26-07-2008, 18:02
  3. problem z weryfikacja glownej strony w google
    przez tgolan na forum Różne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 23-05-2008, 15:41
  4. weryfikacja użytkownika po nr karty kredytowej
    przez estin na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 16-12-2007, 12:18

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •