Jcomments 3.0.0 - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 32

Temat: Jcomments 3.0.0

  1. #21
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-12-2010
    Wpisy
    54
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam rozumieć, że mam zmodyfikować ilość wpisów tak by guest miał id 13? Jeśli tak to czy mogę tej edycji wykonać graficznie w phpadminie?
    Sexowne kociaki wrestlingu - http://www.kociakiwrestlingu.wordpress.com

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    ważne żeby nie popsuć wpisów o niższym id, kluczem jest rzeczywiście żeby gość miał id 13 (tak się dzieje jeśli instaluje się Joomla z przykładowymi danymi - jeśli nie - to są takie probemy)

  4. #23
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-12-2010
    Wpisy
    54
    Punkty
    10

    Domyślny

    Sprónuję, lecz nie czuje sie pewnie w bazach danych. Musiałem wgrać bez przykładowych danych ponieważ wykonuję migracje z wersji 1.5. Dzięki za pomoc, więc do dzieła...
    Sexowne kociaki wrestlingu - http://www.kociakiwrestlingu.wordpress.com

  5. #24
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-12-2010
    Wpisy
    54
    Punkty
    10

    Domyślny

    Niestety, zmieniłem id gościa na 13, wszedłem zapllcze - ...- napraw baze danych ale nadal jest to samo..gość nie może dodawać komentarzy. Czy może być jeszcze jakis inny powód?
    Sexowne kociaki wrestlingu - http://www.kociakiwrestlingu.wordpress.com

  6. #25
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-12-2010
    Wpisy
    54
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jednak rozwiązanie pomogło, trzeba było jedynie wyczyścić po tym cache przegladarki, wielkie dzięki za pomoc - problem rozwiązany.
    Sexowne kociaki wrestlingu - http://www.kociakiwrestlingu.wordpress.com

  7. #26
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-01-2013
    Wpisy
    66
    Punkty
    2

    Domyślny

    czyli żeby nie popsuć jcommentsa wystarczy wgrać joomla 3 bez przykładowych danych dobrze to rozumie?

  8. #27
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Joomla 3 + wczytane przykładowe dane = prawidłowe id gościa (13)

    Joomla 3 + nie wczytane przykładowe dane = nieprawidłowe id gościa (9) + kłopoty z dostępem gościa (public) do różnych działań na rozszerzeniach Joomla

  9. #28
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-11-2008
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam problem z JComments3 zainstalowanym na Joomli 3.2 (zmigrowanej z 1.5.22 przez Jupgrade do 2.5 po czym zaktualizowana do 3.22 przez PA). Problem polega na tym iż po kliknięciu na lik KOMENTARZE pojawia się następujący komunikat:
    1054 - Nieznana kolumna 'c.deleted' w field list SQL=SELECT c.id, c.parent, c.object_id, c.object_group, c.userid, c.name, c.username, c.title, c.comment , c.email, c.homepage, c.date, c.date as datetime, c.ip, c.published, c.deleted, c.checked_out, c.checked_out_time , c.isgood, c.ispoor , v.value as voted , case when c.parent = 0 then unix_timestamp(c.date) else 0 end as threaddate, '' AS object_title, '' AS object_link, 0 AS object_access, 0 AS object_owner FROM j25_jcomments AS c LEFT JOIN j25_jcomments_votes AS v ON c.id = v.commentid AND v.userid = 62 WHERE c.object_id = 382 AND c.object_group = 'com_content' AND c.published = 1 ORDER BY c.date ASC LIMIT 0, 100
    Od strony PA wszystko działa, stare komentarze są zachowane. Czy ktoś da rade pomóc, w czym tkwi problem?

  10. #29

    Domyślny

    Również podepnę się pod ten wątek. U mnie problem występuje z wyświetleniem avatara oraz z wyłączeniem CAPTCHA. Poustawiane mam wszystko jak należy, dodatek Avatar zainstalowany i włączony. Niestety avatary w komentarzach nie chcą się wyświetlać, a CAPTCHA nie chce się wyłączyć mimo iż w ustawieniach konfiguracji zanaczenia odpowiednich funkcji są prawidłowe.

    Myślę tak sobie że może winę za to ponosi błąd jaki wyświetla się w czasie zapisu konfiguracji w zakładce "Uprawnienia". Przy próbie zapisu wyświetla się:
    Skrypt na tej stronie może być zajęty lub przestał odpowiadać. Można przerwać ten skrypt teraz lub kontynuować, by sprawdzić, czy jego wykonywanie się zakończy.

    Skrypt: localhost/Joomla_3.2.2-Stable-Full_Package/media/system/js/mootools-core.js:3
    Za każdym razem daję kontynuację. Czy ktoś byłby ewentualnie mi w stanie pomóc?
    Joomla 3.2.2
    JComments 3.0.0 Stable
    JComments Avatars 4.1.4
    Ostanio edytowane przez damian33 : 28-02-2014 12:52

  11. #30
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @matiuk i @damian33 - podpięliście się zupełnie nie na temat. Proszę założyć nowe wątki. Te wypowiedzi dziś usunę.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. JComments
    przez kingcherry na forum Artykuły: aktualności, komentarze
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 01-03-2012, 00:42
  2. JComments
    przez kingcherry na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 01-03-2012, 00:42
  3. Jcomments :)
    przez GoracyZiemniak na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 22-07-2011, 16:00
  4. jComments
    przez Artu123 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 26-06-2011, 16:04
  5. jcomments
    przez balus na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 10-11-2010, 16:49

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •