Witam wszystkich,

Na joomla 2.5 miałem zainstalowane moduły social media (yt, g+, fb, twitter pobrane z: http://facebookslider.com/extensions.html). Zainstalowałem joomle 3.1.5, na której notabene wszystko świetnie działa, zero problemów do momentu podpięcia modułów, oczywiście zaktualizowanych do odpowiedniej wersji. Moduły nie wysuwają się, nie można w nie kliknąć, widoczne są tylko prawostronne ikony, a na innym szablonie lokalizują się w przedziwnych miejscach zamiast po prawej stronie z możliwością wysuwania.

Dziwne jest to, że jedynie widget facebooka działa bez zarzutu (więc to chyba nie problem z jQuery - pobrałem dodatek jQuery Easy zgodnie z zaleceniami).
Nie oczekuję gotowej odpowiedzi, jedynie sugestii, czy w Joomla! 3, ten problem jest u kogoś już wystąpił i rozwiązania szukać w systemie, skryptach, może w templatce? ( bo sprawdzam w 2.5, analizuję ustawienia tych widgetów, rozmieszczenie, przypisanie) wszystko dokładnie odwzorowuję w 3.1.5 tylko, że i tak mam jedynie prawostronne ikonki, które się nie działają (prócz facebooka). Dodam, że na tym samym szablonie (kompatybilny z 2.5 i 3) w wersji 2.5 wszystko ładnie działa.

Nie wiedziałem, że wyłożę się na takim banale... Do tej pory Dan Rahmel pomagał mi w większości problemów a teraz nie wiem, który rozdział wnikliwiej przeanalizować.

Pozdrawiam,