Witam.
Zmieniłem hosting pod swoją witrynę. Przez pierwszy dzień wszystko działało bez zarzutu. Jednak w chwili obecnej generowany jest błąd o treści:
Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/www/fundacjagp.pl/www/templates/beez_20/error.php on line 10
Natomiast po wejściu do panelu administracyjnego otrzymuję błąd o treści:
No Tables

Warning: Creating default object from empty value in /home/www/fundacjagp.pl/www/administrator/includes/application.php on line 276
��X_o�8���S-�N�J�ӦRۀ�8��i�Kd��"�%ڦM �:��"}��� ���v��K�� )�r�d�.�� ����pf8�z�;��?��T�N_� w��]��Ɏ��w�Ƿ�w�t0����bR C
��R��i�OM��{�����X�j ���ouj-#�2�"n��|��e�mi�mNĤm��q� ���Em��� J�ߩ��hX��-am˓BQ�l��Ԃ�W�R�R�Z�+�$��j 'jl����p hۚ�,���p��oF`BTeJ��x�� X��`�H�i,#��4��ןe(�L5�DB ��= ���'��׿_����" B����4�"j��(u2<va��p�� ��߇7���{8�tO~������� ;� w��x��;wa��흞|��� ��3M�f6��{�;�;�O��Q2Z�/e��#��T��L"��N~ � ಄SLq��+��&��QeG>��SoA[nN��8s�Ftܶ\�L�XU\E��Ecw�� ���
�:���m+��Hy��o����T ��0/��+�"J]�М]e��SJ����8�������e)„ ����-��M4j��G���Y�f��G|21"d�B �4�krVRG�6�>#�f�H�[�cۓuf7���ɹ�"���!� �=�5|��~ 0�4�rvA�7���� Ⱥ3r m4�cL h����S�oƲ�Cq\3��K'��֧ '��_�x� Rܖ�C|�w��n�2�0�d�W�]��X�vB1�3���O�o�|�x�� ��H��^!�V��a]��m�)�/�D?�\�yN��S8oYq���((�)|D ���񖿑 ��㠰u��zd�?��<�S�ʓ�/2}��}G�����e�m�}ͳk6Zmmmi %�ja��Y�_��e�\N��o8IL#��� Ř_:��Y�HNm��|-7�D���3Ծ�
`~�a�������9N�smE}ǵVQ�l ���O �Wa٩R"���� ���*K�H^���73'�8s��.',�HG �b�5mv�D�D`a�&P$~�x���-���hc���^�a��m��� 1�ԀF֘����W��xKm_߿q �Z+�Ɩ�u��ꗐ]����U�[�Ro��L_� B̄B%�XȂsc���l��MH���� ��o_�rH�^�s}�������+� �X�����Aog������q�^� ,zʼy�k�\�$$ �����ܐ�j��!����!� *�}�����S��R$tw����� �s曣�����q�"n�q�۬n8Wh��Y �Q�mbvj����1�~�j�i01���{ �q������Po���P�!�vG �ی�]7�Ɉ3L��8��/�ΓPW]�l��ƶ���ข�t-$�l4��͆�|���'[�O���ۘ��uMz����!n���lh ����f��eP�/}�[ #h���76�-WgLL:�~�6�8�W�Aj�ԭ�\��2��" SG�3���Qg�D��q97!�Uc9D�L RE#�%aDs�� �a���&!ݩ ����rt��N��g��D ����rW�Y�n���c/�K����b3@5�֖�Y������@ �w��(��
y��������.��Szƌr��EU ��i�]NF4/y�JsN�l'l>��:�:�����_�c ��i�"b�q�ɇ�%�=2V{�e�7�� � ��[�E�_���0|����yKb�u�W�P� �U]��V����e<��������o� �5�v� �B�|�� ��Ҍ�pA��k[�n������ή ���9�M-7��i"?/U_��D)�S�}�'��;��э3�}[��������iЛ�����q2 ��+��O��n=K�+�ne],k7u�x�g������Ϲ��/f>)��
����oq"�OE�ܼK�eK�uNE���� <UITI#g[�?N��4�:���|�|6n6�nG[ �o=��ًF�Es ��Xh�2���Ѯ*L}��+�,��B�Of ��R�||���e.���~�R�(O Yd�ܴZ>�����e�O����� ����w3_[���O͍�U� &ן���TЙ�O3K��j�Av�F+1��� ���4�iJ&���y��A3eW�B� Ho� ��e�7��/�k닖���x�L �c$�,�X�<�R϶.#�,b�i�4o�I ��˗���)�������+m�a[
��"
Próbowałem wgrać pliki i baze ponownie, jednak nie pomogło. Czy ktoś miał podobny problem przy przeniesieniu?
Kamil