Pomocy
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Pomocy

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2007
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Pomocy

    Pomocy co ta sa za kwiatki ?
    Wczoraj wszystko działalo a dzis po otwarciu strony mam takie cudo nad tekstem w części głownej oraz w module migawki
    o co chodzi i co zrobić by to znikło????
    joomle mam na krasnalu


    registerFunction( 'onPrepareContent', 'botModulebot' ); function botModulebot( $published, &$row, &$params, $page=0 ) { if ( !$published ) { return true; } global $mosConfig_gzip, $mosConfig_absolute_path, $database, $my, $Itemid, $mosConfig_caching,$gid; $cache =& mosCache::getCache( 'com_content' ); require_once( $mosConfig_absolute_path . '/includes/frontend.html.php' ); $Itemid = mosGetParam( $_REQUEST, 'Itemid',NULL); $entrytext = $row->text; $matches = array(); preg_match_all("/{modulebot:.+?}/", $entrytext, $matches, PREG_PATTERN_ORDER); foreach ($matches[0] as $match) { $items = array(); $match_old=$match; $match = str_replace("{modulebot:", "", $match); $match = str_replace("}", "", $match); $items = explode(",", $match); $i=0; foreach ($items as $item) { $database->setQuery( "SELECT * FROM #__modules WHERE id='$item' AND published>='0' AND access <= '".$gid."'"); $modules=$database->loadobjectList(); foreach ($modules as $module) { $pars = new mosParameters( $module->params); ob_start(); echo "
    \n"; echo " \n"; if ((substr("$module->module",0,4))=="mod_") { echo " "; modules_html::module2( $module, $pars, $Itemid, 1, 1); echo ""; } echo "\n\n"; $str.=ob_get_contents(); ob_end_clean(); } } $row->text = preg_replace("/".$match_old."/",$str, $row->text); } } ?>

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2007
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    udało sie

    Metoda małych kroczków połączona z kombinowaniem jak koń pod górkę udało mi sie naprawić. uff

  4. #3
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Napisz co i jak - niech się przyda następnym

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2007
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny

    Na prośbę Dylka dla potomności pisze jak było.

    Tak naprawdę nie wiem, co sie zesrało.

    Najpierw zrestartowałam serwer i nic
    Potem kolejno nadpisywałam pliki dodatków, modułów, komponentów, itd i nic:confused:
    Ponieważ mam joomle postawiona na krasnalu a grzebanie w niej nic nie dało, zabrałam sie za tego skrzata i przestawiłam PHP z 4 na 5 i z powrotem i poszło znaczy znikło.
    Zamykałam stronę, otwierałam, dodawałam nowe menu i artykuły i wszystko śmiga.

    Nie wiem czy terapia odpowiednia ale skuteczna

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •