witam. jestem świeży i troszkę czytałem na temat migracji.
probowalem samemu się za to zabrać ale jak zawsze, niedoświadczonemu to ciężko coś ogarnąć.
tak więc. moim celem jest zaktualizowanie joomli z 1.5.15 na coś nowszego. im nowsze tym lepsze.
teraz kilka pytań i działań z tym związanych...
1) czy jest możliwość przemigrowania wszystkiego, żeby strona nadal działała jak działa dotychczas (a działała dobrze) tylko joomla jest inna
www.mks-korsze.pl - to jest ta strona ktorej chce podjać się migracji
2) która wtedy wersja joomli jest najlepsza/polecacie lub można maksymalnie przemigrować?
3) próbowałem wykonać backup za pomocą xclone. przy próbie otrzymuje kilka takich komunikatów

Kod:
Error(Dec 5, 2013 @ 19:17:05) - Invalid query: Access denied; you need  (at least one of) the PROCESS privilege(s) for this operation  
Warning:  mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/kskorsze/domains/mks-korsze.pl/public_html/administrator/components/com_xcloner-backupandrestore/classes/mysqlBackup.class.php on line 246
pod tym coś takiego

Kod:
Wystąpił błąd podczas przetwarzania danych JSON z serwera, spr�buj ponownie lub skontaktuj się z producentem oprogramowania!Details: parsererror -- Invalid  JSON: Error(Dec 5, 2013 @ 19:17:06) - Invalid query: Access denied; you  need (at least one of) the PROCESS privilege(s) for this operation  Error(Dec 5, 2013 @ 19:17:06) - Invalid query: Access denied; you need  (at least one of) the PROCESS privilege(s) for this operation  Error(Dec 5, 2013 @ 19:17:06) - Invalid query: Access denied; you need  (at least one of) the PROCESS privilege(s) for this operation  Error(Dec 5, 2013 @ 19:17:06) - Invalid query: Access denied; you need  (at least one of) the PROCESS privilege(s) for this operation  Error(Dec 5, 2013 @ 19:17:06) - Invalid query: Access denied; you need  (at least one of) the PROCESS privilege(s) for this operation  Error(Dec 5, 2013 @ 19:17:06) - Invalid query: Access denied; you need  (at least one of) the PROCESS privilege(s) for this operation  Error(Dec 5, 2013 @ 19:17:06) - Invalid query: Access denied; you need  (at least one of) the PROCESS privilege(s) for this operation  Error(Dec 5, 2013 @ 19:17:06) - Invalid query: Access denied; you need  (at least one of) the PROCESS privilege(s) for this operation  Error(Dec 5, 2013 @ 19:17:06) - Invalid query: Access denied; you need  (at least one of) the PROCESS privilege(s) for this operation  Error(Dec 5, 2013 @ 19:17:06) - Invalid query: Access denied; you need  (at least one of) the PROCESS privilege(s) for this operation  {"endDump":1,"tableName":"","databaseName":"","totalRecords":null,"startAtLine":121,"startAtRecord":0,"dumpfile":"\/home\/kskorsze\/domains\/mks-korsze.pl\/public_html\/administrator\/backups\/information_schema-sql.sql","dbbackup_comp":"","dbbackup_drop":"1"}

JSON  url:  index2.php?task=recurse_database&nohtml=1&dbbackup_comp=&dbbackup_drop=1&startAtLine=81&startAtRecord=0&dumpfile=/home/kskorsze/domains/mks-korsze.pl/public_html/administrator/backups/information_schema-sql.sql
i to na tyle... ktoś mi wyjaśni albo czy mógłby pomóc w rozwiązaniu powyższych problemów...