Drodzy Przyjaciele Forumowicze.
W dniu wczorajszym zostałem przyjęty do Waszego grona. Moja wiedza informatyczna jest dość ograniczona a fundacja w której działam ma problem ze stworzeniem strony internetowej i nie posiadamy informatyka. Fundacja nasza powołana została w celu (najogólniej mówiąc) wspierania ludzi porażonych osobistym albo rodzinnym nieszczęściem lub ciężkim niedostatkiem. Dotychczas jednak nie mogliśmy pochwalić się większymi sukcesami z powodu braku możliwości pozyskania dotacji i sponsorów. Każdy podjęty z ewentualnym donatorem dialog kończył się po zapytaniu o dotychczasowe efekty i rodzaj przewidywanego rewanżu ze strony fundacji za okazane wsparcie.

Postanowiliśmy więc rozpocząć działalność gospodarczą, aby się wreszcie usamodzielnić finansowo i uwiarygodnić w oczach ewentualnych partnerów, tworząc historią naszej aktywności gospodarczej i społecznej. Rozpoczynamy działalność handlową w Internecie. Zakupiliśmy w providerskiej firmie home.pl program sklepu internetowego „Click Shop”. Chcemy na bazie programu Jommla stworzyć firmową witrynę internetową i zintegrować go ze wspomnianym sklepem, oraz (jeśli to możliwe) również z platformą Allegro. Mamy zamiar sprzedawać na początek galanterie meblową a potem rozszerzać się na inne asortymenty. Mamy już pierwsze pojedyncze transakcje na Allegro po za sobą.

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie doradcze w temacie przeprowadzenia planowanej akcji, gdyż w naszym gronie nie ma informatyka. Istotną dla nas sprawą są również wydatki i stąd prośba o pomoc dotyczącą ustalenia ewentualnych kosztów związanych z tą realizacją. Domenę i hosting już posiadamy. Zapraszamy serdecznie do ewentualnej współpracy i prosimy: wspomóżcie dobrą radą, profesjonalną wiedzą i życzliwym słowem.

Aleksander Zając


Dobroczynna Fundacja „Dobra Nowina”
05-820 Piastów
ul. Ogińskiego 16/15 (siedziba tymczasowa)
tel/fax 22 723 30 60
kom. 500-247-265

KRS 0000245599
NIP 5342312277
REGON 140380296
Bank BPH – rachunek nr:
04 1060 0076 0000 3200 0132 8951