Ratuj Admina dla Joomla 3
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 22

Temat: Ratuj Admina dla Joomla 3

  1. #1
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Ratuj Admina dla Joomla 3

    Witam,
    dzisiaj w Plikowni wylądowały dwie nowe wersje Ratuj Admina przeznaczone dla Joomla 3.0.*, 3.1.* i dla Joomla 3.2.*
    Dołączone do paczek instrukcje zawierają szczegółowe informacje.
    Ważne jest to, że nie należy stosować skryptu do innej Joomla niż w opisie skryptu - ponieważ dostaniemy tylko komunikat (3.2 różni się znacząco od poprzednika).
    Sposób szyfrowania hasła w wersji 3.2 jest pobierany z konfiguracji Joomla, więc teoretycznie nie powinno być problemu z logowaniem po zmianie hasła czy utworzeniu konta.
    Ponieważ Joomla 3.2 jest wersją mało stabilną - nie mogę zagwarantować w 100% prawidło działającego skryptu.
    Adres do Plikowni

    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    @Jola - jak zwykle wielkie brawa i podziękowania. Skrypt jest naprawdę pomocny.

  4. #3
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny

    @Jolu, niskie pokłony i wielkie podziękowania jak zwykle. Jak powiedział Michał, skrypt niezwykle pomocny.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  5. #4
    Wyjadacz Winnetou awatar
    Dołączył
    16-12-2008
    Skąd
    Olkusz
    Wpisy
    779
    Punkty
    89

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Jdwind Zobacz wiadomość
    ... skrypt niezwykle pomocny.
    Potwierdzam
    Winnetou
    www.softdesign-studio.pl
    Przydała się podpowiedź?, zrewanżuj się dodając punkcik - - ↓

  6. #5
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Winnetou Zobacz wiadomość
    Potwierdzam
    i nie zaprzeczam

  7. #6
    Bywalec AniaMuzyka awatar
    Dołączył
    14-02-2010
    Skąd
    Jarocin
    Wpisy
    125
    Punkty
    10

    Domyślny

    Właśnie tego potrzebowałam.
    amuz

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    17-07-2013
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Wypróbowałem @Jola wszystkie wskazówki, które podałaś i dalej nie mogę się logować, ani z front ani z back. Panel logowanie jedynie się przeładowuje. Powoli kończą mi się zapytania w google. Posiłkowałem się też innymi wskazówkami z anglojęzycznych stron. Mój problem logowania pojawił się znikąd. Serwis działał (nieukończony ale działał poprawnie) natomiast po wyczyszczeniu cache z przeglądarki (cookies - oczywiście wylogowało mnie) nie mogłem się już więcej zalogować. Przez ostatnie kilka dni operację czyszczenia powtarzałem wielokrotnie więc nie podejrzewam, że mogło to być przyczyną czegokolwiek. Po zmianach, które @Jolu podałaś na tym forum odpalałem Ratuj Admina 3. Pokazywał właściwie wersję joomla (3.2) jak również istniejącego admina, którego za pomocą Ratuj admina zmieniałem jak również zakładałem nowe konto. Może pominąłem coś istotnego..

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    17-07-2013
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Udało mi się rozwiązać problem,
    trochę nieelegancko ale serwis na razie działa.
    Opiszę krótko może komuś pomoże w podobnej sytuacji.
    Zainstalowałem na nowo serwis w katalogu o identycznej nazwie jak stary serwis (który na czas instalacji zmieniłem).
    Instalując podałem identyczne: użytkownika i hasło do bazy danych.
    Następnie zaimportowałem tabelę z z bazy serwisu, do którego nie mogłem się zalogować.
    Po zaimportowaniu tabeli przekopiowałem hasło usera z nowej tabeli do zaimportowanej ( pamiętając, że nazwa użytkownika i hasło były identyczne w obu tabelach).
    Zmieniłem config w uszkodzonym serwisie kierując go do nowej bazy, aczkolwiek starej tabeli z przekopiowanym hasłem usera).
    Przywróciłem nazwę katalogu uszkodzonego serwisu do poprzedniej postaci (zmieniając nazwę nowo zainstalowanego lub usuwając go w znacznie dalszych działaniach).
    Teraz miałem już identyczne hasło jak przed problemem z logowaniem i wszytko ruszyło.
    Domyślam się, że można mieć wiele zastrzeżeń do tego sposobu jednak u mnie zadziałał.
    Oby nikomu nie potrzebne było korzystanie z tego "sposobu" ale jeśli, już zajdzie taka konieczność to zawsze jakieś dodatkowe rozwiązanie.

    pozdrawiam Wszystkich i życzę Wesołych Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia

  10. #9
    Troll
    Gość

    Domyślny

    @cardinal metoda faktycznie mało elegancka,
    a nie prościej było wejść w Bazę Danych i sprawdzić poprawność nicku Super Administratora, przypisania grupy użytkowników i utworzyć nowe hasło z poziomu Bazy Danych?
    W zasadzie to brak informacji kiedy i ja powstał faktycznie problem, czy była to aktualizacja, czy też następstwo doinstalowania jakiegoś komponentu (wóczas problem wystąpi przy kolejnym logowaniu) a akurat w tym miejscu występuje najwięcej "kolizji" jeśli chodzi o Joomla 3.2.x

  11. #10
    Debiutant
    Dołączył
    17-07-2013
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    @Troll - nie było następstwem doinstalowania componentu
    chyb, że z opóźnieniem 48 godzinnym i za 30 logowaniem
    Czy możesz mi podpowiedzieć jak utworzyć nowe hasło z poziomu bazy do joomli 3.2 żeby było identyczne jak poprzednie (gdyż nowe hasła czy użytkownicy nie działały) dla mnie niestety nie było to takie proste?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. moduł dla admina
    przez rikiicsd na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 05-10-2010, 21:13
  2. Statystyki dla admina
    przez keyvee na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 20-07-2010, 14:37
  3. Brak dostępu dla admina
    przez miniol na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 23-01-2009, 14:06
  4. Pomoc dla świeżego admina strony
    przez chorbi26 na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 22-12-2008, 19:35
  5. Osobny Styl Dla Panelu Admina
    przez kwidzi na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 26-08-2007, 13:09

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •