Atak? czy ja cos namotalem?
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Atak? czy ja cos namotalem?

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny Atak? czy ja cos namotalem?

    Witam wszystkich, moj pierwszy post na forum gdyz nie znalazlem odpowiedzi nigdzie, ale do sprawy. Dopiero zaczynam zabawe z joomla, mialem zainstalowana wersje 1011+admin-pl, probowalem pozmieniac prawa dostepu do plikow, i generalnie bawilem sie i poznawalem joomle, wchodze pozniej z powrotem na strone logowania do panelu admina i widze duze logo joomli, a pod spodem komunikat:

    Ze względów bezpieczeństwa usuń katalog instalacyjny wraz z całą jego zawartością - następnie odśwież strone
    w pasku adresu mam co nastepuje: administrator/index.php?mosmsg=You%20need%20to%20login

    po wejsciu ftpem na serwer katalog htdocs jest pusty, ale gdy probuje wrzucic joomle jeszcze raz wyskakuja komunikaty o z zapytaniem o nadpisanie niektorych plikow. No i tu ugrzazlem, wszelkie wskazowki mile widziane, dzieki.
    :cool:

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    Total Commander
    Sieć -> Ftp pokaż uktyte pliki
    ewentualnie ctrl+R w oknie gdzie ftp joomli

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    witam, niestety nie pomogla ani pierwsza ani druga opcja, tutaj czesc logu z filezilla:
    Komenda: TYPE A
    Odpowiedz: 200 TYPE is now ASCII
    Komenda: PASV
    Odpowiedz: 227 Entering Passive Mode (213,171,193,5,159,17)
    Komenda: LIST -a
    Odpowiedz: 150 Accepted data connection
    Odpowiedz: 226-Sorry, we were unable to read [.]
    Odpowiedz: 226-Options: -a -l
    Odpowiedz: 226 0 matches total
    Status: Wylistowanie katalogu powiodło się
    Komenda: TYPE A
    jesli probuje wrzucic jakis plik to pojawia sie na chwile i pozniej po odswiezeniu znika, i htdocs jest znowu pusty. Admin twierdzi ze u niego wszystko gra.

    pod TV, jest to samo, log jest tez taki sam tylko ze latwiej mi bylo z filezilli skopiowac log, generalnie uzywam total commandera... katalog instalacyjny mial zmieniona nazwe, wiec nie wiem co sie moglo stac? moze poprosic admina o wyczyszczenie htdosc i wrzucic jeszcze raz wszystko?

    Hmmm, nie idzie nawet przez ich ftp webowy...

    to ze admin **************** to wiem... to co mam teraz zrobic? poprosic o wyczyszczenie i zaczac od nowa?
    :cool:

  5. #4
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    przenies sie na jakis rozsadny hosting albo molestuj admina, żądaj zwrotu kasy, spal im wycieraczki, zasiej rzerzuche w aucie - zaleznie od sytuacji formalnej

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    dzieki!

    3 miesiace darmowego hostingu, jeszcze zostal mi miesiac wiec zawsze sie moge wycofac, na razie dalem im znac co i jak i czekam na reakcje,

    mozecie mi powiedziec co sie dokladnie stalo? albo raczej co sie dzieje?


    w pasku przegladarki po adresie jest teraz info offline

    pozdrawiam
    :cool:

  7. #6
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mstroz Zobacz wiadomość
    mozecie mi powiedziec co sie dokladnie stalo? albo raczej co sie dzieje? w pasku przegladarki po adresie jest teraz info offline
    admin na routerze pyry smaży ;) bo "darmowe hostingi są warte dokładnie tyle, ile kosztują"

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    darmowy to on tak do konca nie jest w koncu za miesiac bede musial zaczac placic:mad: o ile sie nie wycofam..

    no dobra... ja dalej nie wiem co sie dzieje, mozecie mi jakos jasniej, lopatologicznie wytlumaczyc?

    dzieki dobrzy ludzie..
    :cool:

  9. #8
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    zglos do admina ze nawet przez webowy ftp nie dziala, jak nie naprawia to masz pelne prawa podziekowac za wspolprace bez oplat

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    dostalem odpowiedz od admina ze niestety musza mi wszystko wyczyscic, poniewaz zostaly zmienione prawa dostepu do ftpa, hmmm zebym to ja jeszcze cos z tego zrozumial... wyglada na to ze ktos sie jednak wpakowal na strone, druga sprawa to to ze niestety nie pozmienialem praw dostepu zgodnie z waszymi zaleceniami, ale dopiero niedawno doczytalem sie o joomlaxpress, niestety.

    nooo.. zobaczymy co bedzie dalej, bede was informowal na biezaco
    :cool:

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •