Prezentacja, katalog produktow ...
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 18

Temat: Prezentacja, katalog produktow ...

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-01-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny Prezentacja, katalog produktow ...

    Witam,

    Potrzebuje wykonac prezentacje produktow/katalog produktow, bez sprzedazy, tylko prezentacja.

    Idealnym (o ile takie moze byc) rozwiazaniem, byloby dla mnie cos takiego:
    http://www.matrax.net/klub/index.php...2362d6c23bbce5

    czyli: lista produktow, mozliwosc przechodzenia do kategorii, miniaturka zdjecia, zdjecie wlasciwe + opis (preferowane opisy jako "pola" ... celem np: porownania z innym produktem).

    Instalowalem josDirectory .... i (musze sie przyznac, ze tylko spojrzalem na ten komponent) wydaje mi sie, ze nie ma takich mozliwosci.

    Jesli moglibyscie pomoc (z joomla poznaje sie dopiero od 2 tyg), bylbym wdzieczny ..... nawet jesli pomoc mialaby polegac na wyprowadzeniu mnie z bledu odnosnie josDirectory ;) . Moze propozycje innych komponentow?

    Z gory dziekuje.
    Ostanio edytowane przez lagren : 05-02-2006 16:24

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Pokombinuj z EZStore lub VirtueMart - ustawioenymi jako katalogi, bez mozliwosci dokonywania transakcji.

  4. #3
    Wyjadacz magic awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    679
    Punkty
    39

    Domyślny

    Ja bym nie kombinował z VMarkt, bo jak z josDirectory jest problem, to co dopiero z nim będzie ... ;)
    EZ Store to prawie to samo, co josDirectory (ten drugi powstał na bazie piewszego, ale ma większe możliwości dot. prezentacji, za to żadne dot. sprzedaż - ale właśnie o to Ci przecież chodzi ...).
    Reasumując: chyba pooglądaj lepiej ten josDirectory - może jednak ma wszystko co potrzebujesz ...

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-01-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    ezStore >>> po instalacji ..... ma male mozliwosci. Zeby zlikwidowac np "cena" trzeba grzebac w kodzie , no i przede wszystkim opis produktu jest bez pol definiowalnych ... wszystko w jednym polu tekstowym, co wyklucza wykorzystanie w przyszlosci np: posegreguj wg "x parametru", wyszukaj wg "y", porownaj wg "z" etc.

    Virtua .... wyglada zachecajaco. Jutro potestuje i podziele sie wrazeniami.

    Tak czy siak, napewno powroce do jos i jego takze przetestuje (zbyt wielu ludzi "zachwyca" sie nim .... cos w tym musi byc).

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    10-02-2006
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    josdirectory niedziała wyszukiwarka

    Witam !

    Dodalem sobie ten komponencik generalnie jest spoko, ale jak dodam produkt nie wyszukuje mi go przez wyszukiwarkę tego komponentu czy ktoś zna rozwiązanie ?

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    w następnej wersji
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-01-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jednak josdirectory. W zupelnosci wystarcza.

    Widze, ze "szukanie" zostalo zgloszone.

    Nie wiem, czy blad ten wystepuje w powiazaniu z moim szablonem, czy ze strony jos, ale:

    W opisie produktu jest 6 zakladek. Przy przechodzeniu z 1>2 .... przesuwa mi sie caly szablon o ~5-10pixeli w prawo. po przejsciu z 4>5 przesuwa sie w dol o kilka pixeli (tak jakby wsadzony byl gdziej jeden <<br>>).

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-01-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dopiero teraz zauwazylem .... ze w jos nie ma mozliwosci "ukladania kolejnosci" produktow (taka mozliwosc jest , jesli chodzi o kategorie). Nie zauwazylem czegos, czy rzeczywiscie nie ma takiej mozliwosci? Jesli nie ma, w jaki sposob (jesli jest) mozna to recznie poukladac? (jakas kolejnosc w bazie danych?)

  10. #9
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie ma też wielu innych możliwości, sorki, ale jest co jest i będzie dopóty nie będzie kolejnej wersji. Nic nie poradzę.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #10
    Debiutant
    Dołączył
    15-03-2006
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam
    Mam pytanie josdirectory. Był problem z dostępem do katalogów, ale poprawiłem - jos nie stworzył automatycznie katalogów na zdjęcia.
    Ale jest kolejny. Nie tworzy miniatur. Wczytuje główne zdjęcie i tyle. Sprawdzałem nazwy katalogów i są poprawne. Jak wczytam plik który ma robić za miniaturkę to nie ma go w liście wyboru przy tworzeniu produktu.
    Gdzie szukać błędu???

    Jeszcze jedno - jak się pozbyć tych ikonek dole?

    Z góry dzięki za pomoc
    Kowal
    Ostanio edytowane przez kowalj : 16-03-2006 13:22

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •