button - dodaj do koszyka
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: button - dodaj do koszyka

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-01-2007
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny button - dodaj do koszyka

    Witam,
    Chcę podmienić istniejące przyciski dodaj do koszyka w virtuemart na własne, ale takie, na których już są wpisane teksty, podobnie jest jest to w sklepie http://www.mbpartner.com.pl/

    O ile bez problemu udało mi się podmienić przyciski przy produktach na liście produktów, to nie mogę tego zrobić w moduałach. Wykasowałem tekst "dodaj do koszyka" z pliku językowego i znikł mi link "do koszyka" z modułu gdzie mam produkty w promocji i random products.

    Jak dodać własny button z napisen, który nie jest dodawany z pliku językowego, ale aby jednoczesnie był on widoczny w modułach.

    Pozdrawiam,

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    27-02-2006
    Wpisy
    211
    Punkty
    25

    Domyślny

    Dodaj swoją klasę przycisku do kodu templatki; w modułach w odpowiednim poleceniu "input" zmień klasę na swoją - to chyba najprostsza metoda (przynajmniej dla mnie ;) ). Tekstu na przycisku pozbędziesz się określając odpowiednio atrybut "value" buttona; jeśli usuniesz wartość z pliku językowego (PHPSHOP_CARD_ADD_TO) wówczas "zgubią" się Tobie linki tekstowe do koszyka.
    Stosując powyższe rozwiązanie stracisz możliwość zmiany buttona w konfiguracji sklepu ale, z drugiej strony, jeśli zechcesz zmienić w przyszłości wygląd przycisku, wystarczy, że podmienisz odpowienią grafikę na serwerze.





  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    10-10-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    ja dodałem do components/com_virtuemart/shop_image/ps_image/ - nowe gify. Ważne aby nazwa zaczynala sie od add-to-cart_... Po dodaniu nowa ikona bedzie dostępna w konfiguracji sklepu (chyba w zakładce layout). U mnie działa. aaa, porobiłem gotowe gify z naisami "do koszyka".
    pozdrawiam - kolaborant

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-03-2006
    Wpisy
    98
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dobra a ja mam inny problem gdzie mogę przerobić wyświetlanie listy produktów. Bo jak widać przyciski podmieniłem ale też chciałbym usunąć z listy produktów okienko z ilością.
    Attached Images Attached Images

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-03-2006
    Wpisy
    98
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dobra temat już nie aktualny poradziłem sobie.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •