Joomla w nazwa.pl :/
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 12

Temat: Joomla w nazwa.pl :/

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    09-02-2007
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny Joomla w nazwa.pl :/

    Witam. Jestem poczatkujący jesli chodzi o Joomle, ale nie spodziewalem sie problemow juz na samym poczatku. Kupilem serwer w nazwa.pl ; wgralem joomla_1011+Admin-pl na FTP, i co sie okazuje? Nie dziala. Nie generuje sie instalka. Tzn. Generuje sie, ale sam adres... a wyskakuje brak pliku... :[404] File Not Found : Plik nie istnieje. Podany w zapytaniu URL installation/index.php nie został odnaleziony na tym serwerze.

    POMOCY :eek:

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    19-08-2006
    Skąd
    Dębica
    Wpisy
    243
    Punkty
    13

    Domyślny

    Dziwne... Wgraj jeszcze raz pliki, bo może coś się nie wysłało, chmody 755 dla katalogów i 644 dla plików i nie wiem co jeszcze, bo działać powinno i musi
    szuman.eu

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    06-05-2006
    Wpisy
    182
    Punkty
    122

    Domyślny

    Skasuj index.html

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    07-11-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    ja z serwerem nazwa.pl mialem o tyle problem, ze zamiast "localhost" musialem wpisac sql.mojadomena.nazwa.pl
    ewentualnie przy bazie MySQL5 sql.mojadomena.nazwa.plort

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    13-01-2007
    Wpisy
    186
    Punkty
    10

    Domyślny

    Coś chyba żle wgrałes Joomlę. Nie wgrałes czasem całego katalogu z joomlą. ? to trzeba zawartość katalogu a nie cały katalog.
    Zresztą trudno zgadnąć ale wydaje sie to błąd z twojej strony. Po wgraniu i wejściu na adres strony przeglądarka automatycznie odnajduje takie pliki jak index.html czy index.php. Wygląda na to żżże ich tam nie ma bezpośrednio w Twoim katalogu głównym na nazwa.pl

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    11-02-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam mój porblem polega na tym, że założyłem dwie domeny na jednym serwerze w osobnych katalogach. Document Root ustawiłem na katalog na który wskazuje domena. Wgrałem do tego katalogu pliki joomla i po wpisaniu w przeglądarce adresu domeny wyskoczyło okienko z nazwa.pl, że pod tym adresem nie ma jeszcze serwisu www. Jestem początkujący. Nie wiem co robie nie tak. Jak to wszystko dobrze skonfigurowac?

  8. #7
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Krystek_82 Zobacz wiadomość
    Witam mój porblem polega na tym, że założyłem dwie domeny na jednym serwerze w osobnych katalogach. Document Root ustawiłem na katalog na który wskazuje domena. Wgrałem do tego katalogu pliki joomla i po wpisaniu w przeglądarce adresu domeny wyskoczyło okienko z nazwa.pl, że pod tym adresem nie ma jeszcze serwisu www. Jestem początkujący. Nie wiem co robie nie tak. Jak to wszystko dobrze skonfigurowac?
    Jeśli tą domenę skonfigorowałeś minutę wcześniej to poczekaj chwilkę aż odświeży się któryś z serwerów DNS a wtedy nie będziesz miał już komunikatu nazwa tylko uruchomi się instalator Joomla. Ewentualnie wyczyść cache swojej przeglądarki.

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    11-02-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Instalator odpalił po wyczyszczeniu cache. Dziękuje

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    25-03-2007
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny Dende

    Dende jestes wielki .. niby nowy a jako jedyny udzielił odpowiedzi na dziesiątki tych samych, ale co raz liczniejszych pytań, i jako jedyny zamiast odsyłac do "innych podobnych" topików napisał co trzeba zrobić ..

    od 2 dni po kilka godzin przeszukalem dziesiątki jak nie i setki postów na rozwiazanie problemu "Dlaczego joomla nie instaluje mi sie pod MySQL 5".Mianowicie po 1 kroku instalacji i wpisaniu danych serwera mysql wyrzucało na stronę błędu o kilkunastu linjkach związanych z blędami z mysql itd..
    .. nikt do tej pory nie napisał w zadnym z postów w ktorych przeciez wiele ludzi pytało że trzeba dopisac inny port na końcu adresu serwera MySQL..

    dzieki jeszcze raz , uratowałes mi życie chłopie

  11. #10
    Bywalec
    Dołączył
    31-05-2006
    Skąd
    piękne Kaszuby
    Wpisy
    229
    Punkty
    14

    Domyślny

    .. nikt do tej pory nie napisał w zadnym z postów w ktorych przeciez wiele ludzi pytało że trzeba dopisac inny port na końcu adresu serwera MySQL..
    Może ci "inni" gdzie indziej hostują swoje Joomle i nie muszą wpisywać portów, tylko po prostu adres bazy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •