Joomla 1.5.23 - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 21

Temat: Joomla 1.5.23

  1. #11
    Przeglądacz Testerr awatar
    Dołączył
    16-03-2009
    Skąd
    Szczawnica
    Wpisy
    54
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez alex51 Zobacz wiadomość
    W jaki sposób usiłujesz zrobić tą aktualizację? O jakich błędach wspomniałeś? Mam nadzieję, że nie próbujesz aktualizować Joomla!1.5 sposobem typowym dla Joomla!2.5, czyli przez instalator. W Joomla!1.5 do aktualizacji używało się paczek aktualizacyjnych lub kompletnych pakietów które wysyłane przez ftp nadpisywały istniejące pliki systemowe. Czyżby w trakcie nadpisywania przez ftp wyskakiwały Ci jakieś komunikaty?
    Z Joomla jestem dość długo , na pewno nie jestem laikiem panowie , ale również nie posiadam tego doświadczenia co Wy na co dzień. Poświęcam temu Forum tylko godzinę max 2 tygodniowo gdy tylko mam czas lub informacji szukam. Data mojej rejestracji mówi od kiedy zacząłem przygodę z Joomlą. Starałem się w sumie sam do wszystkiego dojść , z drobnymi pomocami widać to po ilości postów chociażby na całe 4 lata. Aktualizowałem naprawdę dużo razy alex51
    Odpowiem teraz na Twoje pytania:

    Aktualizację zawsze robiłem poprzez FTP , nie było wtedy takiej metody jak teraz ( co jest dużo prościej ) , miałem prawie każdą łatkę na komputerze tak jak Wasze Centrum w Plikowni. Z aktualizacjami nigdy nie miałem żadnych problemów , przechodziłem różnie aktualizacje 1.5.9 na 1.5.15 później na 1.5.17 aż do 1.5.26. Tak nadpisywane były i żadna łatka mnie nie zawiodła - katalog po katalogu wgrywałem aż do końca , nawet po 3 razy przeglądałem pliki czy chociaż jednego nie brakuję. Na dziś dzień pogubiłem się , albo mi czegoś brakuje , albo te aktualizacje są inne niż dawniej. Nie mam pojęcia. Przy FTP nie zauważyłem raczej żadnych komunikatów , a co do błędów to załącznik w poście 8 przykładowy.

    Teraz aktualnie nad językami pracuje na nowej Joomli , oraz komentarze , video i flash ( na dziś dzień wszystko gra ).
    Z modułami i komponentami też nie miewałem problemów - kiedyś i teraz .

    Wiem alex51 że te paczki package dziwnie mi coś działają .
    Mam paczke 1.5.0 to 1.5.26 , oraz 1.5.23 -> to 1.5.26 , nieważne jaką bym nie dorwał , nawet cały pełny pakiet 1.5.26 to pojawia mi się błąd i strona znika.

    Dziś zrobię backupa po północy i zrobię jeszcze jeden eksperyment , chodź już przewiduje , że to nic nie da . No ale zobaczymy.
    Jak coś , to podeśle kilka zalączników , no chyba że problem zostanie wyjaśniony.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Proponuję zainstaluj sobie Admin Tools'a i kliknij dwa razy to ci zaktualizuje automatycznie :-)

  4. #13
    Przeglądacz Testerr awatar
    Dołączył
    16-03-2009
    Skąd
    Szczawnica
    Wpisy
    54
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Gall Anonim Zobacz wiadomość
    Proponuję zainstaluj sobie Admin Tools'a i kliknij dwa razy to ci zaktualizuje automatycznie :-)
    Dzięki , zainstalowałem to narzędzie - Core 2.2.6 - zainstalowało pomyślnie , oraz pakiet językowy - przy aktualizacji pojawiło się to , a nie chce już nic grzebać jak na razie.Załącznik 6910

    EDIT:

    Cofałem teraz backupa - strona znikła - coś pokombinuję jeszcze , co mi na myśl wpada , ale narzędzie bardzo dobre .
    Ostanio edytowane przez Testerr : 20-08-2013 08:54 Powód: EDIT

  5. #14
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Wrzóć informację o błędzie do googla - może coś wyszuka, podejrzewam że nie ty pierwszy masz taki problem, niestety nie potrafię nawet odczytać ze zrzutu ekranmowego cotam jest napisane
    :-)

  6. #15
    Przeglądacz Testerr awatar
    Dołączył
    16-03-2009
    Skąd
    Szczawnica
    Wpisy
    54
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Gall Anonim Zobacz wiadomość
    Wrzóć informację o błędzie do googla - może coś wyszuka, podejrzewam że nie ty pierwszy masz taki problem, niestety nie potrafię nawet odczytać ze zrzutu ekranmowego cotam jest napisane
    :-)
    Właśnie czytam w tym kierunku , domyślałem się i dalej się domyślam że może przez szablon - no nie mam pojęcia

    Tak pisze na załączniku komunikat - could not upload templates/ja_purity/params.ini

  7. #16
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    No i tak jak myślałem - dzika ilość informacji po wpisaniu w google - dostałeś info że plik params.ini nie możezostać zaktualizowany
    Sprawdż prawa dostępu
    Pzdr

  8. #17
    Przeglądacz Testerr awatar
    Dołączył
    16-03-2009
    Skąd
    Szczawnica
    Wpisy
    54
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Gall Anonim Zobacz wiadomość
    Sprawdż prawa dostępu
    No dobra , prawa dostępu , to dla mnie coś nowego w tej chwili , właśnie czytam w tym kierunku i mniej więcej w 50% wiem o co chodzi ,ale nie do końca.

    Jak mogły mi się prawa dostępu zmienić , gdy wcześniej było dobrze ?
    Kiedy te prawa dostępu ulegają zmianie ?
    Czy jest to prosty sposób by to zmienić ?
    Czy 100% przez to nie mogę zaktualizować Joomli ?


    EDIT

    ID Super Administratora świecił mi na czerwono komunikat , zmieniłem i teraz jest ok.

    ID Super Administratora - Gratulacje! Używasz już bezpiecznego ID Super Administratora. Kliknij przycisk Wstecz, aby powrócić do strony panelu sterowania.


    Przez to by też mogło być ?
    Ostanio edytowane przez Testerr : 20-08-2013 21:04 Powód: Zmiana ID - EDIT

  9. #18
    Debiutant
    Dołączył
    12-02-2015
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny

    Którą wersje joomli wybrać pod prostą stronę taką jak ta :http://www.pompyciepla.center . Czy przeniesienie struktury sitemapy będzie ciężkie? Niechcem aby było to uciążliwe podczas użytkowania. proszę o odpowiedź.

  10. #19
    Bywalec
    Dołączył
    15-02-2008
    Wpisy
    340
    Punkty
    45

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez owczykmarek@gmail.com Zobacz wiadomość
    Którą wersje joomli wybrać pod prostą stronę taką jak ta :http://www.pompyciepla.center
    Najnowszą

    Cytat Wysłane przez owczykmarek@gmail.com Zobacz wiadomość
    Czy przeniesienie struktury sitemapy będzie ciężkie?
    Jeśli dobrze się domyślam, masz na myśli strukturę serwisu? 6 artykułów + 2 menu nie powinno być trudne do uzyskania nawet dla osoby początkującej w Joomla...

    Cytat Wysłane przez owczykmarek@gmail.com Zobacz wiadomość
    Niechcem aby było to uciążliwe podczas użytkowania.
    Ja nie chcę, aby korzystanie z forum było uciążliwe, dlatego polecam przeczytanie regulaminu i stosowanie się do niego.
    Szczególnie jesli chodzi o zakładanie nowych tematów.

  11. #20
    Debiutant
    Dołączył
    12-02-2015
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dzięki za odpowiedź ale chodziło o uciążliwe korzystanie z cms.
    Ponieważ raz miałem doczynienia z najnowszą joomlą i ciężko było dojść co i gdzie. a wersja 1.5 co o niej myślisz?
    Gdzie znajdę ładne darmowe na joomle template. dzięki

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. aktualizacja joomla 1.5.23
    przez adamziomalxxl na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 21-02-2012, 03:15
  2. Problem z userami po migracji z joomla 1.5.23 z webserwer do 1.5.23 na hostingu tpsa
    przez isiooisi na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 10-09-2011, 07:57
  3. spolszczenie do joomla 1.5.23
    przez lextor na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 04-07-2011, 21:24
  4. Dodatek do Joomla 1.5.23
    przez Maniek13 na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 18-04-2011, 16:34
  5. Joomla! 1.5.23
    przez tomeekm na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 05-04-2011, 07:36

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •