Witam,

Mam problem odnośnie statusów zamówień. Gdy dodaję nowy status, wszystko jest ok, ale jak z zaplecza zmieniam status dla zamówienia na inny, w tytule maila potwierdzającym zmianę statusu, który otrzymuje klient i administrator, zamiast nazwy statusu, pojawia się np.:

COM_VIRTUEMART_MAIL_SUBJ_SHOPPER_D
– z literką D na końcu, gdyż jest to kod statusu. Żeby w tytule maila pojawiał się odpowiedni tekst taki jak chcę, muszę dodać odpowiednio w plikach językowych pozycję np.:
COM_VIRTUEMART_MAIL_SUBJ_SHOPPER_D="Zamówienie [%3$s] gotowe do odbioru w %1$s, wartość %2$s"
COM_VIRTUEMART_MAIL_SUBJ_VENDOR_C="Potwierdzenie zamówienia [%3$s] w %1$s, wartość %2$s"

Trzeba dodawać te pozycje aż w trzech plikach językowych, żeby wszystko było dobrze.
administrator/language/pl-PL/pl-PL.com_virtuemart.ini np
language/pl-PL/pl-PL.com_virtuemart_orders.ini
language\pl-PL\pl-PL.com_virtuemart.ini

Ja sobie jakoś z tym radzę, ale dla zwykłego użytkownika to jest duży problem, gdyż bez ingerencji w pliki językowe nie poradzi sobie z tym
Czy ja coś źle robię, czy jest to błąd w VirtueMart. Posiadam wersję VM2.0.24a i Joomla 2.5.16
Przeszukałem cały Internet na ten temat i nic nie znalazłem. Jak wy sobie z tym poradziliście?