Poszukuję komponentu/dodatku, do prowadzenia dziennika zdarzeń
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Poszukuję komponentu/dodatku, do prowadzenia dziennika zdarzeń

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    31-01-2007
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny Poszukuję komponentu/dodatku, do prowadzenia dziennika zdarzeń

    Witam,

    Poszukuję komponentu/dodatku, do prowadzenia dziennika zdarzeń, nie musi być jakiś skomplikowany, wystarczyłoby rejestrowanie udanych i nieudanych logowań do serwisu i informacje typu dodano artykuł, zmieniono artykuł itp. Taki komponent, dodatek czy moduł nie musiałby być wyświetlany dla odwiedzających, wystarczyłoby, aby administrator mógł go odczytywać. Jeśli macie lub znacie coś podobnego to proszę o info.
    Myślę, że taki dziennik ułatwiłby kontrolowanie zdarzeń w serwisie, szczególnie przez początkujących administratorów Joomli!

    Z góry dzięki!
    Pozdrawiam, eel.
    Pozdrawiam, eel.

  2. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Hmm, czyli taki system logów, nie spotkałem się z czymś takim, ale jeżli gdziekolwiek to zobacz na extensions.joomla.org, jak tam nie będzie to raczej nic takiego nie ma

  3. #3
    Debiutant
    Dołączył
    31-01-2007
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Znalazłem niedawno superlog (?), ale niestety jakoś nie bardzo działa, jak na razie próbuje sam coś takiego zrobić. Niestety jeszcze nie opanowałem jak się robi jakieś dodatki, jedynie moduł jakoś wyklepie, i chociaż wiem, że to trochę nie bardzo, to doklejam jakiś kod w różnych miejscach i przyglądam się co z tego wychodzi ;) BTW, na razie nie wiele... Fajnie by było, gdyby coś takiego już było, to chociaż nie do końca może by spełniało moje oczekiwania, to łatwiej byłoby coś z tym zrobić.
    Dzięki za odpowiedź! Pozdrawiam, eel.
    Pozdrawiam, eel.

  4. #4
    Debiutant
    Dołączył
    20-05-2010
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, pozwolę sobie odświeżyć temat - czy ktoś spotkał się z podobnym komponentem? Bowiem od dłuższego czasu poszukuję czegoś takiego i nigdzie nie mogę znaleźć.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •