Witam i prosiłbym o pomoc. Zaznaczam ze jestem nowym użytkownikiem i pomimo przegladania zasobow googla nie mam odpowiedzi na pytanie.
Problem dotyczy instalacji akkeba backup pojawia sie taki komunikat jak poniżej.
Instaluje ten komponent ponieważ chce przeniesc strone jaką archiwalna na inny darmowy serwer.
Bardzo prosilbym co zrobic zeby akkeba dzialala poprawnie i ewentualne wskazówki na co jeszcze zwrocic uwaga podczas przeniesienia witryny.
P.s czy wystarczy komponent akkeba backup czy jeszcze cos musze instalowac oraz czy na nowym serwerze wystarczy mi wyeksportowany plik od akkeby czy od nowa musze instalowac joomle?

"Komponent Zainstaluj: DB function failed with error number 1062
Powtórzone wyst?pienie '0' dla klucza 'PRIMARY' SQL=INSERT INTO jos_components VALUES( 0, 'COM_AKEEBA', 'option=com_akeeba', 0, 0, 'option=com_akeeba', 'COM_AKEEBA', 'com_akeeba', 0, 'components/com_akeeba/assets/images/akeeba-16.png', 0, '', 1 )

SQL = INSERT INTO jos_components VALUES( 0, 'COM_AKEEBA', 'option=com_akeeba', 0, 0, 'option=com_akeeba', 'COM_AKEEBA', 'com_akeeba', 0, 'components/com_akeeba/assets/images/akeeba-16.png', 0, '', 1 )
Skopiowanie zaznaczonych plików jest niemożliwe.
JInstaller::install: Nie udało się skopiować: /www/www/tmp/install_5215cdb30d674/akeeba.xml to /www/www/administrator/components/com_akeeba/akeeba.xml
Komponent Zainstaluj: Nie można skopiować pliku instalacyjnego."