Przeniesienie strony na nowe konto hostinowe i problem - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 28

Temat: Przeniesienie strony na nowe konto hostinowe i problem

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-09-2011
    Wpisy
    49
    Punkty
    18

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez marcinp1984 Zobacz wiadomość
    MySQL zwrócił komunikat:
    #1046 - No database selected
    Bo nie wybrałeś bazy danych do której ma importować

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec
    Dołączył
    15-10-2011
    Wpisy
    306
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dobra, udało mi się przenieść całą witrynę, na pierwszy rzut oka działa. Wnikając głębiej pewnie nie bo w skryptach php jeszcze muszę pozmieniać nazwę bazy danych i użytkownika.

    Ale żeby dokładnie sprawdzić czy wszystko działa przydałoby sie zaimportować jedną bazę danych z hasłami, ale nie mogę tego zrobić bo wyskakuje dokładnie ten sam błąd co wyżej

    - - - Updated - - -

    Hmmm.... zaraz to srawdzę

  4. #13
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez marcinp1984 Zobacz wiadomość
    Wnikając głębiej pewnie nie bo w skryptach php jeszcze muszę pozmieniać nazwę bazy danych i użytkownika.
    W jakich skryptach? Co, gdzie i po co chcesz zmieniać?
    Cytat Wysłane przez marcinp1984 Zobacz wiadomość
    Ale żeby dokładnie sprawdzić czy wszystko działa przydałoby sie zaimportować jedną bazę danych z hasłami,
    Możesz wyjaśnić, o czym tutaj piszesz?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #14
    Bywalec
    Dołączył
    15-10-2011
    Wpisy
    306
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ok, faktycznie baza nie była wybrana zamiast wskazać bazę ja wskazywałem tabelę Teraz się zaimportowało

    Strona jako strona działa ok i wszystko jest w porządku. Ale na serwer były również dodane dwa pliki ze skryptami w których są dane do połączenia ze starą bazą danych w których mam przechowywane kody do wysyłki. I to już muszę zmienić sobie ręcznie

    - - - Updated - - -

    Aczkolwiek widzę, że bez szwanku się nie obeszło bo ucierpiały dwa artykuły ale tylko od strony zaplecza W jednym artykule (tylko w edytorze na zapleczu) nie wyświetlają się dodane img. Natomiast w drugim przy próbie zapisu lub zamknięcia wyskakuje strona z informację że artykułu nie znaleziono. Na szczęście to nie jest jakiś wielki problem a przynajmniej mam nadzieje że ich usunięcie i ponowne dodanie naprawi sprawę

  6. #15
    Bywalec
    Dołączył
    15-10-2011
    Wpisy
    306
    Punkty
    10

    Domyślny

    No dobra jednak nie jest tak kolorowe po przeniesieniu :/ Najgorsze to to, że nie mogę zainstalować żadnego modułu Wyskakuje takie coś :

    Internal Server Error

    The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
    Please contact the server administrator, webmaster@mistralsolution.hosting9056310.az.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
    More information about this error may be available in the server error log.
    Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

  7. #16
    Bywalec
    Dołączył
    15-10-2011
    Wpisy
    306
    Punkty
    10

    Domyślny

    Co więcej na czystej instalacji joomli dzieje się to samo :/ A chciałem juz od nowa poskładać stronę gdyż nie ma aż tylu stron żeby było to aż tak bardzo pracochłonne :/ Co to może być? Czyżby wina leżała po stronie az? Ale na poprzednim ich koncie hostingowym nie było takiego problemu

  8. #17
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Na poprzednim ich koncie były jakieś warunki i na tym są jakieś warunki.To, że jest to hosting na az.pl nie znaczy, że każda maszyna jest tak samo skonfigurowana. Niestety, oczekujesz wróżenia z fusów. Nie udaje się instalacja Joomla = serwer nie spełnia wymagań. To jest tak proste, że aż boli!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #18
    Bywalec
    Dołączył
    15-10-2011
    Wpisy
    306
    Punkty
    10

    Domyślny

    No tak tylko jest jeden zasadniczy problem że instalacja się udała i nie było żadnych błędów Aczkolwiek chyba troche jest to niepoważne ze strony az w takim wypadku. Biorę hosting na trzy miesiące do testów, wszystko jest ok. Teraz wykupuje ponownie usługe na rok już na konto firmowe a tu pojawiają się problemy.

  10. #19
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Jak długo chcesz jeszcze toczyć rozmowę na tym poziomie? Co Ci się udało, skoro się nie udało i nie działa, jak powinno?
    O ile mi wiadomo, serwery na az.pl są dostosowane do Joomla (ale nie wiem, czy do wszystkich wersji). Ani się zająknąłeś na temat konfiguracji serwera. Jesteś na forum dwa lata, więc można zakładać, iż pewien poziom kompetencji posiadasz, wiec trudno Ci zadawać pytania z elementarza. Problemy wewnętrznych błędów na serwerze rozwiązuje się w porozumieniu z administratorami serwera a nie na forum, bo nikt tu ani do danych serwera, ani do dzienników serwera nie ma dostępu.
    Komunikat dowodzi raczej, że instalacja/przeniesienie do innej lokalizacji nie zostało wykonane poprawnie.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #20
    Bywalec
    Dołączył
    15-10-2011
    Wpisy
    306
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja tutaj nie chce toczyć żadnej rozmowy bo nie o to mi tutaj chodzi ;) Zadałem tylko konkretne pytanie gdyż pojawił się taki problem i sądziłem, że ktoś już może na takie coś natrafił i wie coś więcej niż ja. Czyż nie od tego jest to to forum aby właśnie wymieniać się między innymi takimi informacjami? Z az jestem w kontakcie mailowym od od wczoraj ale chyba sami nie widzą co u nich nie gra ale przetestowali to i faktycznie jest jakiś problem - instalacja przebiega bez problemów a później problemy się już pojawiają.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Przeniesienie strony na inny serwer
    przez Gracy na forum Różne
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post/autor: 05-11-2012, 11:00
  2. Przeniesienie strony na joomla
    przez OgrzesiekO na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 14-05-2012, 15:10
  3. przeniesienie strony na odległy serwer
    przez nana na forum Różne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 25-05-2009, 09:46
  4. Nowe title, przełamanie nagłowka, przeniesienie tekstu do stopki
    przez pawel327 na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 23-08-2008, 16:41
  5. Joomla 1.09 - krzaki gdy nowe konto
    przez sszady na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 15-06-2006, 20:04

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •