Witam,
mam następujący problem:

mam joomlę 1.5.22+joomfish 2.0.3+virtuemart 2.0.22a (aktualnie, bo zaczynałem od vm1.9). W panelu administracyjnym virtuemart nie działa mi przycisk UTWÓRZ w produktach, kategoriach i producentach. Po kliknięciu pojawia mi się cała biała strona tylko z niesformatowanym menu virtuemart po lewej stronie. Adres strony np. listy produktów składa się z domena/administrator/index.php?option=com_virtuemart&view=product, a po kliknięciu UTWÓRZ jest tylko domena/administrator/index.php.
Jeszcze mając wersję 1.9 próbowałem zgrać joomfish z virtuemart modyfikując kod według instrukcji z internetu. Być może coś pochrzaniłem (nie dodawałem wtedy produktów, więc nie wiem, czy to ten moment). Później aktualizowałem virtuemart do 2.0.20b i wtedy zauważyłem problem. Ponowna instalacja aktualizacji nic nie zmieniła. Teraz zainstalowałem wersję 2.0.22a, ale nic to nie dało. Nie specjalizuję się w programowaniu i mam duzy problem. Czy ktoś mógłby podsunąć mi możliwe przyczyny problemu, a najlepiej rozwiązanie (przynajmniej kierunek). Nie wiem, czy to problem w kodzie pliku, skryptu, czy w strukturze bazy danych.

Obecnie dodawałem produkty kopiując istniejące i modyfikując je. Kategorie i producentów dodawałem dodając wiersze do tabel bezpośrednio w phpMyadminie i potem modyfikując już w virtuemart.

Proszę o pomoc w tej kwestii.