import zdjęć z komputera
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 11

Temat: import zdjęć z komputera

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    02-01-2014
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny import zdjęć z komputera

    Witam wszystkich użytkowników. Jestem od niedawna użytkownikiem witrymy zrobionej w joomli i od samego początku mam pod górkę. Sprawa wygląda następująco: Zleciłem wykonanie prostej witryny (wizytówki firmy) jakiemuś gościowi z ogłoszenia. Zrobił co trzeba wszystko działało, nauczył mnie administrować stroną tzn. dodawanie artykułów, zdjęć i takie tam podstawowe funkcje. Strona była umieszczona na darmowym serwerze. W pewnym momencie serwer wywaliło. Wykupiłem serwer w linuxpl, panowie z linuxa postawili mi tam kopię strony i wszystko znowu działa tylko kopia strony była bez większości zdjęć, które chciałem umieścić ponownie. Problem jest taki, że jak próbuję zaimportować zdjęcie z komputera to występuje informacja, że nie powiodło się przeniesienie pliku, nie można wczytać pliku. Przypuszczam, że wynika to ze zmiany serwera, bo wcześniej wszystko działało bez problemu. Jeśli ktoś wiedziałby co zrobić to proszę o pomoc. Chciałbym zaznaczyć, że raczej słabo się orientuję w joomli a osoba, która mi robiła stronę jest nieuchwytna.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz Tor_ awatar
    Dołączył
    17-11-2009
    Wpisy
    920
    Punkty
    148

    Domyślny

    Te zdjęcia to do galerii ? (jakiej) ,artykułu ?. Sprawdz prawa zapisu folderów ze zdjęciami .
    Spokój niczym nie zmącony .Pozdrawiam Adam *_* Pomógł daj punkt *_*
    http://wiki.joomla.pl/U%C5%BCytkownik:Tor

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    02-01-2014
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Chcę dodać zdjęcia do artykułu reralizacje. Jak wybieram zdjęcia, które są już załadowane to nie ma problemu natomiast jak chcę wczytać nowe zdjęcia to wtedy występuje problem. A gdzie szukać informacji o prawach do zapisu folderów ze zdjęciami (przypominan, że słabo się poruszam w Joomli).

  5. #4
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    Jeżeli Panowie z linux.pl byli tak mili i odtworzyli twoją stronę to niech zerkną co poszło nie tak skoro jest brak zdjęć i nie można ich wgrać na serwer, to chyba będzie najprostsze i najszybsze rozwiązanie.
    Joomla User Group Podlasie - Zapraszam na FanPage<script src="http://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"></script>
    <fb:like href="https://www.facebook.com/JUGPodlasie" show_faces="true" width="450"></fb:like>

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    02-01-2014
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Po odtworzeniu strony przez panów z linuxa zdjęcia, które były załadowane wcześniej są jak najbardziej do użytku natomiast problem jest z nowymi zdjęciami ,które chcę wgrać teraz po postawieniu kopii strony. Oczywiście prosiłem ich o to ale po wymianie korespondencji emailowej napisali mi, że nie są specjalistami od joomli i abym skontaktował się z webmasterem.

  7. #6
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    tyle że to zapewne problem serwera a nie strony. Czy uprawnienia do plików/katalogów są dobre tzn. zapisywalne?

  8. #7
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229

    Domyślny

    @tomaszek83
    Nigdy nie miałem problemów z tym hostingiem także ja obstawiam jednak "grzebanie" gdzieś.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

  9. #8
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    Ja natomiast sprawdził bym właściciela katalogu, skoro Panowie z Linux.pl to stawiali to może jakiś admin robił to ze swojego konta i zapominało się
    Joomla User Group Podlasie - Zapraszam na FanPage<script src="http://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"></script>
    <fb:like href="https://www.facebook.com/JUGPodlasie" show_faces="true" width="450"></fb:like>

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    02-01-2014
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Jak czywam wasze posty to odnoszę wrażenie, że przyczyn może być wiele. Problemy zaczęły się po zmianie serwera. Tak czy inaczej nie ogarnę tego samodzielnie. Może ktoś ma ochotę tam zerknąć i może coś wtedy poradzić ?

  11. #10
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Daj na PW dostęp po ftp dla katalogu w którym stoi witryna i zaplecza na poziomie SU
    Pzdr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Logowanie możliwe tylko z jednego komputera - problem
    przez durand6 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 10-05-2013, 01:57
  2. Całkowite zawieszenie komputera na ok 10-15s ver. 1.7.3
    przez nefreep na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 30-11-2011, 14:08
  3. Problem z przeniesieniem Joomla 1.5 z komputera na serwer
    przez danymoto na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 01-02-2010, 19:08
  4. Galeria w artylule - ładowanie zdjęć bespośrednio z komputera
    przez kow85al na forum Galerie, media, obsługa grafiki i innych mediów
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 04-11-2009, 19:28
  5. przenoszenie serwisu z komputera na serwer
    przez polandmet na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 14-06-2008, 04:46

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •