Problem instalacja joomla 2.5 i 3.0 na home.pl
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Problem instalacja joomla 2.5 i 3.0 na home.pl

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    18-07-2013
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny Problem instalacja joomla 2.5 i 3.0 na home.pl

    Prosze o pomoc. Cały dzien męcze się aby ruszyć z miejsca. Na początek próbowałem postawić strone na ver. 2.5 niestety przy instalacji na wyborze języka, po kliknięciu w dalej kółko młuciło i nic dalej. Przeszukałem fora, powyłączałem staty na home, jeszcze raz wrzuciłem pliki, sciaglem je z innego miejsca, cały czas to samo kółko kręci i nic dalej. Postanowiłem wiec, że sprobuje z 3.0 i tutaj beton. Poradziłem sobie szybko z małymi problemami (wyłączyć jakieś okienka, dodać plik ini i zmienić htaccess) niby jest ok wiec instalacja wita mnie strona gdzie mam wpisać nazwe str, wybrac nazwe dla admina haslo itd. Uzupełniam, klikam dalej i znowu ta sama bajka: pasek paskuje i paskuje- beton!

    Proszę o jakieś sugestie bo już witki opadają

    Dodam ze juz kiedys na tym serwerze stawialem dwie joomle (dwie strony na jednym serwie) działało super. Z pół roku temu usunołem obydwie, server stał "pusty" i teraz chce zrobic kolejna stronę a tu taka niemiła niespodzianka. Coś się pozmieniało z home.pl ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Nie sądzisz, że po takim zawiłym przedstawieniu problemu otrzymasz satysfakcjonujące Cię wyjaśnienia? Przede wszystkim najpierw należy się kontaktować z supportem home.pl i jak będziesz mieć szczęście, to trafisz na konsultanta potrafiącego udzielić Ci pomocy. Celowo użyłem sformułowania o szczęściu, bo sam niedawno przekonałem się, że ulubioną formułką niektórych "suppertowców" z home.pl jest sugerowanie opisania problemu w @, a w sprawach dotyczących cms Joomla! wskazany jest kontakt z twórcami tego cms, bo hosting home.pl nie odpowiada za błędy w cms Joomla!. Usiłowano mi też wyjaśniać, że nie powinno się instalować Joomla! w głównym katalogu serwera lecz w dowolnie nazywanych podkatalogach. Ponieważ to wszystko to tylko moja dygresja, Tobie radzę potrenować instalację na innym hostingu lub w środowisku lokalnym, by konkretniej przedstawiać swoje ewentualne problemy. Sam napisałeś też, że usiłujesz stawiać kolejną stronę na "pustym" serwerze, a trudno domyślać się czy usuwając stare strony wyczyściłeś wszystko, włącznie z tabelami baz danych?

  4. #3

    Domyślny

    A próbowałeś się kontaktować z supportem homa? Fakt, że musisz mieć szczęście, Ja ostatnio miałem pewien problem i po zgłoszeniu się miłej Pan na chacie jak usłyszała ode mnie pytanie to się rozłączyła Nie ma to jak fachowa obsługa. Dla mnie home to jest tragedia więc może pomyśl po prostu nad innym hostem.

  5. #4
    Debiutant jarek1213 awatar
    Dołączył
    02-08-2013
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Na home , jest bardzo dobry support wiec na pewno mu pomogą
    ''Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał.''

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    15-05-2006
    Wpisy
    409
    Punkty
    23

    Domyślny

    Nie wiem czy Twój hosting na home.pl spełnia wymogi 3.0. Mam tam jeden z serwisów i nie mogę przejść na 3.0, bo nie ma spełnionych wymagań dla tej wersji.

Podobne tematy

  1. Problem z instalacją Joomla 1.6.4 na home.pl
    przez jujek3 na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 03-07-2011, 12:26
  2. Joomla 1.5 na serwerze home.pl - problem z instalacja
    przez trakowski na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post/autor: 28-06-2011, 17:09
  3. Problem z instalacja JOOMLA na home.pl
    przez jancelo na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 03-02-2011, 15:34
  4. problem z drugą instalacja Joomla na home.pl
    przez michxxx na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 06-11-2010, 10:20
  5. Problem z instalacją Joomla na Home.pl
    przez Jac na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 03-04-2006, 14:00

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •