Darmowe szablony do Joomla 2.5
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 12

Temat: Darmowe szablony do Joomla 2.5

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    01-06-2010
    Wpisy
    31
    Punkty
    11

    Domyślny Darmowe szablony do Joomla 2.5

    Witam,
    poszukuję darmowych szablonów do Joomla 2.5.x. Najlepiej o tematyce piekarniczej.
    Względnie jak ktoś ma jakis template o tematyce piekarniczej ze strony templatemonster.com do przetestowania (potrzebne jest mi tylko pare plików do ogolnego ogladniecia). Chce zakupic jeden template ale musze go przejrzeć a od nowa samemu mnie sie nie chce pisać
    Za pomoc dziekuję.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez behemot.76 Zobacz wiadomość
    poszukuję darmowych szablonów do Joomla 2.5.x. Najlepiej o tematyce piekarniczej.
    Względnie jak ktoś ma jakis template o tematyce piekarniczej ze strony templatemonster.com do przetestowania (potrzebne jest mi tylko pare plików do ogolnego ogladniecia).
    Pyszne!

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    01-06-2010
    Wpisy
    31
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Bazyl Zobacz wiadomość
    Pyszne!
    Ale ze co ?

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Twoje pytanie
    Szablon "o tematyce piekarniczej" to każdy szablon w którym mogą pojawić się, acz nie muszą, jakieś motywy graficzne związane z pieczywem. Zatem każdy można dostosować.
    A odnośnie tego z templatemonster to przedstawiłeś prośbę taką, że można się co najwyżej uśmiechnąć.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Bywalec hightower12 awatar
    Dołączył
    31-10-2012
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    109
    Punkty
    8

    Domyślny

    szukanie boli ?
    Dobre strony www. specjalizuję się w nowoczesnych i oryginalnych projektach. więcej na http://www.hauerpower.com - profesjonalne i funkcjonalne.

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    01-06-2010
    Wpisy
    31
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez hightower12 Zobacz wiadomość
    szukanie boli ?
    Przeszukałem ponad 10 tys szablonów i nie znalazłem nic. Szablony nie sa dla mnie stad moje pytanie.
    Na templatemonsters.com jest raptem 8 templatów o tej tematyce, z czego klient chce zakupic jeden z dwóch.

    Ponieważ nie chce kupować w ciemno, wiec stad moje pytanie. Czy ktos ma jakikolwiek. Banalne pytanie. Templatu całego nie potrzebuje tylko jeden plik z niego. Ale aby komentować trzeba posiadać sztukę zwana umiejetnościa czytania ze zrozumieniem.

    Nie pozdrawiam.

    - - - Updated - - -

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Twoje pytanie
    Szablon "o tematyce piekarniczej" to każdy szablon w którym mogą pojawić się, acz nie muszą, jakieś motywy graficzne związane z pieczywem. Zatem każdy można dostosować.
    A odnośnie tego z templatemonster to przedstawiłeś prośbę taką, że można się co najwyżej uśmiechnąć.
    Zgadzam się z Tobą, ze mozna dostosować każdy. Ale osoba, która szuka szablonu z tym motywem chce mieć konretnie wyglądającą stronę.
    Co do templatemonster.com. Prosba zwykła. Gdyby klient nie chciał kupic to bym sobie po serwerach warezowych poszukał. Nie rozumiem wiec zdziwienia.

  8. #7
    Bywalec hightower12 awatar
    Dołączył
    31-10-2012
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    109
    Punkty
    8

    Domyślny

    o co masz pretensje ?
    pisałeś do template monster ? może akurat udostępnią Klientu do testu
    gdyby była opcja o której piszesz każdy pobierałby na próbe szablon 'do przetestowania, podobnie zdjęcia stockowe etc.
    skoro nie ma takiej opcji to widocznie nie ma.

    po to masz pogląd albo grafika który pewne rzeczy zrobi.
    jaką rolę pełnisz w tej całej operacji bo nie ogarniam tematu.
    Dobre strony www. specjalizuję się w nowoczesnych i oryginalnych projektach. więcej na http://www.hauerpower.com - profesjonalne i funkcjonalne.

  9. #8
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @behemot.76 -
    data twojego pojawienia się na forum jest dość odległa - ale i chyba przypadkowa - przez tyle czasu "flirtowania" z Joomla powinieneś posiąść podstawową wiedzę iż tematyka szablonu tak naprawdę to tylkoprzykład możliwości wykorzystania, ten sam szablon może zostać użyty dla portalu ślubnego, klubu gogo, czy zakładu pogrzebowego - żaden problem - kwestia pomysłu i wyobraźni - jeżeli szablon jest dla kogoś - niech poda kilka przykładów witryn które mu się podobają, będziesz wiedział przynajmniej w zarysie czego szukać- dodaj do tego zdjęcia, dostosuj strukturę i po sprawie.
    My nie posiadamy nawet tej wiedzy /nie znamy gustu odbiorcy/ - więc nasze propozycje z marszu mogą być wyrzucone do kosza (no chyba że dostaniesz ich 20 000 - to coś się znajdzie).
    Wątpię żebyś faktycznie przejrzał 10 000 szablonów - bo licząc tylko po minucie na szablon daje nam 167,6 godzin - powiedzmy po 7 godzin dziennie na samo oglądanie (a gdzie wyszukiwanie, siusiu i kawa?) to mamy 21 dni - jestem człekiem małej wiary i nie wierzę.
    Popracuj troszeczkę a nie zrzucaj na innych roboty - to forum pomocy technicznej a nie wysługiwania się leniuszkom
    Pzdr

  10. #9
    Bywalec hightower12 awatar
    Dołączył
    31-10-2012
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    109
    Punkty
    8

    Domyślny

    po co sie tlumaczysz, szuka fraje#a i eot.
    Dobre strony www. specjalizuję się w nowoczesnych i oryginalnych projektach. więcej na http://www.hauerpower.com - profesjonalne i funkcjonalne.

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    01-06-2010
    Wpisy
    31
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Gall Anonim Zobacz wiadomość
    @behemot.76 -
    data twojego pojawienia się na forum jest dość odległa - ale i chyba przypadkowa - przez tyle czasu "flirtowania" z Joomla powinieneś posiąść podstawową wiedzę iż tematyka szablonu tak naprawdę to tylkoprzykład możliwości wykorzystania, ten sam szablon może zostać użyty dla portalu ślubnego, klubu gogo, czy zakładu pogrzebowego - żaden problem - kwestia pomysłu i wyobraźni - jeżeli szablon jest dla kogoś - niech poda kilka przykładów witryn które mu się podobają, będziesz wiedział przynajmniej w zarysie czego szukać- dodaj do tego zdjęcia, dostosuj strukturę i po sprawie.
    My nie posiadamy nawet tej wiedzy /nie znamy gustu odbiorcy/ - więc nasze propozycje z marszu mogą być wyrzucone do kosza (no chyba że dostaniesz ich 20 000 - to coś się znajdzie).
    Wątpię żebyś faktycznie przejrzał 10 000 szablonów - bo licząc tylko po minucie na szablon daje nam 167,6 godzin - powiedzmy po 7 godzin dziennie na samo oglądanie (a gdzie wyszukiwanie, siusiu i kawa?) to mamy 21 dni - jestem człekiem małej wiary i nie wierzę.
    Popracuj troszeczkę a nie zrzucaj na innych roboty - to forum pomocy technicznej a nie wysługiwania się leniuszkom
    Pzdr
    1. Rzadko sie tu pojawiam bo nie widze potrzeby - ogarniam Joomla bardzo dobrze
    2. Co do szablonu to sie zgadzam ale zawsze jest ale...
    3. Szablon nie jest dla mnie tylko dla kolegi - on jest poczatkujacy i podoba mu sie jedna konkretna strona zbudowana na Joomla 1.5 i templacie z templatemonster
    Poniewaz J1.5 nie jest wspierana to poleciłem mu J2.5 i kupno tegoz templatu.
    4. Przejrzałem ok. 11 tys templatów z czego 9000 było free. Zle liczysz. Szablony na stronie masz w formie preview - odpalasz 15-20 szabl. w zakladce na minute lub mniej. I wiesz jak wygladaja. I albo sie nada albo nie. Do tego na innych stronach robisz sort by: J2.5 i J.3.0 i odrzucasz templaty dla J.1.0 i 1.x.Mam tez nagrane na CD templaty z wlasna aplikacja gdzie przegladasz tylko jpg. W 20 min 1500 templatów przejrzysz. Kawy nie pijam. Siusiu robie po przegladzie Jestes człekiem małej wiary.
    5. Pytam tylko czy ktos ma. Ja posród tych darmowych nic nie znalazłem. A Autor 2 templetów z templatemonster.com nie odpisuje na maila.

    I od razu moja rola w tym - mam tu konto i chciałem sie tylko dowiedziec czy ktos sie spotkał z takim templatem o tematyce piekarniczej. Nic wiecej.
    Dla siebie to przerabiam z czego chce i jak chce.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Darmowe szablony -wygląd strony internetowej inny, niż w oryginale...
    przez Dobroduszny na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post/autor: 27-02-2012, 00:04
  2. Darmowe Szablony
    przez RadzioMen12 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 04-10-2010, 18:18
  3. licencja na darmowe szablony
    przez nikos na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 14-12-2008, 11:27
  4. Prawa autorskie a niektore "darmowe" ? szablony
    przez prajn na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 29-09-2007, 22:52
  5. Darmowe szablony?
    przez Trok na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 02-09-2006, 20:04

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •