"Informacja: Twoja przeglądarka nie akceptuje ciasteczek (cookies).

Aby dodawać produkty do koszyka a następnie je zakupić włącz obsługę ciasteczek w twojej przeglądarce."



taki komunikat pojawia się za każdym razem po wejściu w jakąkolwiek kategorię na mojej stronie www.wyjatkowakartka.pl mimo iż cookies są włączone, w każdej przeglądarce jest to samo. Tak informacja znika, ale samo jej pojawianie się zniechęca klientów ponieważ 'coś' muszą zmieniać w opcjach przeglądarki często nie wiedząc co dokładnie muszą zrobić a jeśli wiedzą to wejdą w opcje przeglądarki i się zdziwią bo obsługa ciasteczek jest włączona, więc pomyślą 'o co chodzi'??? Ja na miejscu potencjalnego klienta opuściłabym od razu stronę.

Szperając w ustawieniach joomli i VirtueMart na którym mam postawiony sklep doszłam do miejsca

komponenty->VirtueMart->konfiguracja->ogólne->ustawienia wenętrzne

gdzie znajduje się pole wyboru "Ciasteczka". Po wyłączeniu tej opcji owszem informacja powyższa się nie pojawia jednak nie można dodawać produktów do koszyka :/

Więc szukam pomocy jak rozwiązać ten problem. Czy jest to błąd w VirtueMart 1.1.9 czy można to jakoś naprawić??? Spotkał się ktoś z takim problemem??? Pomocy......