Logowanie do zaplecza
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Logowanie do zaplecza

  1. #1
    Bywalec AniaMuzyka awatar
    Dołączył
    14-02-2010
    Skąd
    Jarocin
    Wpisy
    125
    Punkty
    10

    Domyślny Logowanie do zaplecza

    Dzień dobry!
    mam problem z logowanie na admina. Podaję hasło i nie mogę się zalogować mimo, że nie ma komunikatu o błędzie. (?) I jest tak w każdej przeglądarce (?) I co tu robić? Może to nadużycie?
    amuz

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec AniaMuzyka awatar
    Dołączył
    14-02-2010
    Skąd
    Jarocin
    Wpisy
    125
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzień dobry! Problem nadal istnieje. Być może inni go nie mają Odśmieciłam przeglądarki, zlikwidowałam hasła i nic. Przeglądarka przyjmuje hasło, uważa je za poprawne, ale nie otwiera zaplecza. Podobny problem wystąpił z umieszczaniem kodów filmów i muzyki. Edytor nie przyjmował. Był już kiedyś taki problem parę lat temu. I co? Mogę działać bez problemowo tylko na Operze. jak długo? Ma ktoś odpowiedź?
    amuz

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-05-2011
    Wpisy
    78
    Punkty
    10

    Domyślny

    witam, udało mi się zalogować do tego tematu, bo nawet wyświetlanie tego forum ma problemy. Mam home.pl, łącze wifi, joomla wersja 2.5.16 i też problemy z wyświetlaniem Zaplecza. A jak już się po dłuższym czasie uruchomi to nie mogę utworzyć nowego artykułu. Pojawiają mi się następujące komunikaty: Do tego forum taki komunikat: Your submission could not be processed because a security token was missing. If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error. Joomla! Polskie forum użytkowników do zaplecza: Komunikat ze strony sieci Web: Calendar,setup: Nothing to setup (no fields found) Please check your code. oraz Najnowsze żądanie zostało odrzucone ze względu na niewłaściwy token bezpieczeństwa. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Czy ktoś wie o co tutaj może chodzić?

  5. #4
    Bywalec AniaMuzyka awatar
    Dołączył
    14-02-2010
    Skąd
    Jarocin
    Wpisy
    125
    Punkty
    10

    Domyślny

    dobry wieczór! Spróbuj usunąć hasła zapamiętane przez przeglądarkę, odśmiecić za pomocą AdwCleaner i użyj innej przeglądarki.
    Mnie się udało, na jak długo nie wiem.
    amuz

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-05-2011
    Wpisy
    78
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie wiem co było przyczyną gorszego działania wyświetlania strony, home podało mi stronę do przetestowania łącza home.pl/test oraz linka do programu WinMTR który po wpisaniu strony bada straty pakietów (cokolwiek by to znaczyło). Niemniej po przetestowaniu wysłałem im wyniki tych testów oraz także wysłałem wyniki tych testów do home (ci stwierdzili że to problem dostawcy netu) wiec także wysłałem do UPC (dostawcy mojego internetu). Dziwne tutaj było tylko że wszystkie strony dobrze działały a tylko strony oparte na joomli kiepsko. Po wysłaniu wyników testów do UPC problem zniknął, i nikt mi nie dał informacji czy była jakaś awaria a jeśli tak to jaka skoro tylko joomlowe strony nie działały. Niemniej wszystko już działa dobrze. Pozdrawiam admina (Zwiastuna) i Anię którzy przynajmniej coś starali się podpowiedzieć. Dzięki.

Podobne tematy

  1. Logowanie do zaplecza
    przez zagi na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 27-01-2012, 10:43
  2. Logowanie do zaplecza = logowanie do witryny
    przez koszarki na forum Własne rozwiązania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 07-12-2011, 14:21
  3. Logowanie do Zaplecza
    przez sergiussek na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post/autor: 15-12-2010, 18:09
  4. Podwójne logowanie do zaplecza
    przez lesnica-wroclaw na forum Bezpieczeństwo
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 12-07-2010, 17:19
  5. Logowanie do zaplecza
    przez damian na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 04-11-2009, 12:50

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •